до колко е вреден алкохола??

  • 2 665
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 114
Искам и аз да споделя,че точно месеца когато забременях беше пълен с дълги дни и нощи на аколхолен маратон.А също и през бременноста си позволявах по някоя друга чашка винце или биричка,но никога концентрати.А също и сега,когато я кърмя-пийвам си почти всяка божа вечер по една чашка червено винце.В крайна сметка- и ние сме хора и душа носим.Да ми е жива и здрава дъщеричката,роди се в перфектните норми и си върви много добре.

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Спрях да пия, едва когато видях 2-те чертички. В смисъл работехме за бебе, но не съм го спирала предварително. Сега имам живо и здраво бебче Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 232
Ми щом не прекаляваш-няма страшно Naughty.Тоо и с яденето ако прекалиш пак зле #Crazy.Живей си живота,не се вталясвай толко. Peace

# 18
  • Мнения: 4 070
Между другото относно кърменето и алкохола на сестра ми,която живее в Л. А. й бяха казали за повече кърма да пие бира- е до колкото я познавам е пила безаклохолна бира. Аз мин месец като се бях впрегнала много и бях спряла вс алкохол си пиивах такава бира, тя ее добър заместител наистина, ако направят и такова вино ще е супер за нас. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт