съмнение

  • 3 202
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 953
Ти въобще говорила ли си ,че искаш друго жилище с мъж ти.
Той знае ли за твоите планове.
Дали не работи от тъмно до тъмно,защото в къщи му кудкудякате двете с майка му  и човека бяга от дома.
Я седни първо си изясни много неща с него и после помисли над думите на Лиска,защото е дяволски права.
Такива мъже са мухльовци.

# 16
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Едва ли от твоите спестявания ще успеете да купите нов дом, без дори знанието на мъжът ти.
Ако толкова чак не се понасяте със свекърва ти, излезте на квартира и му постави въпроса да започнете да теглите и изплащате кредити, за да се реализира тази идея Peace

# 17
  • Мнения: 24 467
Очетелката ти по- добре от нас ще знае. Тя и от маже ще да разбира.

# 18
Споменах му за квартира, но и това  отказа. За заем пък не го одобрява банката, защото аз не работя. Той казва: аз какво съм виновен, ще си живея охолно щото утре може да умра #Crazy
Изобщо няма никакви цели в този живот. Какво бъдеще и какъв дом ще осигурим на тези деца Sick

# 19
  • Мнения: 11
Споменах му за квартира, но и това  отказа. За заем пък не го одобрява банката, защото аз не работя. Той казва: аз какво съм виновен, ще си живея охолно щото утре може да умра #Crazy
Изобщо няма никакви цели в този живот. Какво бъдеще и какъв дом ще осигурим на тези деца Sick

Направо имам усещането,че премълчаваш нещо и проблема си има предистория някаква Thinking

# 20
  • Мнения: 606
  Тоя пич го тресе егоизма и безхаберието. Под думата отговорност, разбира "отговор, но с т", каквото и да значи това. Демек не разбира.

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Тези неща с банката....моля ,моля..... WinkНе са му дали заем,но причината не е ,че ти не си на работа ....... Wink

# 22
Тези неща с банката....моля ,моля..... WinkНе са му дали заем,но причината не е ,че ти не си на работа ....... Wink
Какво искаш да кажеш? Колко доход трябва да има едно 4-членно семейство за да бъде отпуснат такъв жилищен кредит?

# 23
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Той ли ти каза ,че точно това е причината ,защото ти не работиш?

# 24
Той ли ти каза ,че точно това е причината ,защото ти не работиш?
Да. Аз обаче смятам че за квартира ще стигат, ако той не се налива Close всяка вечер. Търся си и работа но не намирам такава защото и децата си остават  - мое задължение. Да ги закарам на градина  и после да ги прибера /работното време не  съвпада с това на градината/ и като се разболеят  аз трябва да прекъсна работа /както се случва вече няколко пъти/.Не мога да се оплача от липса на пари /щом 400лв от заплатата остават/ значи имам за наем възможност,
но той отказва. Иначе постоянно ми натяква че не работя  Rolling Eyesи нямам право да му казвам къде да си харчи парите. Вчера ме пита какво ще правиш като закараш децата на градина и аз отговорих -нищо ooooh! /като имах предвид нищо ново само обичайните задължения - домакинство/. Той пък ми каза: гледай да се справиш Sick /демек с това нищо-то/ Tired Лятото е командирован и като сме разделени се обичаме повече когато сме заедно се караме много и все той е прав. Naughty

# 25
  • Мнения: 277
Liska не ми е симпатична ,но за съжаление е права ,макар и иронична.
моето ,,подобие ,, на мъж е такова ,като твоето.
рано или късно идва края ,колкото и да се бориш.
и въобще ако можеш се отегли от него.
аз така направих,колкото и да го обичах.
сега...не мога да повярвам ,чв съм била с такъв плазмодий.
а той продължава да си живей с мама.
да е жива и здрава и да продължава да го командори.а той да живее не собствения си живот,а живота,който ТЯ РЕШИ,че  заслужава.
па нека си дреме по кръчмите...

# 26
# 27
  • Мнения: 94
ако крие пари от теб за да ги изкара като закъсате е много хубаво,но в противен случай става съмнително.За друга едва ли има,но може след работа да се събира с приятели ,защо не седнете да си поговорите.Питай го директно какво става,защо е тази промяна.Мъжете не можеш да ги разбереш newsm78

# 28
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Няма никакво време за мен и децата.
Живеем при свекървата
Мечтая за наш дом и пестя.
харчи без сметка пари

Мъжът ти е един лигльо,
да не кажа путьо и мухльо.

Първо. Живее при майка си.
Второ. Само ти искаш нов дом.
Трето. Харчи без акъл и сметка.

Едва ли ти изневерява, просто му
липсва самодисциплина, уважение,
акъл, постоянство, зрялост, мъдрост.
Наистина ли го искаш това жалко
недоразумение до себе си, а? А?
Ти си за бой, не той.


 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

Ако преди няколко години бях прочела следното, горенаписано, а ако и го бях направила, много неща нямаше да ми случат #Crazy #Crazy
Сега си изядох боя, а той си вири "дядовия" / с голямо извинение!/

# 29
  • Мнения: 3 423
Вчера ме пита какво ще правиш като закараш децата на градина и аз отговорих -нищо ooooh! /като имах предвид нищо ново само обичайните задължения - домакинство/. Той пък ми каза: гледай да се справиш Sick /демек с това нищо-то/ Tired

... като сме разделени се обичаме повече. Naughty

Мъжът ти ми става симпатичен с този си отговор.

Какво ви пречи да се обичате, а?! Милостта ти ли?

Общи условия

Активация на акаунт