красиви мигли..?

  • 3 098
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 164
И аз съм чувала за редовно подрязване на мигли на невръстни дечица, за да им израстат гъсти и дълги...

Истината е в ГЕНА - това е  Peace

# 16
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

Истината е в ГЕНА - това е  Peace
на гена не може да се повлияе...., но все пак от нас зависи дали 6те развием генети4ните си заложби на максимум или 6те ги занемарим......
състоянието на кожата  и косата съ6то се зависи  от на6ите гени, но ако се полагат адекватните грижи може да изглежда по добре, или ако не се полагат никакви грижи може и да не изглежда толкова добре, всеки има своя генети4но обусловен максимум и минимум, който е строго индивидуален, но с подходя6тите грижи , могат да се постигнат относителни резултата, без разбира се да стават 4удеса....

и разбира се всеки сам избира дали да положи някакви усилия.....

# 17
  • София
  • Мнения: 504
Всичко е до ген Flutter Успех на тези,които вярват в начина за удължаване и сгъстяване. Praynig
Именно PeaceКолкото и приятелките да питат с каква спирала си,няма да постигнат същия ефект,на хубави мигли стои добре и спирала от 2лв,от личен опит Wink
Това с бадемовото масло ми звучи като някакво ужасно мъчение-не влиза ли в очите? Sick
За мен най-добрия метод да ми пораснат миглите е да не ги пипам поне месец с нищо-случи ми се,когато почнаха да падат от една спирала(най-готината,която съм ползвала в живота си,но... Confused)

# 18
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
права си...., колкото и да се маже 4овек миглите му няма да станат като на Пенелопе Круз, но все пак може да се постигне някакъв ефект
и  за6то непременно трябва да бъде бадемово масло?  на пазара има достатъ4но продукти, за подхранване  и поддържане на миглите... те са в специални опаковки, хипоалерги4ни, не дразнят о4ите...., е не правят 4удеса,  но определено имат добър ефект...
мавала, талика, абеньула, белсилс например имат 5 разли4ни продукта декаде....ценовият им диапазон съ6то е доста голям, от 2  до 32 евро.....

# 19
  • София
  • Мнения: 504
права си...., колкото и да се маже 4овек миглите му няма да станат като на Пенелопе Круз, но все пак може да се постигне някакъв ефект
и  за6то непременно трябва да бъде бадемово масло?  на пазара има достатъ4но продукти, за подхранване  и поддържане на миглите... те са в специални опаковки, хипоалерги4ни, не дразнят о4ите...., е не правят 4удеса,  но определено имат добър ефект...
мавала, талика, абеньула, белсилс например имат 5 разли4ни продукта декаде....ценовият им диапазон съ6то е доста голям, от 2  до 32 евро.....
Не знам на кого отговаряш,но може би съм аз.
Според мен ако някой иска мигли като на Пе,може просто да си сложи изкуствени,щото нейните са такива! Crazy
А пък и аз не говорех конкретно за бадемовото масло,а за каквото и за е,аз лично едва трая и капки за очи,и не слагам,освен ако не е сериозно положението.
Виж,за продукти нямам идея,просто защото нямам нужда.Чувала съм само за бадемовото масло,и то оттук Wink
И все пак надеждата умира последна,ако има някакви невероятни резултати,можете да се похвалите всички борещи се с миглите Flutter

# 20
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222


Според мен ако някой иска мигли като на Пе,може просто да си сложи изкуствени,щото нейните са такива! Crazy

не са , не са естествени са , и тя и сестра и имат страхотни мигли....
пове4ето исопанки имат красиви дълги мигли.....
дори веднъж  гледах как една мацка иска6е да си купи изкуствени, но се оказа 4е нейните са по дълги от изкуствените...

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 23:14 от sl

# 21
  • София
  • Мнения: 504
не са , не са естествени са , и тя и сестра и имат страхотни мигли....
пове4ето исопанки имат красиви дълги мигли.....
дори веднъж  гледах как една мацка иска6е да си купи изкуствени, но се оказа 4е нейните са по дълги от изкуствените...
http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=2868
Нямам повече какво да кажа по темата,дано миглите на всички момичета в нея да приличат на тези на Пе Hug

# 22

Общи условия

Активация на акаунт