Извънбрачната ви връзка прави ли ви щастливи?

  • 12 790
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 607
  Не съм чела предните отговори. Просто отговарям на въпроса.
  Не ме прави нито щастлива ,нито нещастна, но ми помогна да се убедя, че съпругът ми и никой друг е правилният за мен човек. И  сега бракът ми е по-щастлив от всякога .

# 16
Браво Танюшка! Благодаря ти за отговора . Продължаваш ли още с тази връзка?

# 17
  • Мнения: 606
 Май не, като гледам.

# 18
  • Мнения: 607
  Не съм за браво ,а за бой. Аз съм една идиотка,която си съсипа две години от брака.

  За мен това е болна тема,не мога да говоря за това спокойно, но ще се опитам накратко,с две -три думи .

  Виждах се с един мъж. Не заради секса. Мъжът ми ми даваше достатъчно. Нито пък`любовникът` беше с нещо по-добър от мъжа ми, напротив мъжът ми го превъзхождаше въввсяко едно отношение.
   Просто беше различен от мъжът ми и сексът с него беше по-различен. Заради това го правех.
Просто имах нужда от разнообразие.

  Но мъжът ми разбра. И стана страшно. Бяха ми нужни много години за да си върна неговото доверие.  Дълги имъчителни години за да го спечеля отново. Това е.

# 19
 Embarassed Да, засега е така, засега ми помага. Не ми се мисли обаче за подобно развитие като Танюша. Дано не ме хванат. И да питаш и да не питаш тук това си го решаваш сама, както и трябва да си готова за всякакви отрицателни последствия! Ако нямаш проблеми с мъжа си, ако нямате проблеми в секса, не си струва да разваляш семейството си! Заради едната идея и тръпка не си струва!

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 17:52 от selenna

# 20
  • Мнения: 3 726
Ако го направя веднъж,ще се наложи да прекратя брачната си такава.Така де,как да търпя мъж,който ми позволява да го лъжа?А това няма да ме направи щастлива.

# 21
Прави ме щастлива, тогава когато съм с него, а когато съм далече ...  Cry Cry Cry
Но пък мисълта за този човек ме кара да летя, да мисля, да ЖИВЕЯ ...
Понякога се радвам че го има до мен, понякога съжалявам, но не заради това, че съм с него, а че съм жива въобще.
В същото време брака ми почти се е разпаднал, но не заради тази връзка, тя се появи като следствие.

# 22
  • Мнения: 147
 "Извънбрачната ви връзка прави ли ви щастливи?"

Кой малоумник(чка) задава въпроса? И що си няма рег и име? И що задава пуберски въпроси тук ми не пита майка си и баща си? newsm78 hahaha hahaha
Наздраве на позналите вЕрния отговор Joy

# 23
  • sofia
  • Мнения: 249
не съжалявам 4е имам такава връзка.
и да когато сме заедно съм щастлива.
когато съм с мъжа си пак съм доволна-въобще наслаждавам се на всеки миг от живота.
и това е глупав въпрос-само мазохист ще поддържа връзка която го прави нещастен или безразли4ен.

# 24
  • Мнения: 607
Прави ме щастлива, тогава когато съм с него, а когато съм далече ...  Cry Cry Cry
Но пък мисълта за този човек ме кара да летя, да мисля, да ЖИВЕЯ ...
Понякога се радвам че го има до мен, понякога съжалявам, но не заради това, че съм с него, а че съм жива въобще.
В същото време брака ми почти се е разпаднал, но не заради тази връзка, тя се появи като следствие.
      Ти си толкова влюбена, че не можеш трезво да разсъждаваш.
Защо не се опиташ да спасиш брака си?

# 25
  • Мнения: 606
  А? Темата още мърда.  baby_neutral

# 26
  • Мнения: 22 432
Аз пък не виждам какво и е на темата.

Не мога да се съглася, че от 67 084хиляди регистрирани потребители, от които да речем 15хиляди пишат редовно тук нито един няма извънбрачна връзка или не е имал такава.
Но ако се пусне подобна тема изведнъж всички излизат големи моралисти, обявяват темата за пързалка и се приключва по въпроса.

# 27
  • Мнения: 474
Аз пък не виждам какво и е на темата.

Не мога да се съглася, че от 67 084хиляди регистрирани потребители, от които да речем 15хиляди пишат редовно тук нито един няма извънбрачна връзка или не е имал такава.
Но ако се пусне подобна тема изведнъж всички излизат големи моралисти, обявяват темата за пързалка и се приключва по въпроса.

Ами ако мъжът на някоя от 15000 потребителки прочете признанието й, че е ужасно щастлива с любовника, или пък някоя колежка / приятелка / зълва / етърва, не дай Боже свеки разпознаят в признанието своя човек... какво става?!  Laughing Следва нова тема "помощ, разкриха ме!"
Не всеки така лекомислено си изкарва на показ нещо, за което после може да не понесе последствията, нали така. Мисля, че хората с извънбрачна връзка, ако са достатъчно заинтересовани да си запазят брака, никога не биха писали тук и отговорили на въпроса.

# 28
  • Мнения: 64
Така е , който го дразни темата да се насочи към другите около 1000. Колкото до изневярата.......... Хора ,любовта съществува, намерете я и се опитайте да я задържите.

# 29
  • Мнения: 1 761
В момента нямам извънбрачна връзка.Но преди да се оженя съм имала такава.Много е относително да кажа дали съм била щастлива-при този, с когото живеех имах едно,при този, с когото се срещах-друго.Хубавото от цялата тази работа е, че най-накрая разбрах какво точно искам и си го намерих-омъжих се за трети,който ми показа колко интересен и смислен може да е живота,когато си наясно със себе си.

Общи условия

Активация на акаунт