Детето ми беше зверски нахапано от улични кучета!!!

  • 26 852
  • 479
  •   1
Отговори
# 60
  • у дома
  • Мнения: 965
Останах потресена от прочетеното и просто нямам думи!
Дано дететнцето и Вие да се възстановите бързо и физически и психически.
Още днес се консултирайте с добър адвокат, ако искате да съдите общината. Не знам, каква е практиката на софийските съдилища, но в Бургас такива искове са обречени. Дано успеете, да накарате общината да си плати за този  тормоз.
Успех!

# 61
  • Мнения: 2 891
Ох, настръхнах хаправо. Съдете ги до дупка!

# 62
  • Мнения: 742
Ужасно. Пожелавам ви бързо възстановяване след тоя кошмар...

Ума ми не го побира, как е възможно - посред бял ден, насред пъпа на столицата. Двама родители едва успяват да си спасят детето.  От кучета.  Направо си е абсурдно. По нормалната човешка логика това не би трябвало да може да се случи. НИКОГА.



# 63
  • Мнения: 1 733
Пимпа, това е ужасно!!!!!! Моля се бързо да се възстанови малката кукла и да няма усложнения. За съжаление, с друго не мога да помогна!!! Praynig Praynig Praynig

# 64
  • Мнения: 764
Това вече е прекалено......да нахапят детето.....трябва да се вдигнем на бунт ли ,какво ли.....че да се вземат мерки.Да ги изтребят тия кучета,то вече стана .....и аз не знам какво....Не оставяйте нещата е й така да отминат, съдете, по телевизия, по радио.....то голямо чудо с тез кучета.

# 65
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Ужас. Не мога и да си представя, какво сте изпитали... Надявам се детенце бързо да се възстанови и да преодолее травмата  Praynig Аз също изпитвам страх от улични кучета, а малката като ги види направо започва да пищи  Confused А, случая, за който Блонди пише, си спомням много добре, защото Даниелка ми беше съгражданка.

...За мен има само един случай, който изчерпва всичко в сърцето ми - Даниела. Момиче на около 20 години, изядена наживо като сурово парче месо от няколко домашни немски овчарки. Покъртително, необяснимо, ужасно, гадно, гнусно, отвратително... нямам думи...  Cry Cry Cry

Целият град беше потресен от трагедията ... Дано въпросът с бездомните псета намери адекватно решение...

# 66
  • Мнения: 765
 Искрено ти съчуствам. Представям си какво сте изживели. Мисля, че трябва да вдигнете шум по случая, не ги оставяйте да се измъкнат. Трябва да приберат тези песове веднага. Утре ще се случи с друго дете.
 Аз имам страх от кучета, не знам защо, нямам спомен да съм хапана, но много се страхувам. Ако вечер се прибирам сама и има куче около входа звъня да ме посрещне някой- никога не мога да мина сама покрай бездомно куче, даже през деня.
 Ако ми се случи нещо такова не знам дали няма да организирам кучешки геноцид в квартала Ще ги убия не ами не знам...

# 67
  • София
  • Мнения: 12 554
Отвратително! И имам думи, но ще ме баннат за нецензурен език. Тези псета трябва да ги убиват, а не да прибират парите уж за кастрация. Аман от кучелюбци и смотани бабички, които мъкнат стари дюшеци под балконите да ги отглеждат. Не пистолет и отрова ами не знам какво трябва.

# 68
  • Мнения: 110
Нямам думи...
 Hug

# 69
  • Мнения: 654
съжалявам за станалото.каквото и да кажем е малко.дано само детето да се оправи.раната ще заздравее но преживяното как ще му се отрази.аз имам две деца и две кучета,опитвам се да възпитавам  всички.

# 70
  • Мнения: 6 993
До скоро ме беше страх само от тъмното (и то в затворени пространства)...вече ме е страх и от бездомни кучета.
Ако мъжът ми закъснява вечер, първата ми мисъл е, че е нахапан някъде от куче.
Ужасно е Sad

Дано се оправи скоро дъщеричката ти!!! Много сили и пожелавам, а и на вас, за да преодолеете шока!!

# 71
  • Мнения: 7 114
Дано детенцето преодолее травмата.  Hug
Не само тези кучета трябва да бъдат събрани. И не само кучетата. Всички, които трябва да бъдат с намордници, а не са. Както и стопаните им, които им имат доверие в повече.
Тези бездомни кучета са там, защото някой ги кътка. Обикновено това са ровещите се в кофите за боклук.

# 72
  • Мнения: 803
Голям проблем е това. Много съжалявам за случилото се, дано детенцето ти да се оправи Hug
Живея в "Иван Вазов". Има страшно много бездомни кучета в региона. В района на пазарчето има един пес, който преди няколко години ме гони посред бял ден! С нищо не съм го провокирала, излизах от подлеза и си отивах към вкъщи. Той изскочи от някъде и тръгна да ме гони. Някакви хора започнаха да го викат, то ги послуша. После разбрах, че 2-3 продавачи си го "отглеждат" Tired
Била съм свидетел как е тръгвало да лае и по малки деца - толкова мънички, че са по-ниски от него! И онези същите продавачи го гледат с безразличие и само му подвикват нещо...
Входната врата на блока не се заключва. Цяла зима два помияра нощуваха по етажите...И защо? Защото бабите ги хранят и всеки път им отварят вратата на входа, за да влязат.
Във Велико Търново също е пълно с кучета. И там си имаме една лелка, дето събира цяла глутница и ги храни под балкона си...Толкова много пъти са й правели забележка, опитваха се някакви мерки да предприемат, онази от дума не разбираше. Продължаваше да си ги храни, а броят им нарастваше.
На мнение съм, че трябва да потърсиш съдействие от медиите. Мога да помогна с Канал 1, по-специално новините.

# 73
  • Мнения: 606
Мога да помогна с Канал 1, по-специално новините.

  Ами помогни. Разберете се и вдигнете врява. Без медии няма да стане. Ако не се уплашат, че ще се изложим пред Европа и ще изпуснат следващата евро-лапавица, няма да си мръднат пръста.

# 74
  • София
  • Мнения: 4 867
Pimpa, важно е да се чуем!

Моля, ако някой има нейни лични координати - телефон, e-mail, да ми пише. Важно е!

Общи условия

Активация на акаунт