Хапчета за изместване на цикъл

  • 29 025
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Противозачатъчни, но се консултирай с гинеколог.

# 16
  • София
  • Мнения: 62 595
По-добре не пипай там, където не ти е работа. Регулацията на хормоните е фина работа и можеш да си докараш много неприятности в бъдеще.

# 17
  • Мнения: 24 467
На моята сватба имах подобно питане, тъй като имам изключително редовен цикъл, сверявах си календара по него /още е така и след двете деца/  и опитах с противозачатъчни, които ми бяха ПРЕДПИСАНИ, въпреки това резултатът беше нулев- дойде си както си караше по план, само че по- слабо от обикновено.
Не се консултирай тук, питай лекар- гинеколог.

# 18
  • Мнения: 600
гадна работа си е в сватбена рокля в тоалетната Sick

две идеи ми хрумват - уший си спретната рокличка, с коята успешно да се справяш в тоалетната; или забременей този месец, след като и без това се опитвате.

цикъл съм отлагала с оргаметрил - в резултат на следващия месец ми се измести нещо овулацията и забременях по никое време, на 20 ден. и лицето ми цялото се 'опетни'. док каза, че от хормонални + слънце така става понякога Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 2 245
Пие се оргаметрил, не е хормонален препарат. Започва се до 7 дни преди очакваната дата и се продължава 2 пъти на ден по 1 таблетка сутрин и вечер. След прекъсване до 3 дни трябва да ти дойде.

Пожелавам ти страхотна сватба и много щастие!   bouquet

# 20
  • Мнения: 93
Оргаметрил са хапчетата с които можеш да си забавиш цикъла (на хормонална основа са). Поваш да ги пиеш 2 дена преди очакваната дата, като приемаш по 2 хапчета на ден(едно сутрин,едно вечер) и така ги пиеш 10 дни.След като ги спреш,до 2 дни ще ти доиде. Все пак се консултирай с лекар Peace

# 21
  • Мнения: 1 881
Веднъж ползвах на морето, свършиха работа, отложих с няколко дни цикъла, но болките после бях нетърпими /мислих си, че умирам /. Никога повече няма да си правя експерименти Naughty

# 22
  • Мнения: 4 621
Аз съм си измествала цикъла с Примулот Нор.  Потърси инфо за него с търсачката
Peace

# 23
  • Мнения: 550
за тези хапчета за отлагане на цикъла гинеколожката ми каза, че не се препоръчват за жени, които не са раждали. тя ми каза да пия ясмин- две опаковки без почивка между тях. в листовката им също е описан този вариант. ако си на 2-3 ден от цикъла ти, може да ги почнеш, но ако си изпуснала момента, не знам. все пак те съветвам да се посъветваш с гинеколог. ако те интересува мога да ти напиша какво пише в листовката на ясмин....

# 24
Препоръчвам Ясмин, по едно хапче от 3-7ден на цикъла, след 21ден можеш да продължиш поне 10дни още.Няма странични ефекти, дори и алкохол можеш да си позволиш, без да се прекалява разбира се.Струват около 15.50.Весела сватба

# 25
  • Мнения: 4 784
Аз съм правила подобна глупост. На бала ми, точно се падаше да ми дойде и отидох в аптеката, обясних на аптекарката, че искам хапчета за изместване на цикъл. Даде ми жената, изпих ги, изкарах бала както исках, обачееееее послееее като наближи да ми идва. Такива болки и от контракции не съм имала. То не бяха болки, не беше ужас. Голяма простотия бях направила! Хапчетата не помня как се казваха, но те съветвам, освен чрез лекарска консултация, да не постъпваш като мен.

Общи условия

Активация на акаунт