Борба със сладкото

  • 1 507
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 160
Hand Този ден в седмицата аз си го наричам Денят ми за сладко Хапвам си от всичко, което ми се прияжда и го има вкъщи разбира се. След вечеря задължително следва шоколад (обикновено 1/3, а може и повече  :окоявам, че е само един  Laughing .
Горе-долу след около месец свикваш с тази мисъл и всеки път , когато си помислиш за шоколада, си казваш :  Stop "остават ми още 3-4 дни, ще издържа!" 
Но, както казах иска се воля! При мен проблемът беше, че не се задоволявах самoops: ), а през деня си опитвам я бонбон, а някоя вафличка или шоколадави бисквитки. Общо взето аз понякога прекалявам в този ден, но се успо с един бонбон и затова приложих този метод. По-добре да не опитвам, защото опитам ли - трудно се спирам  Laughing
Успех на всички!

Мерси за бързият отговор. мисля, че тази стратегия ще ми помогне и на мен защото и аз като започна със сладко и нямам спиране. Как завиждам на хора на които не им се прияжда даже си имат шкаф в къщи пълен с бонбони "за гости" у нас това не би просъществувало и за половин час  Laughing

# 16
  • Мнения: 162
Здравейте!! Идеята за режимно и диетично кремче е супер. Аз си казах,че не може повече да отлагам и реших,когато ми се яде сладко да хапвам плод. Обожавам ябълки и се надявам да се справя. Освен това забелязах,че колкото по-малко се храня,толкова ми намалява и апетита като цяло.Така че воля,момичета.Поне си знаем,че си имаме подкрепа Hug

# 17
  • Мнения: 162
Момичета,минавам да ви кажа,че пробвах крем карамела без захар,а с подсладител и без карамел,т.н. режимно кремче Simple Smile Трябва да ви кажа,че се получи страхотно и залъгах глада за сладкото определено  Party Днес имах по-голям апетит,вероятно,защото цял ден си бях в къщи.Постоянно хрупкам зелце Embarassed Закусих плодчета.На обед хапнах печено зеле с пилешко,изобщо зелето изцяло е обсебило режима ми.С това приключвам яденето за днес.Аз съм си на режима на д-р Ори,само че днес вместо да вечерям обядвах. Успех и прегръдки на всички Hug

# 18
  • Мнения: 135
Момичета, здравейте!
Единствения начин да не ви се яде сладко, е изобщо да не ядете! Захарта е като наркотик - хапнеш ли едно грамче, не мож се спря само с едно. Това е заради колебанието на инсулина. Пиша ви, като човек, силно пристрастен към лакомствата.  ooooh!
Хром във вид на добавка също помага за регулиране на нивата на инсулина. Има такъв на Биоактив, читав е bowuu Ролята му е дотам, че като хапнеш едно, да не си се дощява да хапнеш още 10 бонбончета.
Малко по-нагоре видях, че си определяте "сладострастен" ден. Това е решение също.

Общи условия

Активация на акаунт