Давате ли пюрета на Ганчев?

  • 3 998
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Никога не съм давала

# 31
  • Мнения: 3 334
да,едно или две съм взимала и то плодови.

# 32
  • Мнения: 1 289
Давам, но основно плодови и рядко зеленчукови. Пюретата им за всички възрасти са много ситно смлени, а в края на краищата, защо им растат зъбки на бебоците. Освен това мисля че на Ганчев всички съдържат глутен, за това чети много внимателно етикетите.

# 33
  • Мнения: 3 562
Да, едно време давах - само плодови обаче  Laughing

# 34
  • Варна
  • Мнения: 6 878
Да, когато се налагаше да яде готова храна, предпочиташе на Ганчев. И серията 'лека нощ' на Хип.

# 35
  • Мнения: 1 181
да, давам, засега само плодови

# 36
  • Мнения: 3 479
Първо захраних малкия с Хип, обаче взе да ми ги отказва. Пробвах всички вносни преди да мина на Ганчев. Ей, само тях ядеше диването, и то от зеленчуковите само два вида. Голям зор видях, докато разбера какво точно харесва. От плодовите купувам вносни, сега вече само на Хаме.

# 37
  • Мнения: 404
Не, т.к. всичките съдържат захар и сол, а до 1 г. не се препоръчват да се дават.

# 38
  • Мнения: 987
не сьм давала . и аз заради нишестето. мисля че ако реша да купувам бьлгарски ще са на ам-ам.

# 39
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
И нашата бебана(племенницата ми) е яла пИУрета на Ган4еv.
Странното беше,4е тя е много капризна пьк тези ги ядеше с голям кеф.

# 40
  • Мнения: 5 252
Не съм и не бих дала от тях  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 6 206
Купих веднъж да пробвам, миришеше ми гадно и се отказах.
Иначе детото си го изяде и гък не каза. Обаче аз не повторих.
Хаме ми се виждат добра алтернатива на този етап, когато купувам.
За алергично дете най-добрият вариант е да си приготвяш вкъщи, да ти е мирна главата.

# 42
  • Мнения: 3 537
На Ганчев яде само шипки и пиле със зеленчуци,другите не ги ще,а и на мен са ми гадни

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 694
Аз бях мнага против да давам Ганчевите пюрета точно зороди намираните в тях какви ли не неща, но се принудих да ги давам защото малко от другите му харесват. сега вече и Ганчевите пюрета не го кефят особено и редувам с други като тези съм ги намалила до минимум. Например пилешкото на Ганчев най-много му харесва и го давам какво да правя.

# 44
  • Мнения: 955
Синът ми е на 1 г. и 1 мес. - яде всичко! Давам му Ганчев, Ам-Ам, домашно, ДМК и никога не е опитвал нищо вносно. Западняците се прехласват по истинския вкус на нашите плодове и зеленчуци, а аз да не съм луда да му давам вносни, фрашкани с химия и кво ли не!

Общи условия

Активация на акаунт