Ягодка и Саса -обсъждане на продуктите-МАРТ/1/.

  • 51 892
  • 1 312
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 1 645

мими23, аз също имам въпросче към теб - кога при теб започна да се вижда ефект от Тотал Търнараунд крема? Аз го ползвам вече трета седмица, само вечер, но засега нямам никакъв ефект.

Aз ползвам  комбинацията крем+маска и резултат видимо се забелязваше още след първия път.А сега след 6 месеца ползване резултата е -по свежа,по чиста ,по бистра кожа.Тенът е по равен и малки инперфекции са позаличени-белечета,петънца,неравности.
Бръчици и линии все още нямам забележими,че да кажа за тях как действа,но общо взето тонусът на кожата ми се подобри много.Комплексни грижи е ключът към някъкъв ефект.Аз ползвам сутрин 3-те стъпки+супердифенс тройно действие и фактор 25,околоочен крем,качествен фондъотен...
Вечер почистваща пяна,3-те стъпки+търнараунд крем,околоочен крем.Веднъж седмично маската Търнараунд и абсолютно никакъв грим,за да може кожата да си почине.Спрях цигарите,пия повече вода...забравих за солариумите и така желания шоколадов тен...и така.
От един единствен продукт самостоятелно не очаквам супер резултати.
Ти за какво точно си го взе крема,какви ефекти очакваш?! Друго какво ползваш...

# 1 156
  • София
  • Мнения: 1 891
Прегледах първа страница и последните  - не видях да коментирате парфюми от Саса.
Само бяла козметика ли поръчвате от там?
А под 75$ колко струва доставката?

   Аз наскоро се разрових из парфюмите и видях, че Тропиците на Ланком са 33 $ . А аз го взех от ягодката за 48 (+ 4.8 доставка) от ягодката !  smile3511 smile3515

# 1 157
  • София
  • Мнения: 10 858

мими23, аз също имам въпросче към теб - кога при теб започна да се вижда ефект от Тотал Търнараунд крема? Аз го ползвам вече трета седмица, само вечер, но засега нямам никакъв ефект.

Aз ползвам  комбинацията крем+маска и резултат видимо се забелязваше още след първия път.А сега след 6 месеца ползване резултата е -по свежа,по чиста ,по бистра кожа.Тенът е по равен и малки инперфекции са позаличени-белечета,петънца,неравности.
Бръчици и линии все още нямам забележими,че да кажа за тях как действа,но общо взето тонусът на кожата ми се подобри много.Комплексни грижи е ключът към някъкъв ефект.Аз ползвам сутрин 3-те стъпки+супердифенс тройно действие и фактор 25,околоочен крем,качествен фондъотен...
Вечер почистваща пяна,3-те стъпки+търнараунд крем,околоочен крем.Веднъж седмично маската Търнараунд и абсолютно никакъв грим,за да може кожата да си почине.Спрях цигарите,пия повече вода...забравих за солариумите и така желания шоколадов тен...и така.
От един единствен продукт самостоятелно не очаквам супер резултати.
Ти за какво точно си го взе крема,какви ефекти очакваш?! Друго какво ползваш...

Ох, така като те чета, май няма да постигна желания ефект.
Взех го заради десетките отзиви колко е невероятен и ефекта от него - също.
Нямам кой знае какви проблеми, нямам петна, лунички. Имам тук там леки червени участъци, които се виждат само отблизо /не са забележими/. Имам и едно две петънца от пъпки, и едно малко белегче от шарка. Но нали ти казвам, нямам някакви съществени неща за коригиране. По скоро исках напълно равен тен, все едно порцеланова кожа си представи. И мислех, че ще го постигна, но май няма.

# 1 158
  • Мнения: 1 645

мими23, аз също имам въпросче към теб - кога при теб започна да се вижда ефект от Тотал Търнараунд крема? Аз го ползвам вече трета седмица, само вечер, но засега нямам никакъв ефект.

Aз ползвам  комбинацията крем+маска и резултат видимо се забелязваше още след първия път.А сега след 6 месеца ползване резултата е -по свежа,по чиста ,по бистра кожа.Тенът е по равен и малки инперфекции са позаличени-белечета,петънца,неравности.
Бръчици и линии все още нямам забележими,че да кажа за тях как действа,но общо взето тонусът на кожата ми се подобри много.Комплексни грижи е ключът към някъкъв ефект.Аз ползвам сутрин 3-те стъпки+супердифенс тройно действие и фактор 25,околоочен крем,качествен фондъотен...
Вечер почистваща пяна,3-те стъпки+търнараунд крем,околоочен крем.Веднъж седмично маската Търнараунд и абсолютно никакъв грим,за да може кожата да си почине.Спрях цигарите,пия повече вода...забравих за солариумите и така желания шоколадов тен...и така.
От един единствен продукт самостоятелно не очаквам супер резултати.
Ти за какво точно си го взе крема,какви ефекти очакваш?! Друго какво ползваш...

Ох, така като те чета, май няма да постигна желания ефект.
Взех го заради десетките отзиви колко е невероятен и ефекта от него - също.
Нямам кой знае какви проблеми, нямам петна, лунички. Имам тук там леки червени участъци, които се виждат само отблизо /не са забележими/. Имам и едно две петънца от пъпки, и едно малко белегче от шарка. Но нали ти казвам, нямам някакви съществени неща за коригиране. По скоро исках напълно равен тен, все едно порцеланова кожа си представи. И мислех, че ще го постигна, но май няма.


 Hug
Така се получава понякога-четеш,четеш...самонавиваш се за даден продукт по описанието му от другите момичета и едва ли не очакваш вълшебство.Може би очакванията са ти много големи и не вижаш реалния резултат.Продължавай да си ползваш кремчето,много е хубавко...3 седмици са минали,изчакай още толкова,наблюдавай но не критично.Там където имаш петънце например можеш да сложиш повечко с потупване.Можеш и денем да се мацваш ако не излизаш защото няма защитен фактор.Хубаво си почиствай кожата вечер и ексфолирай поне веднъж седмично.И щом нямаш много за коригиране-радвай се,аз не мога да кажа същото именно вследствие на неправилни грижи и некомпетентни мнения,но продължавам да се старая и се радвам и на малките постигнати резултати.И не питай учило както казват а патило Peace
А хубави кожи съм виждала,но чак пък порцеланови....май само чичо Фотошоп ги знае тия Wink
От кожа до кожа голяма разлика.Не всичко,което е добро за едни е добро и за други и обратното.С пробване и опитване ще си намериш най подходящите продукти...

# 1 159
  • София
  • Мнения: 7 836
Олее момичета, какви неща има измислени за кожата.  #Crazy

Златна маска за дълбоко обновяване на кожата  Crazy

# 1 160
  • София
  • Мнения: 10 858
мими23, мерси миличка  Hug
Ще си го измажа разбира се, дано поне избистря колкото може тена  Praynig

# 1 161
  • София
  • Мнения: 7 836
За серията White Lucent на Shiseido все не мога да повярвам на консултаните, че не е избелваща серия като то си пише точно това на всеки крем.

Също така на място, когато се консултирахме с останалите Ягодки, попитах, дали не е за Азиатски тип кожа, щом пише че е с избелващи съставки, получих отрицателен отговор и отново, че серията била за блясък.

А сега като чета коментари, всяка втора жена във връзка с тази серия пише, " Тъй- като съм Азиатка се спрях на тази серия .... и т.н. "  #Crazy

Е какво да мисля ?  Crossing Arms

# 1 162
  • Мнения: 1 645
Олее момичета, какви неща има измислени за кожата.  #Crazy

Златна маска за дълбоко обновяване на кожата  Crazy



Вчера гледах по телевизията,че било най новия хит в козметичната индустрия.Тъкмо навлизало в Белгия,чакат да навлезе в Холандия и вече имало жени които чакат под списък за да са първи като пристине маската в салоните.
Показаха и самата маска как се прави-24 каратови златни листчета се слагат на предварително намазана с някакъв разтвор кожа и после се прави масаж докато и последната прашинка злато е усвоена от кожата.Казват,че щяло да измести пластичната хирургия.Чух некви цени от 800-1200 евро но не разбрах само за една процедура или комплексно.
Скъпичко е инак щях да си направя една златна баня Mr. Green
Последния път като бях в парфюмерията консултантката ми показваше разни гелчета и спрейчета за лице с 24 каратови частички в тях /даже имаше сертификат за чистотата и произхода на златото вътре Crazy/,пак на същия принцип....нещо ми се върти в главата Гарлен,но може и да греша...
Идвало от митологията,Клеопатра си слагала нали златна маска и от там красотата и.....и тем подобни.Ще потърся разна информацийка в Интернет и ще пусна ако намера нещо интересно Peace

# 1 163
  • Мнения: 2 152
Хич не се и учудвам аз
Щом има вече и шампанско със златни стърготини вътре, защо да няма и кремове 4470

Момичета, аз на вас да се оплача, че няма на кого
Връщам се от лекар.Сериозно е положението.Едни красиви, фини инжекцийки ми изписахаааа. Дупе да ми е яко  costumed050

Та хич не ми е до поръчки в момента,но ще ви чета Hug

# 1 164
Здравейте,

Имам нужда от съвет. На 20 години съм c нормална/мазна кожа с чувствителност. Искам да си купя 3 стъпки на Биотерм и за сега съм се спряла на
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=29458
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=27247

Някой да ме посъветва за кремче?

Благодаря предварително!

Зависи от кожата ти, но предполагам, че за 20+ серията Aquasource е най-подходяща.
Ето този примерно:
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=36782

Предвиди и за отгоре нещо с фактор  Peace

Мерси много! Ще ги поръчам! А нещо отгоре с фактор имаш предвид фондьотен?

# 1 165
# 1 166
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Момичета, все забравям да дам отзиви за прословутият серум Source Therapie Pure SPA Concentrate Skin Perfector на Биотерм.http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=31551&goChar=B
 Моят си дойде в срок.
Серумът по мое мнение е просто върха! Хидратира повече от перфектно, кожата е уникално мека, гладка и наситена с вода Heart Eyes Ефекта, който аз винаги съм търсела, го намерих точно в този продукт. Препоръчвам го много, много, много!

На всички, на които им дойдоха серумчета с по-стар срок на годност - пробвайте ги, нищо че са така. Мисля, че няма да останете разочаровани. Продукта си струва  Peace

Скоро ще дам отзиви и за серумчето на Шисейдо.


въпреки изтеклия сро аз ползвам серумчето и съм нмного доволна кожата ми става мекаи хидратирана
нямам странични ефекти Peace

# 1 167
  • Мнения: 3 094
Иля, първата задача и цел на консултантките е да продават и то количества да продават...по между другото може и нещо смислено да кажат..

# 1 168
  • Мнения: X
Кръци, да оздравяваш бързо!!!

Да похваля и аз маската търнараунд - не се стърях и я пробвах днес, въпреки съмненията за срока на годност. Лицето ми светна все едно след процедура в салон. Много съм доволна 4470

# 1 169
  • София
  • Мнения: 7 836
Иля, първата задача и цел на консултантките е да продават и то количества да продават...по между другото може и нещо смислено да кажат..

А сега де, кое е в случая ?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт