ходили ди сте на 3D

  • 4 421
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 589
Да, ходих на фетална морфология при доц. Томова в МЦ София.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 735
Смятам,че прегледа при добър специалист до 20г.с. е задължителен и цената няма значение.Аз ходих при Марков във Фемина и съм доволна,но той вече май не работи там.

# 32
  • Мнения: 922
Ходих - фетална морфология със запис на диск на пет филмчета от около по 1 минута - 50лв

# 33
  • Мнения: 922
За следващия мисля да си запиша час при Мазнейкова

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Не  Sad когато бях бременна имаше само в София .... е не ми се ходеше до там  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 8 242
Не, не смятам, че е необходимо.

# 36
  • Мнения: 56
На прегледи ходих при д-р Димитрова във Фемина.

Какви генетични изследвания те интересуват?

Аз ходих на БХС.

Освен това съм си правила и генетични изследвания за изменения, които могат да предизвикат прееклампсия (високо кръвно) при бременност. Това обикновено се прави при жени с рискова бременност.

Цената на 2 от изследванията преди 3 години беше общо около 25 лв., за третото декември 2006 платих отново пак 25 лв.

Има и имунологични изследвания - там е около 30 лв. мисля.

# 37
  • Мнения: 2 374
да при Снежинка Томова цената беше 80лв.

# 38
  • Мнения: 2 478
Да,ходих на триизмерен 2 пъти при др.Давидков във Варна.И пак бих отишла със следващото бебче.Сега дори е 4D.Преди повече от 1,5 година прегледа беше 60 лв,а сега мисля че е 90 лв.
Не съществува друго успокоение за майката като види че всичко с бебето е ОК и че то се развива добре.

# 39
  • Мнения: 1 336
Само в София и Варна ли има?
Други градове?
Някой да знае дали има в Търново или друг град?

# 40
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ходих в София, при д-р Марков. Взе ми 60 лв без запис за фетална морфология и доплер в 26-ата седмица.
БХС-то си го правих в Майчин Дом в 16 седмица. Взеха ми 25 лв.
Първата фетална морфология и доплер в 18-ата седмица я правих при моя лекар и ми взе 50 лв.

Където и в страната да се направи БХС-то отива в генетичната лаборатория в Майчин дом.

# 41
  • Мнения: 125
 Да. Ходих при доц. Томова и цената беше 75 лв. Правила съм си също БХС в Майчин дом.
 По мое мнение феталната морфология, направена при човек, умеещ да разчита това, което вижда на екрана, показва много прецизно какво е реалното състояние на плода. Поне 3 прегледа при добър ехографист са задължителни по време на бременността.

Общи условия

Активация на акаунт