Искам да преместя детето от градината!

  • 1 769
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 052
премести го, раzбира се, като не си доволна и им нямаш доверие го мести веднага .

# 16
  • София
  • Мнения: 15 222
seni, напълно съм съгласна с това, което си написала.

# 17
  • Мнения: 2 323
.... крайно огорчена съм от възпитанието и развитието на детето ми. Cry

Аз лично не очаквам да възпитават детето ми в градината.



Детето се възпитава всяка секунда в средата където е. В яслата /детската градина/ детето прекарва голяма част от деня си. Научава се на навици /добри или лоши/ и др. неща. Може това да е малка част, но все пак е съществена. От яслата например дъщеря ми знае, че розовото е цвят за момичетата и вече не дава нищо синьо да й се сложи  ooooh! Гащи, чорапи, панталони. А аз като антифен на розовата момичешка вълна обяснявам, че жените и майките ходят и с други цветове. Доста време преди тръгване за ясла. Понякога закъсняваме Embarassed Сега понякога се съгласява, като се убеди с очите си, че съм с черно бельо, сини чорапи, тъмни дънки Crazy. Вървим към подобрение.  Laughing
И тук е момента да споделя една мъка моя, която ме мори вече втора седмица. Бяхме за няколко часа на едно място с дъщеря ми и тя вкара много сериозно в речника си обръщението ,,Ма,,. Сега много умело го ползва и често. Разрежда напоследък, но ще пукна ако не го изчисти съвсем. Ето - за няколко часа ,,добрите,, неща се научават.

# 18
  • Мнения: 2 323

Аз също преместих дъщеря ми в друга градина, защото госпожите не даваха вода на децата в най - големите летни жеги, оставяха ги без надзор и други такива простотии. И тогава, докато ходеше там, се молех само да си я взимам жива и здрава. Нищо друго не исках, повярвайте ми.

ОО, аз не дочетох дорай темата, а направо отговорих. В този вариант, наистина това е последното. И все пак - никак не е маловажно. Подкрепям seni  Peace

# 19
  • Мнения: 140
Ох,момичета! baby_neutralИмало Господ!Благодаря на всички, които взеха присърце проблема ми.Искам само да съобщя, че от понеделник малката отива в друга градина, правим само необходимите изследвания и тръгва!Няма по-голяма радост за мен лично от това детето ми да е добре гледано и учено.Толкова се бях разстроила, толкова нерви изхабих, но успях !Няма да казвам къде е , но чувам страхотни отзиви за там.Това е!Просто не издържах да не се похваля. Embarassed

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 HugБраво! Много се радвам, че си отървала детето от тази безразлична обстановка! Дано да сте попаднали в добра градина с амбициозни възпитатели, че напоследък май тези дето не им се занимава с нашите деца се увеличиха много.

# 21
  • Мнения: 800
Браво! Аз имам същия проблем и сега се боря как да си преместя дъщерята в друга градина. Идея си нямам от къде да почна - всички други градини около нас са пренаселени, говорих с директорките им - казаха ми, че е абсурд и начина бил чрез интернетския сайт за кандидатстване. Дали няма друг начин? Моля, помогнете ми

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Е такъв е официалният начин, винаги има друг...

# 23
  • София
  • Мнения: 15 222
Радвам се за вас!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт