А този вид тройка практикувате ли? (непредпетъчно)

  • 3 282
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 139
Никакъв телевизор в спалнята  Naughty Спалнята е за спане и за любов  Heart Eyes
И моичкият така мисли, спалнята била да си обръщали хората внимание и да се гушкали, а аз съм на друго мнение, телевизорът поне "млъква" с натискане на 1 копче. Ще трябва да го прилъжа някак.

# 46
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Класика в тройките.
Ние без телевизор не спим, не ядем, не е.ем, не дишаме дори Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 233
Без мъжа си в спалнята мога,но без телевизор не мога Naughty
И аз така Peace

# 48
  • Мнения: 5 940
Въобще нямаме телевизор. Новини, филми, музика, че даже и запис на телевизионни предавания, всичко има в Интернет. Имаме два компютъра и не спорим за нищо.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ние пък май сме петорка:
Аз
Той
Бебето
Тв
Компютър
 hahaha hahaha hahahaИ всичко туй в една стая.Другите две почти не ги ползваме,освен за ядене и готвене. Joy Joy hahaha

# 50
  • Мнения: 101
Simple Smile И ние сме четворка: аз, той, телевизора и лап-топ-а..... ако едното липсва не става.... особено от последните 2 ако е липсващото......  Flutter Joy

# 51
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аааа....не  Naughty
Едвам отучих мъжа ми да се храни в хола, защото там е ТВ-то....най-после използваме кухненската маса по предназначение.
Ако имаме телевизор в спалнята, нито ще спим, нито обичаме....а ще се облъчваме.
Който иска да спи в хола пред ТВ-то.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 176
В стаята, която спя има телевизор, да.
Ако можеше да избирам и ако можеше да си го позволя бих имала огромна спалня, с огромни прозорци, евентуално лаптоп, музика и свещи, но без телевизор.
Нямам такава стая /още/ и спя на телевизор.  Crossing Arms

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Тихата ми борба е това - без телевизор в спалнята. Губя за сега...

Общи условия

Активация на акаунт