Гладиаторски ботуши - моден хит

  • 20 281
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 234
аууу ква е сексана - трепач Crazy

Цепи мрака направо Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 224
На мен като идея ми харесват, но предполагам , че не всеки модел ще стои така както изглежда. Ако стои красиво на крака , не бих се замислила да си взема  Peace

# 17
  • Мнения: 222
Не ме кефят...

# 18
Много ми харесват.Чудя се лятото ще се носят ли  newsm78 Ще има ли такива в Бг?

# 19
  • Мнения: 2 663
Моделчетата на ток много ми харесват и бих носила такива, но за ниските не съм сигурна.Ако обаче седят добре на крака, да, защо не  Peace

# 20
  • Mонтана
  • Мнения: 413
много са яки,бих носила 100%

# 21
  • София
  • Мнения: 7 849
Тези са много яки.  Crazy

# 22
  • Мнения: 229
Имам такива от 5 години и май толкова пъти съм ги обувала...Не са много удобни,всеки път като иzляzа с тях се връ6там боса...Повече от 3 часа не иzдържам с тях.

# 23
  • Мнения: 581
 Някои от моделите са много яки според мен.Бих носила от ниските, защото не мога да вървя на токчета.

# 24
  • Мнения: 2 229
Без ток съм виждала по улиците, хич не ме кефят!
Тези с ток изглеждат по съвсем различен начин, някои ми харесват. Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 7 849
Имам такива от 5 години и май толкова пъти съм ги обувала...Не са много удобни,всеки път като иzляzа с тях се връ6там боса...Повече от 3 часа не иzдържам с тях.

MKT , може ли снимка на обувките да ги видим ?  Flutter

# 26
  • Мнения: 1 432
Харесват ми ,но само като знам колко бързо хващам тен на краката докато си вървя....я на сандали ,я на чехлички - представям си се изгоряла на каишки до коляното   Crazy

# 27
  • Мнения: 159
страхотни са! всички много ми харесват! сестра ми си взе ниски преди няколко години от италия. тя е с много слаби крака и й стоят жестоко,а на моите прасци са грозна гледка. може би високите биха ми стояли по-добре?! не знам,но се надявам да е така. между другото аз казвам  "римлянки"  на този тип обувки

# 28
  • Мнения: 842
Мен ме кефят, но не знам дали ще ми стоят добре.

# 29
  • Мнения: 764
Готини са ,но естествено да са добра изработка и качество.Нисички бих обула, височките ми идват малко чалгаджийски.Тези сивите,дето ги е показала Иля са страхотни, ама тя си има вкус, преценила съм я аз.... newsm10

Общи условия

Активация на акаунт