Пей с мен!

  • 23 973
  • 583
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 721
Лично аз днес го гледам за пръв път и много ме изкефи  Peace

МА нещо ми дойде в повечко  Mr. Green

# 526
  • Мнения: 603
Италиянски песни следващата задачка

# 527
  • Варна
  • Мнения: 634
Много ми хареса концерта тази вечер  Grinning, а следващата задача- италиански песни- сигурно ще е много интересно.

# 528
  • София
  • Мнения: 1 825
Я, свърши. Sad

Мога ли да ги гледам в сайта на телевизията? Съжалявам, че изпуснах предаването, гледайки МА. Повече няма да се повтори.

# 529
  • Мнения: 11 607
Гледам на повечето им е харесал концерта.....Незнам защо...на мен нещо не ми допадна...Може би ми харесаха Софито и Кали.....Другите нещо Confused...

Само аз ли си мисля,че Миро е станал много лигав? И защо въпреки,че харесвам Десислава - тук не ме грабва нещо.......

# 530
  • Мнения: 14
Защо Десислава и Мелинда започват от 4,09?

Те всеки път започват от 4 и нещо и накрая стигат доста нагоре..
Обаче не знам защо само те започват с такава ниска оценка.Явно още преди да са пяли се гласува за тях с двойки..по друг начин не мога да си го обясня,но е тъпо.
Иначе днес като цяло много ми хареса концерта.
Деси и Мелинда ми харесаха и Кали и Любен също.
А Миро като си забрави текста и извади пищова наистина беше смешно. Laughing
Каролина като пееше ми стана много весело...то не и е лесно сигурно да пее на български де. Grinning
А изпълнението на Софи много смешно ми беше.. Laughing Laughing

# 531
  • Мнения: 2 897
Гледам на повечето им е харесал концерта.....Незнам защо...на мен нещо не ми допадна...

И на мен. Много слаб концерт този път, не съм доволна Confused

Обаче синът ми заяви, че обича Дивна и плака за нея 15 мин., след като свърши концерта  Crazy

# 532
  • Мнения: 4 435
Гледам на повечето им е харесал концерта.....Незнам защо...на мен нещо не ми допадна...

И на мен. Много слаб концерт този път, не съм доволна Confused

Обаче синът ми заяви, че обича Дивна и плака за нея 15 мин., след като свърши концерта  Crazy

 Joy Joy Joy Joy Ох,душичка златна.Много мило ми стана като ти прочетох поста.Сладур.

# 533
  • Мнения: 2 897

Обаче синът ми заяви, че обича Дивна и плака за нея 15 мин., след като свърши концерта  Crazy

 Joy Joy Joy Joy Ох,душичка златна.Много мило ми стана като ти прочетох поста.Сладур.

Той е много чувствителен и съм сигурна, че ще я сънува дори. Няколко пъти пита къде е преди да заспи...
Радва ме, че се очертава като ценител на хубавия глас и музика  Grinning

Оспамих малко, но пък се отнася и до участник в шоуто  Wink

# 534
  • София
  • Мнения: 431
Концертът беше супер. Даже си потанцувахме с мъжа ми пред телевизора. Този път почти всички ми харесаха (с 2-3 изключения). Направо не зная за кого да гласувам.  Thinking

# 535
  • Мнения: 1 008
Извинете ме, използвам темата, за да попитам според вас верни ли са твърденията, които се тиражират по медиите, че "Пей с мен" е с изключително нисък рейтинг и е"смазан" от "Мюзик айдъл"?

# 536
  • Мнения: 2 897
За съжаление, да.

# 537
  • София
  • Мнения: 1 825
Слушах, доколкото можах, качените в You Tube песни от предишните концерти. Било е голямо шоу и съжалявам, че съм го изпуснала. От другата седмица се записвам да пиша в тази, а не в другата тема. Mr. Green

Аз мисля, че дори не могат да се сравнят предаванията по двете конкурентни телевизии. Що се отнася до рейтинга на "Пей с мен", за себе си мога да твърдя, че дължа своята заблуденост на факта, че принципно не гледам телевизия и ако все пак се случи, предпочитам bTV пред всички останали.

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 02:07 от Емел

# 538
  • Мнения: 184
Явно все така се е случвало, че съм пропускала представянето на партньорката на Наско (самият той не ми допада особено, но няма две мнения, че може да пее), заслушах се снощи, не ми хареса, разпиляно, безсилно ми звучеше. Сертаб е оперна певица и има огромен глас, макар песента да не е велика, изисква много. И изобщо, забелязах, че много хора не издържаха на темпото. Мелинда ми допадна много този път. Ивайло и Яница не направиха най- силния си концерт:). Бих нарекла признак на лош вкус избора на Миро и Надежда, не отговаряха на темата на вечерта. Песента на Тони Димитрова и Анджело ми се стори безкрайна, но е напълно вероятно в мене да е била вината. Всъщност май излиза, че с постоянен успех се представят само Марги и Севинч. Партньорът на Камелия Тодорва е много добър! Не бих докачила Миро за пищова, песента не беше умопомрачително повтаряне на две думи, темпото беше бързо, разбирам, че беше трудно. Браво за него и пак за Софи, че бяха искрени!
Бих предпочела да слушам други певци, редом с Любо (това няма да стане явно), Наско, Орхан Мурад. Дивна също има колебливо представяне, но все пак Дивна си е Дивна.
За рейтинга - пак да напомня, че се мери от смятания за собственик на БТВ. Иначе, палачинката се обръща. Нова преди направиха доста добри рейтинги с Брадърите. Съжалявам само за Слави и екипа му.

Може ли някой да ми обясни закачката с Ачо, че съм пропуснала за какво иде реч?

# 539
  • Мнения: 1 009
шестица на Иво и Яница!

Общи условия

Активация на акаунт