Дамски обувки 34 номер :(

  • 25 508
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Добре сте си вие....може и трудно да си ги намирате,
дори и с памук отпред да ги напълните.... Whistling

....а питате ли ме мен? А? Crossing Arms
Знаете ли какво е да ви се носи елегантен
остър дамски чепик №41? Имате ли представа колко метра е? ooooh!
А знаете ли как се слиза по стълби с такъв? ooooh! Crossing Arms
Ще ви кажа- ....на рало.... Mr. Green Joy

# 16
  • Мнения: 1 224
Руске , как ги носиш тия краци бе , момиче ?!  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 885
Моя позната си прави обувки по поръчка в един град Павликени,   много са добри... правят копия на Маноло Бланик и т.н в какъвто размер ти харесва. Лошото е, че се чака повечко(имат яко заявки), но не са особено скъпи, та си заслужава според мен в такъв случай като твоя да отидеш и да си поръчаш поне 5 чифта  Grinning

# 18
В Пловдив в магазин дарис обувките номер 36 всъщност са номер 35,35 и 1/2

И в София ги има, но на мен и те са ми доста големи, а нося 35 номер.

Иначе в магазините на марка Сара Пен има номерация 35 за летни обувки и пускат жестоки модели всяко лято.  Crazy Heart Eyes
И аз нося 35-ти номер,а някои от моделите номер 36 ми стават...
А тези магазини Сара Пен ги има в Бг,нали?Къде се намират знаете ли?Не съм запозната с тази марка,не помня накъде да съм срещала...

# 19
  • София
  • Мнения: 7 798
В Пловдив в магазин дарис обувките номер 36 всъщност са номер 35,35 и 1/2

И в София ги има, но на мен и те са ми доста големи, а нося 35 номер.

Иначе в магазините на марка Сара Пен има номерация 35 за летни обувки и пускат жестоки модели всяко лято.  Crazy Heart Eyes
И аз нося 35-ти номер,а някои от моделите номер 36 ми стават...
А тези магазини Сара Пен ги има в Бг,нали?Къде се намират знаете ли?Не съм запозната с тази марка,не помня накъде да съм срещала...

Знам магазините на Сара Пен в София и в Бургас, но може би имат и в други градове.  Peace

# 20
  • Мнения: 3 314
Айде и аз тука  ooooh! нося 35 номер  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 502
И аз съм за тук Hug.
Нося 35 и много рядко си намирам обувки, които да ми станат.
Интересуваме фирмата в Павликени, която прави по поръчка, ако може малко повечко инфо Praynig.

# 22
  • Мнения: 2 386
И аз съм един размер с Руска Mr. Green ...мислех, че само нашето положение е тежко, но и 34 не ми звучи добре..

# 23
  • Мнения: 14
Аз също съм в клуба!  Laughing При затворените обувки с малко повечко памук решавам проблема,тъй като обикновено си намирам 36,но сандалки(особено по-елегантно моделче) 35 да намеря,рядко ми се случва!Ще следя темата с интерес и ако се изнамери заветния магазин, май ще има пазаруване на едро!  Laughing

# 24
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Интересно.......,купуването ми на обувки е голяма мъка....Нося 35....,но в повечето случай си купувам 36 номер...Производителите не мислят ли и за хората лилипути...?

# 25
  • Мнения: 1 616
Да, обувките Дарис са с умалени номера - имам ботушки 36 номер, в 35 не можах да се намъкна. Преди дни си купих и обувки - 35 номер ми стават, но са пак малко умалени, стискат ми.  В Плевен пък мерих други ботушки (пак на Дарис), от които ми станаха 37 номер - в 35 и 36 изобщо не можах да се вмъкна... Ето сайта на Дарис:
darisshoes.com
A ето и сайта на Сара Пен - наистина имат хубави модели, май ще трябва да се разходя до Бургас...
http://www.sarapen.net/indexBG.html
Между другото, какви са цените на обувките Сара Пен?

# 26
  • София
  • Мнения: 7 798
Между другото, какви са цените на обувките Сара Пен?

Нимфетка, летните сандали миналата година бяха на цена около 100-120 лв.  Peace

# 27
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Айде и аз в клуба  ooooh!
Нося 34 - 34,5 при височина 167 см.

Обречена съм! Дори в 90% от случаите 35 номер ми хлопат.
Мъкна се постоянно с някакви маратонки от детските колекции.
За официално имам 2-3 чифта по поръчка и това е.
Лятото ходя с сандали тип джапанка или без каишки, за да не си личи много колко са ми големи.
Мъка

# 28
  • София
  • Мнения: 211
разбирам ви и аз имам същия проблем , моите крака са къси и тесни ако стане 35 номер са ми широки и обратно:(и когато попадна на обувки , които ми стават ги взимам по всяко време на годината. Само в Америка ми става всичко и има моя номер и на дължина и на ширина.това лято съм си донесла 15 4ифта:)успех на всички с намирането на обувки

# 29
  • Мнения: 7 723
И аз съм един размер с Руска Mr. Green ...мислех, че само нашето положение е тежко, но и 34 не ми звучи добре..
Абе, като ги чета колко им е гадно,
нащо май е по- доброто.  Mr. Green
Поне можем да пазим равновесие Wink Joy

Общи условия

Активация на акаунт