Специфични дати за рожден ден.......

  • 4 201
  • 120
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Всеки се ражда с късмета си.Аз раждах с планово секцио,но не съм избирала дата.Съобразих се с доки.Трябваше да се роди на 11.01,но в крайна сметка се наложи да го направим на 12.01 и ето,тя се роди на моя имен ден Grinning.Тогава и бил късмета Hug

# 46
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
За мен датата е без значение Simple Smile
Подкрепям Peace

# 47
  • Мнения: 4 965
Единственото важно за мен беше децата ми да се родят живи и здрави. Преди момиченцата ми, имах момченце, което се роди (точно на моя рожден ден) в 29 г.с. и почина. С бременността после имах много проблеми и нищо друго не ме интересуваше. Децата ми се родиха също преждевременно, със секцио по спешност на 11.08. в 11:08 ч. Съвпадението беше чисто случайно, но пък точно в тази специфика видях предзнаменование, че с тях всичко ще е наред.

# 48
  • Мнения: X
Не, не исках да се ражда на някакъв голям празник Simple Smile Термина ми беше на 17 декември, но малкия реши да избърза и се роди на 8 декември Simple Smile Не че е някакъв голям празник, но по-добре така, защото аз все се притеснявах да не изчака до към Коледа  Grinning Но най-важното е децата да са живи и здрави, и да имат късмет Hug

# 49
  • Мнения: 8 999
Абсолютно ми е безразлично на коя дата е рожденият им ден, нито коя зодия са, нито коя звезда е била в силна позиция при раждането им. Не вярвам в съдби, предопределености и щастливи комбинации. Човек сам гради себе си и живота си.

# 50
  • Мнения: 2 587
Предпочитам да не е родена на голям празник.Искам рожденият ден да е само рожден ден и нищо повече.

# 51
  • Мнения: 5 362
Нямам предпочитания,няма значение това за мен.
Рожденния ден на детето ми си е рожден ден,без значение на Коледа ли е или на 29-ти февруари.Да е живо и здраво,а датата е просто една цифра.

# 52
  • Мнения: 1 371
Рожденият ден на сина ми е вече специфична и специална дата за моето семейство. Ако ще да е роден на най-големият празник, ще си го свързвам с моето дете, а не с празнуването.

# 53
  • Мнения: 1 477
За мен датата, на която се роди синът ми, си е най-специалната.Не е важно дали съвпада с някое събитие или празник.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Рожденият ден на сина ми е вече специфична и специална дата за моето семейство. Ако ще да е роден на най-големият празник, ще си го свързвам с моето дете, а не с празнуването.

Разбира се че е така  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 3 679
За мен няма значение кога са родени децата ми, щом тогава е техния рожден ден, какво по-специално от това  Heart Eyes

# 56
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Без значение е , така или иначе датата ще е достатъчно важна за мен и цялото семейство. Peace

# 57
  • Мнения: 5 401
Безразлично!  Peace
Терминът ми беше за 8 юли 2006 - най-обикновена дата, но Каби си избра 26.06.2006 - много двойки и много шестици.. Важното е децата ни да са здрави, всичко останало е част от симфонията...

# 58
  • Мнения: 27 524
Не, не искам, не ми допада хич, размива се и омаловажва празникът някакси. Аз съм на 15 август, хем Богородица, хем и имен ден на сестра ми. Баба ми беше на 8-ми март, кое по-напред да й честитиш  Crazy Синът ми има имен ден на Коледа и пак се сливат нещата. Иначе на струване на числа да, това е интересно  Simple Smile

# 59
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Без значение.Но пък синът ми е роден точно на рождения ден на баща си и съответно мъжО получи най- хубавият подарък.По- добра дата от това нямаше на къде.После все му виках айде второто за моя РД ама няма да ме огрее (това на майтап разбира се ) Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт