За мястото,където се гримираме

  • 2 350
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 179
ive7aaa, можеш ли да сложиш снимка на твоята тоалетка. Ако не те затруднявам,разбира се... то аз сега като не мога още да слагам снимки,и май давам само идеи Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 743
На огледалото на гардероба, понякога на масата в трапезарията с малко огледалце, мога и в колата на огледалото на сенника. Свикнала съм да се гримирам бързо и на всяко място.

# 47
  • Мнения: 5 478
Винаги съм си мечтала за голяма тоалетка с огледала, лампички и чекмедженца за гримове  Heart Eyes Но в момента нямам такава за съжаление. Обикновено се гримирам срещу прозореца, ако е през деня, за да виждам по-добре какво правя. С едно огледало, което може да се мести, не е много голямо.

# 48
  • София
  • Мнения: 7 097
Започвам в банята, а после се изнасям до някой прозорец, въоръжена с малко огледалце.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Най-често  се гримирам в колата, докато чакам в задръстванията. Така пестя 10-15 мин.

За осветлението не сте прави.
Трябва да се гримиратет на такава светлина, на каквато ще бъдете!
Иначе се получава зле.
Ако на дневна светлина правите грим, с който ще сте на лампи - ще изглежда бледо.
В обратният случай пък гримът ще е тежък.

# 50
  • Мнения: 961
Обикновено се гримирам в стаята ни с малко огледалце в ръка.
Преди да забременея редовно се гримирах в колата на път за работа.

# 51
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
когато бързам за работа, ФДТ  и ружа поставям пред огледалото на тоалетката, а вси4ки останали не6та в колата на огледалото на сенника....,   
когато имам пове4е време  останалите не6та на увели4ителното огледало в банята....

Общи условия

Активация на акаунт