Отговори
# 450
  • Мнения: X
Привет-мривет! Върнахме се от дълга и изтощителна разходка с малкия, той сега спи блаженно, а аз се зверя в лаптопа да ме питат защо не си легна... И аз съм ТВЪРДО против химиите. Пия само рибено масло. Здравето е важно, момичета, здравето!!!


И аз съм за петък, независимо кой. И аз мога да чакам, така че ако искате да го отложим.

Бай!

# 451
  • Мнения: 673
Ще пиша менюто, да се надявам, че всеки ден ще имам време да се отчитам. За закуска ядох купичка с кисело мляко с 2 с.л. овесени трици. После обаче много изгладнях и за 2-ра закуска омахах малко парченце баница с коприва. Обяд - пиле със зелена салата. Вечеря в 17 ч.- малка купичка доматена супа (сготвиях я със зехтин и без фиде). Сега обаче ще ни идват гости и ще има уиски. Много ми се пийва с кола лайт  Embarassed
Знам за това, че като си на диета не трябва да се пие абсолютно никакъв алкохол, но съм забелязала нещо странно. Когато вечер пия, на другия ден кантарчето показва по-малко кг. Съмнява ме, че това е от обезводняване на организма (нали пък човек като препие и му се пие вода постоянно, значи организмът е изгубил вода). Освен това, противно на всички правила, обичам да пия на гладно, хапна ли, повече хич не ми се пие. А те калориите са си същите според мен, само че с алкохола не внасяш никакви полезни вещества. И псоледно мъж ми ме успокоява (сигурно ме лъже, за да разсее малко гузната ми съвест), че алкохолът ускорявал метаболизма.
За да не изглеждам в очите ви като алкохоличка, ще добавя че днес вървях много по едни баири, близо час и половина направих бърз ход за повече стопени калории.

# 452
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Буболечко, чеки докато съм онлайн да ти коригирам малко манджата-почти винаги,като се закусва кисело мляко с някакви трици се огладнява скорошно, затова е редно да има втора закуска-пак мляко с още т рици или ленена семка, варени яйца със сирене/кашкавал/домат/краставица/извара/печени чушки/филенце/маслини....подобия разни, или нещо твое-на фантазия

За алкохоля...сякаш най-добре бира да пиеш, струва ми се по-малката беля от уиски,че и с кола.Всъщност, алкохола може да се консумаре по изключение-ей тък както сега ще имаш гости,или за празник, но както много семейства практикуват-на вечеря салата и ракия не е никак удачно
Нямам наблюдения,че алкохола стимулира метаболизма, освен че обезводнява-но това не е никак хубаво, каква полезност носи....?
Решете си сам bowuu

# 453
  • Мнения: 673
Ааа, добре, значи не е в мен само проблема значи, че скоростно огладнях  Laughing Неудобно е само на работа като ходя да си нося яйце например или сирене, но ще измизлям нещо, например кофа мляко. А първата закуска ще си я правя с прясно и трици.
А таз вода хич не ми е вкусна Sad Не знам как изпивате по 2-3 литра на ден. Аз днес съм само на половинка литър вода и пак много ми се вижда и със зор я изпих от сутринта съм я подхванала бутилчицата. Сега ще се насиля за още  Sick Чай не искам да си правя, че ще му сложа мед.
Мерси за вниманието, госпойце Димитрова  bowuu


# 454
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Наспах се! Blush
Сабахлян щях да водя детето на забава, но баща ми се обади и ни заведе на извънградско путешествие - до Батовата. Там гора, жаби, въздух планински разкошен, поточе мърка и хрупкат листата, птички ми рошат косата... Голям рахат, играх федербал и мач. Много доволен! Много. А пък на Трите воденици, ресторан в тамошната околия, сервират ядене и аз се облажих с шиш и салати. Ама много хубав е въздуха там. Мнго е хубаво на излет.
И такиви емоции, употребихме хубавото време много здравословно.
Розавия сладък шейк беше временно желание, днес вече  ми се ядат ягоди само.  Laughing

# 455
  • Мнения: 1 280
Имах гости за ве4еря,и още ги имам..вси4ко ми беше режимно,само дето реших да направя малко повдигане на калориите,нещо като зареждане,защото задържам килцата,а спортувам активно..та си хапнах едно малко пар4е лазаня със салата прясна,а и лазанята беше зеленчукова..и направо се надух,а малко хапнах,само колкото за участие.От 3 седмици не съм яла лоши неща.. Утре го дават много топло.и аз ще съм на разходка със спортна насоченост-тичкане и упражнения в парка..сутринта ако се събудя на време ще ида и на Power sculpt,един час да поскачам и пот да хвърля.Ако и утре кантара пак се прави на ущипан,от понед. ща махна млечните.

# 456
  • Мнения: 1 130
Добро утро мандами !
При нас мрачно и ръми - гадно, а де го слънчевото време дето обещаха  Crossing Arms
Менюто вчера:
закуска - кисело мляко, лен, сусам
обяд - тичквичките пак - много се зарибих по тях  Wink, печена пържолка свинска
сл. обяд - лешници сурови 25 гр
вечеря - като обяда
Нямах време да смятам калориите, че бях много натоварена. От утре тръгвам на фитнес най-сетне ! Лек и приятен неделен ден на всички!!!!!

# 457
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Да продължим в новата тема    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281916.new#new

Общи условия

Активация на акаунт