Детето ми беше зверски нахапано от улични кучета!!!

  • 26 842
  • 479
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585

Кучезащитниците няма да се разпишат в тая тема.
Аз си ходя с нож, но като спомена за него, модовете търкат.
Дано раната да зарасне без усложнения. Последствията върху
психиката на детето могат да се окажат по-значителни.

# 16
  • Мнения: 227
Ненавиждам уличните кучета и котки и също и тези,които ги хранят ooooh!
Съжалявам за детето...горкото! Confused

# 17
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ужас, направо се разтреперах само като прочетох, а на теб там на място незнам какво ти е било ... Дано се оправи бързо детето и да забрави!

 Мразя кучета, мразя ги. Хапана съм няколко пъти, гонени сме с мъжът ми от глутница кучета и бяхме с бебе на 6 месеца, изпитвам неописуем ужас като видя куче без каишка около мен.
 

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Дано се оправи с най-малко последствия детенцето!
И аз
Цитат
Ненавиждам уличните кучета и котки и също и тези,които ги хранят  ooooh!!

# 19
  • Мнения: 5 370
Охх....Пимпа, дано не обидя някого, знам го този МИЗЕРЕН район. С всичките му малки и мръсни и пълни с кучета улици.
И тъй като съм хейтърка-аз също си нося защитно средство в чантата. Не ме интересува кой как ще ме нарече, можете да си спестите мастилото и усилията на маникюра.
В нашия квартал 2 кучета се отглеждат в самия вход на кооперацията!!!! Всички там ги хранят, поят....и после кучетата си влизат във входа на топличко!!! Уж са добри, но знам ли кога ще им прещрака?
А представяте ли си как някой влиза във входа и те хукват НАДОЛУ, лаейки? ooooh!

# 20
  • Мнения: 39
Съжалявам за детенцето.Аз имам куче(дребна порода),но съм хапана от други кучета.Постоянно имам пререкания с разни собственици заради разходките без каишка.Вечно съм принудена да търча и са спасявам и себе си и кученце,защото някой си пуска звяра и после твърди че е безобиден.Не мога да разбера,колко мозък имат в главите си такива хора.Животното си е животно.То няма толкова разум,че да си дава сметка за последствията.Призовавам всички да сме по-отговорни.

# 21
  • Мнения: 1 897
Ужасена съм. В момента не мога да намеря подходящите думи, но си представям ужаса, който сте изживели. Дано детенцето се възтанови безпроблемно и да успее да преодолее травмата от инцидента.
А проблемът с бездомните кучета в София не е от вчера и незнам какво още трябва да се случи, за да бъде най после решен.

# 22
  • Мнения: 1 080
Аз предлагам кмета на София да го пуснем една нощ там .
Дано детето се оправи по- бързо .
Тук при нас една вечер отивам с детето до магазина ,беше тъмно ,а детето ми казва - виж кучета ,като се обърнах една глутница ,добре че бях близо до магазина и успях да изтичам преди да са ни изяли .
Мисля че можеш да съдиш общината .Дано се включи някой юрист .

# 23
  • Мнения: 25 610
Другия път обаче ще е и с патрон в цевта, най-противозаконно.


След като си решил да действаш противозаконно, поне го направи като хората. Вместо някое дръгливо, подлудяло от глад животно, вземи гръмни човека, който усвоява парите за проблема с бездомните кучета, а не прави нищо по въпроса. Определено ще има по-голяма полза. И току-виж с един куршум изтрепиш всички бездомни животни.

ПП Пимпа, страшно съжалявам за случката! Дано детето ти бързо се възстанови, та и вие покрай него...  Hug

# 24
  • Мнения: 3 405
Pimpa, kак е детенцето?

# 25
  • Мнения: 1 052
Да, кажи какво става с вас?
Аз съм имала куче и по принцип обичам кучетата, но ме е страх от бездомните. Не одобрявам храненето на безпризорни кучета.
Трябва да съдиш общината!
Свържи се със всички медии-БНТ, БТВ и Нова. Свържи се с вестниците!

# 26
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Дано детенцето е добре.Моят син  се отърва само с уплахата от една такава случка.В квартала на майка ми имаше едно улично куче, което една съседка хранеше и уж беше кротко.Само дебелото яке спаси сина ми , но след време същото куче захапа майка ми по ръката и цял месец ходи на превръзки, остана й и белег.Кучето го убиха , но колко нови такива се появиха.Този проблем е актуален и за малките населени места.Сега децата ми са  големи, но вечер като излизат пак ме е страх,защото има глутници от бездомни кучета в квартала. Hug

# 27
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Ненавиждам уличните кучета и котки и също и тези,които ги хранят ooooh!
Съжалявам за детето...горкото! Confused

Котките пък що?
п.п. няма да защитавам никого. Обожавам животните, особено кучетата и котките, все едно улични или домашни, но това което се е случило е ужасно. И мен би ме изпълнило с омраза и страх. Само че пак опираме до въпроса кой и защо не си е свършил работата. В случая имаме агресивни кучета, при това не безстопанствени, живеят там от години, нападат не за първи път, хората се оплакват и... никой нищо не е направил по въпроса.
Pimpa, наистина съжалявам за случката и мисля, че трябва да сте твърди, посъветвайте се с адвокат, барем някой в тази община си поразмърда тъпия задник и си свърши работата Peace И дано бързо да се оправя детенцето и да забрави ужаса. Нацелувай я!

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 08:51 от Месечинка виторога

# 28
  • Мнения: 1 080
http://www.sofia.bg/forum.asp?show=49- сайта на Столична Община ,явно сме големи мазохисти . Докато Борисов играе тенис в работно време ,нас кучета ни яли .http://corruption.blog.bg/photos/31479/original/000467876-big.jpg

# 29
  • Мнения: 836
Дано детенцето се оправи по-бързо!

Моят съвет е да осъдиш виновниците. Знам, че сега не ти е до това, но помисли... Отглеждането на такива псета без контрол не трябва да остава безнаказано.

Общи условия

Активация на акаунт