ººº Първомартенска тема на испански мами и мадами ººº

  • 19 511
  • 278
  •   1
Отговори
# 270
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
ЛаАда, тази Чикичики е ужасна  Laughing, ако това е най-доброто, което могат да покажат...  ooooh!. Явно са взели пример от миналогодишния победител - украинеца. То не че има значение песента де - ако не е променен регламента, пак ще се гладува на съседски принцип. И победителят пак ще е някоя страна с много имигранти из Европа.

Саби, много хубави снимки, а и сте уцелили страхотно време.  Кога ли ще се засилим и ние надолу... А файтоните са като в Созопол  Laughing

Герито, сега за да поискаш националност, трябва или да имаш 10 години ресиденсиа легално или да си женен за испанец/нка и да имаш определени години легално пребиваване и брачен стаж. Асто на мен беше казвала за нейната националност, когато исках подробности. А Сапатеро и Рахой ги нищихме май в миналата тема.


Аз да ви се похваля - бяха поканили мъжа ми да изнесе лекции на един мастер по медицина, изкарахме няколко безсънни нощи над подготовката (аз повече за морална подкрепа и техническа помощ де, ама все пак  Laughing), та днес изнесе материала, и са останали много доволни, предложили са му пак да изнася на следващите мастери, като му поемат всиките разходи - пътните, идване и връщане от Швейцария, текущи разходи и естествено, твърд хонорар.

# 271
  • Мнения: 96
Мимии,
брат ми си пращаха детето миналото лято в БГ с бабата и дядото (по майчина линия).Те ходиха до посолството за пълномощно на бабата да го върне после.Казват че няма проблеми да го изкараш от тук и да влезне в Бг,но проблема е после да го изкараш от там...Детето си е БГ гражданин и те не го пускат без родителите или съответното разрешение от тях.Провери си все пак,може и да има друг начин без да се ходи до Мадрид.
"Проверката е висша форма на доверие." Peace

# 272
  • Мнения: 96
Добро утро момичета!
Мойта щерка ме тероризира като ме кара да ставаме в 7!Кога ли ще поспя аз повече от 3 часа без прекъсванеееееее
Сега имам нужда от едно СИЛНО кафенце




Я ми кажете,майки,за съня на децата...Андреа напоследък спи все по-малко през деня и то на прекъсвания.Преди правеше сиести по 2.30-3часа а напоследък спи по 45мин,става супер бодра и игрива и след 3 часа пак иска сиестичка.Вчера си изнервих много когато заспа в 13.45,събуди се в 14.30 и не пожела да заспи повече след какви ли не опити от моя страна.Само дето плака горкото ми детенце та накрая аз заревах като магаре.В 17.30 излязохме да разходим кучето,заспа в количката и дори не се събуди когато се прибрахме и спа малко повече от час #Crazy

# 273
  • Мнения: 789
Привети от нас  bouquet!

bgangeleyesHug , голямо Благодаря за кафето!Колебая се м/у късото с хубавата пяна,и голямото черно кафе.Така и така пия по 2 преди обяд...може да сръбна и двечките Laughing. За съня на дечицата - ами те си взимат от съня колкото им е нужно ,по принцип. Иви понякога прави 3-часова сиеста,друг път не му се събира и час.Може да е някакъв преходен период при вас.Нали знаеш ,че в повечето случаи дечицата сами си нагаждат режима. А за декларацията,знам,в БГ правихме при нотариус,тъй като първо дойде мъжа ми,а после аз с Иви.Но за излизане от Испания...изглежда ще правим за всеки случай.

# 274
  • Мнения: 1 271
Добър ден и от мен!

Честит имен ден, на патерици на Галина на кари и Гали!

bgangeleyes , това за спането...моята голямата спеше като бебе-през нощта 10 часа, без да се събужда, сутрин 2 часа и следобяд 3 часа.Това дребното сега-през нощта се буди до 48 пъти(преброени за една нощ), обикновенно се буди на всеки половин час и после пак заспива, но иска на ръчички и цицка, а през деня спи два пъти по 10-15 мин.През другото време е само в движение.
Вече е по уверена и се пуска, дърпа се прави 7-8 крачки и като усети, че няма никой заковава се на място и почва да крещи и да си пляска.Почти са ни пробили горните две зъбчета, но отдолу сме си само с едно  newsm78

Извинете, че съм за толкова малко, но времето ми вече е силно ограничено, поради разбираеми причини.
Целувки за всички ви и някоя вечер ще пиша повече   bouquet

# 275
  • Мнения: 350
Благодаря сърдечно на всички ви за пожеланията! Направо ме разплакахте момичета с пожеланията.
Ние се прибрахме вчера от болницата и докато се оправя то време не остана да влезна във форума. Да напиша с две думи, че след малко трябва да храня малката. На 7.03.2008 влезнах уж само изследвания и да видят бебче на монитора, а в последствие се оказа че ще ме разраждат, приеха ми документите, и ме сложиха на монитора през това време мъжа ми ту влизаше ту излизаше от стаята, докато ме подготвят за операцията, накрая ме отведоха в операционната, а мъжа ми чакаше в чакалнята да му съобщят новината. През цялото време имаше над главата ми двама анестезиолози които ме разсейваха с въпроси и закачки, не мога да си изкажа благодарността си към екипа, наистина са професионалисти. В 11.15 изкараха Никол дадоха ми да я видя, и я изнесоха, предполагам веднага са я дали на татито да я види и прегърне. Аз останах в реанимацията още 1 и половина докато мине упойката и после ме качиха в стаята където ме чакаха мъжа ми и Ники. Мога да кажа че това беше най големия ми подарък за деня на майката и жената.
Честит 8 ми март с много закъснение на всички мами и жени.  bouquet И честито на всички които са имали повод да празнуват!
Момичета оставям ви понеже трябва да нахраня малката по късно може отново да се включа. Целувам ви.  bouquet Hug

# 276
  • Мнения: 1 271
mimky, добре дошла!  newsm44 newsm44 newsm44

Пиши повече, как е Никол?Кърмите се, нали?  Naughty Много ти се зарадвах, като ти прочетох поста.   bouquet

# 277
  • Spain
  • Мнения: 3 750
mimky радвам се за вас ! добре завърнала се и отново ви желая много радост и щастие  Hug  bouquet

моми4ета съвсем ме объркахте . аз имам планове да си отида с Гери това лято , но без Иван .съответно ще се връщаме пак двете . като си го извадя този сертификат тук трябва ли да го превеждам в бг или мога да се върна и без да го превеждам ? Герипоканите и това нямаше нищо общо просто тогава се сетих за тях - по -рано се вадеха изклз4ително лесно (правила съм ги за роднини преди ЕС ), само при нотариуса с паспорт и пари4ките . сега се ходи в полицията , дават се един куп документи и е станало зна4ително по сложно
БГЕнджълс - аз пък си спомням за моята Гери 4е никак не и се спеше денем . един път за 45 минути до 1 4ас и толкова . все ококорена и вси4ко искаше да види ,да пипне и т.н. и нощем се будеше 4есто . аз едва като навърши някъде  1 год и 9 месеца успях да спя по4ти цяла нощ Simple Smile .ве4е съм го забравила тоя момент на безсънните нощи . а ранното ставане - пак нищо ново не казва6 7,7.30 беше редовно . децата на пове4ето ми познати все спяха ,а моята все будува6е и аз си мислех 4е не е нормално ,но явно си е до дете . и сега сутрин става между 8 и 8.30  а има нощи в които заспива към 12 !
Асто Виктория не я харесвам особено заради прекалената и слабост . ина4е много ми хареса една тяхна снимка ... тя беше с някаква сива рокля (ама това мноооого отдавна беше )

# 278

Общи условия

Активация на акаунт