Задушница - да си припомним с любов тези, които вече не са сред нас!

  • 4 835
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 843
      Нямаше как  да отидем на гробищата с малката . CryДнес
    Защото - някакво поверие.   Че не бива дете под 7 години да стъпва на гробище.-
  Ще ида   утре.
         Толкова имам нужда... Sad Sad
     Сама.,  както трябва и да бъде..

# 46
  • Мнения: 32
Татко, с времето мисля все по-често за тебе. Мноооого ми е мъчно, че те няма в моя живот. Липсва ми веселия ти дух и се надявам, че си на хубаво и забавно място...

# 47
  • Мнения: 619
Наистина времето не лекува и моето сърце...мама почина преди 5г,но...   Cry

# 48
  • Мнения: 27 524
Сике, една хубава и истинска тема. Благодаря ти.  Heart Eyes Тъжна, но откровена, реална, помагаща и сваляща на земята.

За Влади на 3; за баба ми на 76; за дядо ми на 91; за дядо ми когото не познавам на 36; за приятелтя ми Сашо на 29; за силно близката ми Вера на 21; за Светла на 59; за Стефка на 50; за приятелката ми Стефания, с толкова желание за живот и непредаване до последно; за три неродени бебета; за леля ми Нанка, страшно интелигентна и силна жена; за Васил за силата му с мозъчната и неуспешна операция; за всички останали живи, останали да теглят след отишлите си...

# 49
  • Мнения: 224
Дядо ми почина преди близо един месец.Много ми липсва!БОГ ДА ТЕ ПРОСТИ ДЯДО!ПОЧИВАЙ В МИР И ПОКОЙ И БДИ НАД НАС И НИ ПАЗИ!!!ВИНАГИ ЩЕ ТЕ ОБИЧАМ!!!

# 50
  • Мнения: 5 468
 Cry бог да прости всички отишли си от този свят.
За моето майче... Flowers Rose

# 51
  • Мнения: 1 418
Много е тежко,когато се разделяш с близки на сърцето си
хора!Особено като знаеш,че никога повече няма да ги
видиш...Дано почиват в мир на някое наистина прекрасно
място.За жалост починалите ми близки станаха повече от
останалите живи такива...Бог да ги прости!

# 52
  • sf
  • Мнения: 10 168
Мама почина преди 9 години,само на 36. Не видя как се омъжих, не видя двете си внучета,но се надявам,че е на по-добро място и е намерила покой  Flowers Rose Flowers Rose

# 53
  • Мнения: 1 226
Бог да ги прости и мир на праха им. Praynig Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 54
  • Мнения: 1 715
За татко останал завинаги на 47,за Ники отишъл си само на 30,за едно слънчево дете Ники на 9,за баба,за дядо.Липсвате ми ,обичам ви ,мир на праха ви и бог да ви прости........ Praynig Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 55
  • София
  • Мнения: 143
 Flowers Roseза любимия ми баща, който почина само няколко дни преди да родя голямата си дъщеря и до последния си миг питаше за мен и бебето... за бабите и дядовците ми, които много обичах . Много ми липсвате!Животът ми не е същият. Бог да ви прости...

# 56
# 57
  • Мнения: 930
да почиват всички в мир Rose Rose Rose

# 58
  • ГО
  • Мнения: 3 955
За мама Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Много ми липсваш!!!
Нека всички почиват в мир! Praynig Praynig Praynig

# 59
  • Мнения: 39
За моята баба,прабабите и прадядовците ми,за всичките ми близки(а те са много) и за моето неродено бебе.Мир на праха им Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт