Варненско 8-мо мартенско събиране

  • 5 181
  • 121
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 941
Кой кой е на снимките? Кои са фотошопките?  newsm78

# 106
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Кой кой е на снимките? Кои са фотошопките?  newsm78

Фотошопки само 2, мен ако ме смяташ де, щот вече не пиша и не публикувам в темата, по разбираеми причини

...бъзиците със сексуален привкус се приемат за нещо нормално.....

Брех ти на туй забавление ли му викаш, да ти кажа ако незнаеш, ама има и други начини да се забавляваш


...'щото са единни...а вие (извинете ме ако греша) , се имате за много важни! Мога и поименно да посоча , ама не ща!...

Добре че ни познаваш всички, че знаеш че сме много важни, ти и за предната среща много приказваше, ама що не дойде, да те видим тез дето само по снимки сме те виждали, колко качествено се забавляваш и да се поучим от богатия ти опит

# 107
  • Мнения: 3 405
Имаше и една фотошопка под прикритие  Sunglasses

# 108
  • Мнения: 152
Няма да ви вържа дикиш... а това защо не дойдох на новогодишната... ми питайте "небесната"...
Вижте се само как ме нападнахте и то за няма нищо...
 на човек да му се отще да се събира, още преди да е решил да идва!
Моето включване тук, беше само да ви нахъсам...а пък вие си правете каквото си искате! Съжалявам , че се чувствате лично засегнати - простете ми!
А аз наистина се радвам , че сте се събрали...

# 109
  • Мнения: 1 941
Е, кои де? Дайте снимка и ник  Grinning
KaliMa , защо не си фотошопка вече? В смисъл кои са разбираемите причини  Rolling Eyes

# 110
  • Мнения: 3 405
Хайде без обобщения и неуместни сравнения, Фиатаджия или както още се наричаш. Който е искал е дошъл. Места имаше, дойдоха и хора, които не пишат във форума. Вратите на заведението бяха отворени и никого не върнахме  Laughing Беше забавно, но от снимките не се чуват коментарите  Mr. Green

# 111
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
аз пък не мога да разбера ко са Убеснявате  на Фиатаджията-да си плямпа там ...пък нии нали сръбнахме,пиинахме,пък който ще да си приказва.

какато има една приказка
 "на койт нИ му е гот пътя ,чантата и за ляБ" #Cussing out
Фиатаджията да ходи ако ще и в Африка на сбирки Naughty

# 112
  • Мнения: 152
Фиатаджията да ходи ако ще и в Африка на сбирки Naughty
ку ми дадеш кинта за бензин, че да стигна до там...мое и да отида!
...ако целта ви беше да ме държите по-далеч от сбирките ви - успявате...

# 113
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Фиате, господине, аз съм била на едно софийско и на безброй варненски събирания-с Варна и варненските нищо не може да се сравни, камо ли пък нещо софийско. Но не съм тръгнала да го пиша в стил Гроздето е кисело или 7 см е чудесна дължина.
Не мога да ти вляза в тона, нито в мисълта, но идеята за сексуални закачки между дами на 8 март в 15 ч ми намирисва на революция и свободна любов по полове.
А мнението ми за снимки от вечеринките винаги е било твърдо-никакви, именно заради такива сеирджии и зрители.
Дами, следващият път, ако е след залез-съм там и пак ще викам и пия за двама.

# 114
  • Мнения: 317
аз пък не мога да разбера ко са Убеснявате  на Фиатаджията-да си плямпа там ...пък нии нали сръбнахме,пиинахме,пък който ще да си приказва.

какато има една приказка
 "на койт нИ му е гот пътя ,чантата и за ляБ" #Cussing out
Фиатаджията да ходи ако ще и в Африка на сбирки Naughty
  superuu Aни-Бани ROCKS!!!
а туй дето съм в гръб -  наи -добре  Joy, от далеч и в гръб е май-добрият вариант  hahaha

А за г-н Фиат мога само да кажа: не можеш да сравняваш варненки със софианки и да ти се размине  #2gunfire
Ама дето има една приказка: КУпи си ФИАТ , ЗА ДА ТЕ ЯД !!  Joy

# 115
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Пожалуста, ребята, извинете ме.  Embarassed Гласувах, че ще дойда, а не се появих. Простете таз несериозност.

# 116
  • Мнения: 3 405
Не можем  Crossing Arms

# 117
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Краставичке-напрау си за Бухалка Naughty
чИ и тя ти е малко Mr. Green
чудих са аз що  половината маса празна NaughtyА те хората нагласили място да има -а Краставица не дошла Crossing Arms
другия път  да Присъствуваш ЯВНО Peace

# 118
  • Мнения: 152
Пожалуста, ребята, извинете ме.  Embarassed Гласувах, че ще дойда, а не се появих. Простете таз несериозност.
...аз мое ли да тъ извиня ма... Simple Smile
а по моя въпрос нещо ново? Питам...шото каза , че ш си помислиш...

# 119
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Nerd  С вас ще контактуваме на лични, да не ни гледат драмата колегите форумци.

Общи условия

Активация на акаунт