Сусамени сладки

  • 13 395
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 10 793

Киса не стават твърди, мекички са си, и аз имам проблеми със зъбите Peace
Суров сусам има и в Пикадили.

Значи ще ги пробвам. Обичам лесните рецепти.  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 3 251
Благодаря на xenia   за интересната рецепта!  bouquet
Миналата събота ги приготвих със сусам, а вчера - /мъжът ми имаше повод за почерпка /, ги приготвих със слънчогледово семе-станаха пак много хубави, но определено  аз ги харесах повече със сусам. Той и колегите му са на противното мнение! Heart Eyes
Много са бързи и лесни за приготвяне, а и самaта рецепта понася много вариации.
Следващият път ще ги приготвя с овесени ядки.
Биляна, не се сдържам ...
Знам,че не тук е мястото, но малкият ти сладур е много хубав, прилича много на теб. Не знам защо си сложила този надпис под това красиво лице на аватара си?!

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 18:32 от Сапфира

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 576
Биляна, аз го купих от местния пазар!

# 63
  • Мнения: 656
Вчера ги правих и станаха много вкусни.Обаче тестото ми стана много лепкаво,въпреки че добавих доста брашно,много трудно оформих топчици.Иначе станаха мекички и вкусни.
Благодаря за рецептата.  bouquet

# 64
  • София
  • Мнения: 3 816
За да ги оформя по- лесно и да не ми се лепи тестото по ръцете, си ги мокря с вода. Peace

# 65
  • Мнения: 845
Снощи ги направих. Станаха чудни.  Simple SmileСтрахотен вкус! Благодаря за рецептата  bouquet

# 66
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ето ги и моите - направих ги още на 8 март, но досега нямах време да ги публикувам  Wink

# 67
  • София
  • Мнения: 1 163
станаха страхотни  bouquet
мъжът ми дето не яде сладко и каквото правя обикновено сама си го ям, дадох му да опита труда ми, той взе че поиска още Shocked.
Станаха ми напукани и ронливи като ореховки, и си останаха кръгли.Аз си го обяснявам с това че не сложих 1-2с.л.лимонов сок, а 1 каф.л. оцет, което има значение за гъстотата на тестото.

Общи условия

Активация на акаунт