Спешно

  • 3 711
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 56
Ами давам температуропонижаващи, изопринозин, витамини и друго не. Много съм притеснена вече е 6 ден с температура, която общо взето не се повлиява от нищо. Снощи вечерта нямаше сега я мерих 37,5. Тя не ми е вдигала температура от една година а сега това чудо няма смъкване. Няма и къде да и пусна кръвна утайка и урина. Двама доктори я слушаха пневмония със сигурност няма. Накашля отвреме навреме.
Дай и аспирин или парацетамол!

# 16
  • Мнения: 1 753
Как аспирин на толкова малко дете?  ooooh! В никакъв случай не давай аспирин!!! Той се дава след 12 годишна възраст!

За другите неща няма да коментирам.....

# 17
  • Мнения: 56
Как аспирин на толкова малко дете?  ooooh! В никакъв случай не давай аспирин!!! Той се дава след 12 годишна възраст!

За другите неща няма да коментирам.....
Ми ето виж как АСПИРИН.
Продава се и детски аспирин ако не знаеш!

# 18
  • Мнения: 1 820
Айде бе,аспирин на такова малко дете?! StopАспирина вреди на стомаха има големи хора дето не могат да го ползват.Достатъчно лекарства за т има на пазара които са предназначени за кърмачета и малки деца специално и са много ефикасни Naughty

# 19
  • Мнения: 1 163
Върнах се преди един час от спешния. Неможах да се здържа и отидох да пусна всякакви възможни изследвания. Кръвната утайка завишена, всичко друго в норма. Урината отлична. Не е вирус почваме нов Антибиотик.

# 20
  • Мнения: 1 163
А за аспирин немога да и дам тя още е много малка. Стигат и другите неща, които пие. Да не сте имали предвид течен аналгин или хексалгин но аспирин знам в никакъв случай;

# 21
  • София
  • Мнения: 4 578
Уфм той тоя аспирин го предлага на целия здравен форум  Tired
Успех, дано бързо се оправите.  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 820
Mного се радвам че са наред кръвните показатели.Само кофтито е че тия АБ си ги изписват по хавата като не стане с този,пробвай с този...но като нямаш друг избор!Бързо оздравяване ви пожелавам! Blushи дано всичко е наред вече!

# 23
  • Мнения: 56
.Достатъчно лекарства за т има на пазара които са предназначени за кърмачета и малки деца специално и са много ефикасни Naughty
И кои са те,ще споделиш ли!?

# 24
  • Мнения: 1 820
Естественно че ще ти споделя-ефералган свещички,панадол-съдържа парацетамол,нурфен,та дори и хексалгин(на които лично аз не съм привърженик). Ако те интересува нещо друго питай,не си ли ги чувал тези?

# 25
  • Мнения: 1 820
firrst Сетих се още нещо,вместо да си спорим я питай за аспирина ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116033.0 и после ми кажи какво са ти казали! newsm53

# 26
  • Мнения: 56
Естественно че ще ти споделя-ефералган свещички,панадол-съдържа парацетамол,нурфен,та дори и хексалгин(на които лично аз не съм привърженик). Ако те интересува нещо друго питай,не си ли ги чувал тези?
А ти случайно да си чувала другото име на панадола!?ПАРАЦЕТАМОЛ!

# 27
  • Мнения: 1 820
Ако четеш ще видиш че освен че съм го чувала,съм го и написала даже!И не спамваи темата на другите!Отвори си тема за аспирина или панадола,или там което те интересува!Ако имаш и нещо да кажеш лично на мен ми пиши на личния!Няма нужда да занимаваш хората!И първо чети правилата на форума преди да напишеш нeщо... newsm10

# 28
  • Мнения: 1 163
Ох пак тоя аспирин. За първи път във форума виждам, че има майки които дават на децата си малки аспирин. Както казва Панева има достатъчно други лекарства а също така и аз не съм голям привърженик на хексалгина и го давам само при много крайна нужда.
За антибиотиците май да, лошо е че един като не подейства почват да дават на детето друг но така е май трябва да си търся нов лекар а всичките са един направо съм се отчаяла от тях. Най-вероятно не съм попаднала на специалист.

# 29
  • Мнения: 56
firrst Сетих се още нещо,вместо да си спорим я питай за аспирина ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116033.0 и после ми кажи какво са ти казали! newsm53
Аз не споря,посочвам конкретни факти !Ако ги оспорвате,ще трябва да ми посочите конкретни факти,до тук такива факти липсват,почвате да увъртате и пишете глупости!
Ето ги още един път фактите-температурни състояния при малкото дете

Общи условия

Активация на акаунт