Сватбена рокля - къде?

  • 65 788
  • 122
  •   1
Отговори
# 105
  Thinking  Тази Жана Жекова,за която става дума,не знам дали си спомняте,че преди около 5 години  един  български дизайнер получи награда във Виена,ама после се раздуха,че  всъщност се е явил на  конкурса за мода с  една нейна  черна  рокля  от тюл и дантела ръчна фина изработка.Колегата й се бил запасил с  нейни модели . Laughing Не знам съдиха ли с  с този,но  иначе  тя заслужено има  разни  награди  за  мода на българските конкурси.  Моя позната искаше дъщеря й да  е за бала си с рокля точно на тази дизайнерка.Направо онемяла на място като видяла моделите,но  не поръчаха при нея,защото цените й били много високи. Задоволиха се с  друга рокля,която мерили от витрина  в Асеновград.Била ушита все едно за щерка й,та не се наложило да поръчват,да ходят на проби и т.н. За една вечер не е разумно да се дават грешни пари според мен,но  не е задължително да ме слушат бъдещите булки. Joy Joy Joy

# 106
  • Мнения: 13 512
Na сестра ми абитуриентската рокля беше на Жана Жекова. Струваше 1000 долара през '94-'95 . Наистина шансът да се повтори е нулев и моделите и са много стилни.
Скоро моя близка се жени с нейна рокля, но нямам снимки  за съжаление.

# 107
  • Мнения: 3 461
Мария Недкова е авторката на моята, направи я за 5 дни, много сносна сума за времето си, платовете  ги купих от Дубай, а чантето го направи Ирина Сердарева. На Жана Жекова имам една LBD , която носех по време на бременностите и събра овациите.

# 108
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Моята абитюрентска рокля беше също на Жана Жекова (1994г.). Ако се смени цвета с по-светъл би станала булченска. За съжаление тогава нямаше цигрова фотография, за да покажа снимки.

# 109
  • Мнения: 6 039
Na сестра ми абитуриентската рокля беше на Жана Жекова. Струваше 1000 долара през '94-'95 . Наистина шансът да се повтори е нулев и моделите и са много стилни.
Скоро моя близка се жени с нейна рокля, но нямам снимки  за съжаление.



малеееее, как си ме наредила  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
каква жана жекова, не съм й фен
друга беше дизайнерката... hahaha
всъщност роклята беше от корица с Даниела Серданова, която по онова време доста харесвах.

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 00:10 от Malenna

# 110
  • Мнения: 0
Продавам сватбена рокля, направена по поръчка. Роклята е цяла, без обръчи, с тънки презрамки и висока талия. Горната част е с дълбоко деколте и ръчно зашита дантела цвят екрю, украсена е с малки перлички. Долната част е от бял шифон и пада свободно по тялото. Гарантирам ви комфорт и приятно усещане през целия сватбен ден. За повече въпроси или снимки ме потърсете на: vaniarusinova@abv.bg

# 111
  • Мнения: 681
В Асеновград разбира се  Peace Това е меката на сватбените и официални тоалети  Party

# 112
  • София
  • Мнения: 5 569
щастлива, след толкова много разнородни съвети, интересно ми е каква рокля избра?  Laughing

# 113
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
В Асеновград разбира се  Peace Това е меката на сватбените и официални тоалети  Party
Peace

# 114
  • Мнения: 67
Mon Amour при Операта се намира,много съм доволна. Излезе доста по евтино от Астела и сната както искам! Успех Peace

# 115
здравейте и на мен ми предстои тази есен да се омъжа и си търся сватбена рокля,лошото е ,че съм малко нестандартна 105-67-97 ,55 кг ,158 висока,но имам време за поръчкова рокля,маи и аз ще се разходя до Асеновград,някоя ако е долу горе с мойте размери и е минала вече по тоя път ще помоля за съвет.

# 116
  • Мнения: 4 393
Роклята  на  твоите  мечти можеш да откриеш
там  където аз открих своята може  би Simple Smile
Сватбен салон SHU-SHI намира  се на  Витошка
а ето ти  и сайт с част от роклите,които можеш да си поръчаш
поне преди 2 години беше  този :0
http://www.morilee.com/bridal.aspx

а ето я  и моята  рокля,дано ти хареса


Моята е подобна, само че не е от Шуши, а от Асеновград за 370 лв.-цвета обаче е шампанско и бордо, а не бяло и червено.Вики В, роклята ти е страхотна  Peace

# 117
  • Мнения: 619
МОмичета много ми е интересно да ви чета и чесно казано и аз почнах малко, по-малко да се ориентирам,защото смятам след някой друг месец сериозно да се разтърся Mr. Green
Аз да ви кажа бих искала нещо по-скормно и като визия и като цена .Спряла съм се на http://www.holidaysona.com/bg/dress/06L010-01.html
Само ,че много си падам по тия конктрастни панделки примерно червена Simple Smile

# 118
  • Мнения: 13 512
МОмичета много ми е интересно да ви чета и чесно казано и аз почнах малко, по-малко да се ориентирам,защото смятам след някой друг месец сериозно да се разтърся Mr. Green
Аз да ви кажа бих искала нещо по-скормно и като визия и като цена .Спряла съм се на http://www.holidaysona.com/bg/dress/06L010-01.html
Само ,че много си падам по тия конктрастни панделки примерно червена Simple Smile
бях на тази фотосесия на Тихомирова в Двореца в Балчик
Няма да сгрешиш в избора си на ролкя от Холидей Сона!

# 119
  • Мнения: 930
МОмичета много ми е интересно да ви чета и чесно казано и аз почнах малко, по-малко да се ориентирам,защото смятам след някой друг месец сериозно да се разтърся Mr. Green
Аз да ви кажа бих искала нещо по-скормно и като визия и като цена .Спряла съм се на http://www.holidaysona.com/bg/dress/06L010-01.html
Само ,че много си падам по тия конктрастни панделки примерно червена Simple Smile
бях на тази фотосесия на Тихомирова в Двореца в Балчик
Няма да сгрешиш в избора си на ролкя от Холидей Сона!

наистина са страхотни роклите Peace

Общи условия

Активация на акаунт