Пей с мен!

  • 23 946
  • 583
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 897
Бих нарекла признак на лош вкус избора на Миро и Надежда, не отговаряха на темата на вечерта.

Любо и Надежда ли имаш предвид? Защото ако е така, съм напълно съгласна с теб.
Изобщо, Надежда е много слаб изпълнител за мен, очевидно е защо е избрана, голяма грешка  Confused

# 541
  • Мнения: 184
Да, Любо, съжалявам.
Изобщо, старата генерация сякаш се доказа още веднъж чрез добрия си избор на партньори.

# 542
  • Мнения: 1 032
Само искам да вметна, че Камелия Тодорова определено изглежда по- добре брюнетка. Мисля, че русото я състарява доста.

# 543
  • Мнения: 11 747
снощи само 3-4 дуета гледах, сега ще ги издирвам из клиповете..

# 544
  • Мнения: 106
И аз идвам от другата тема  Mr. Green Там има прекалено много отрицателна енергия, все някой с някого се заяжда. Снощи, както и занапред ще гледам Пей с мен. Не можах да гледам Деси и Марги, но останалите ми харесаха. Гласувах за Кали, Любо (наистина песента не беше по темата, но пък ми е любима) и Наско. Софито се връткаше много смешно  Laughing

# 545
  • Мнения: 3 641
Гласувах за Тони и Анжело, но пък не успях всички да видя.

# 546
  • Мнения: 524
Не мога да се сетя от къде ми е познат партньорът на Кали. Кали каза, че имал музикален опит, но на мен не ми е познат като музикант.

# 547
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Вчера ме изкефиха Тони и Анжело  Peace

# 548
  • Мнения: 721
Не мога да се сетя от къде ми е познат партньорът на Кали. Кали каза, че имал музикален опит, но на мен не ми е познат като музикант.

Ами прилича на кмета на София  Laughing Laughing Laughing

# 549
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
аз изгледах снощи концерта:) много настроение ми създадоха песничките, по-точно сръбските и гръцките. беше приятно, за мен нямаше най най-добре представил се. гласувах за наско (някак си ми допаднаха този път), камелия и даниел (пак заради даниел) и за каролина и павел ( и заради 2мата, много са сладурски). всички задачи ли ще са подобни... македонска, балканска, италианска песен..  newsm78

# 550
  • Мнения: 524
Не мога да се сетя от къде ми е познат партньорът на Кали. Кали каза, че имал музикален опит, но на мен не ми е познат като музикант.

Ами прилича на кмета на София  Laughing Laughing Laughing
  Laughing Горе - долу го докарва на визия и водещите го отбелязаха последното предаване.  Laughing

# 551
  • Мнения: X
Гласувах и аз/ама чак снощи си изгледах записа/ за Марги и Севинч/те просто са перфектно сработени и имам чуството ,че са пели заедно от години/,за Кали и Любен/май ще се окаже,че Кали не е лоша певица....направи ми много добро впечатление с това си изпълнение/ и за Камелия и Даниел/като определено  гласа ми е за Даниел-Камелия имам чеството ,е не може да избяга от стила и маниера си на пеене/...имаше и доста други добри изпълнения-концерта като цяло беше много добър.....А,за рейтинга не се чудя-ако има повече зрители от моя тип/в понеделник гледам МАгладейки,`щото от децата почти нищо не мога да чуя и видя.....а"Пей с мен" си го гледам на спокойствие когато има възможност и му се наслаждавам максимално/продължавам да мисля,че е по-доброто предаване от двете/

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 13:48 от Анонимен

# 552
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Много ми харесва водещия който води "зад кулисите" много е свеж  Wink пък и неизтъркан образ(като болшинствато) от TV екрана  Peace Всъщност кой е той?!  Rolling Eyes

# 553
  • Мнения: 603
Малии, какво почнаха да се нападат така?! Не го очаквах от Гюров. Нито от Тони Димитрова, но тя беше права, че се пускат СМС с двойки. Как иначе Десислава почва да пее от 4,09, а не от 6?!  newsm78 Явно звездоманията си казва думата вече, трудно се мерят две его-та на едно място. Какво остава за 12

# 554
  • Мнения: 14
Много гадно ми стана за дуетната половинка на Орхан..беше много симпатично момиче и ми харесваха като дует.Тази новата не ми вдъхва особено доверие.
Иначе това с двойките е доста тъпо.Обаче явно за да пращат толкова двойки за Деси Слава за видяли в нейно лице сериозна конкуренция. Simple Smile
А иначе така като стават спорове е забавно. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт