Марта веч' дойде - към цветарски подвизи зове!..(22)

  • 25 268
  • 398
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 269
svetly_ ,благодаря много  Hug
пробвах ведньж да оставя лувовици за другата пролет,но ги оставих в прьста  ooooh! тази година ще ги извадя и дано да се запазят.

# 346
  • София
  • Мнения: 3 818
Най- после си купих ананас, след малко отивам да го оперирам. Деси, какво става с твоите опити? Simple Smile

# 347
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
момичета , пристигна ми разсада и семената за пасифлора ,направо немога да си намеря място от радост Hug мислех и бугенвилия да си поръчам  ooooh!имали  около 5 цвята ама се сдържах  Rolling Eyes
това е разсада
това са семенцата

# 348
  • София
  • Мнения: 3 818
Чародейка , честито и да си ги отглеждаш безпроблемно и много да те радват! Hug  bouquet

# 349
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Благодаря ти geleva   bouquet

а сега приемам съвети за отглеждането и ,доста изчетох ,но практиката си е друго нещо ,затова момичета споделяйте Hug

# 350
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, сигурно вече сте го обсъждали, но нали пропуснах няколко темички, та затова питам.
Кога вече е време да се засадят семенца на Грамофончета?

# 351
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
виви аз садих  в началото на февруари моите грамофончета ,те покълнаха много бързо и някой вече са около 10 см. такаче действай Peace

# 352
  • София
  • Мнения: 10 858
виви аз садих  в началото на февруари моите грамофончета ,те покълнаха много бързо и някой вече са около 10 см. такаче действай Peace

Оу, чудесна новина!  Party
Мерсаж!!!
Навън ги държиш вече, нали? Или още им е студено?

# 353
  • Мнения: 2 085
момичета, вижте тук какви интересни неща има Grinning
Ася, има и лимонов босилек Embarassed

# 354
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
ами при мен всичко отвън а ма е под найлони Peace

# 355
  • София
  • Мнения: 10 858
ами при мен всичко отвън а ма е под найлони Peace

Вече нямам търпение да си купя семенца и да ги засадя! Мерси Чаро  Hug

# 356
  • Мнения: 3 622
Момичета, сигурно вече сте го обсъждали, но нали пропуснах няколко темички, та затова питам.
Кога вече е време да се засадят семенца на Грамофончета?

И моите вече са поникнали. Направила съм разсад и на петунии и латинки  Peace

# 357
  • Карлово
  • Мнения: 4 697
Чародейка  Sick
Голяма завист ме загложди. Аз чакам да пристигне разсад в един близък цветарски магазин, но било още рано ми казаха. Дано не пропусна срока за засаждане.

# 358
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
и при мен има поникнали петуний ,кобея ,грамофончета и други градински цветя  Hug,но еделвайсът и фрезийте ги няма никакви,папаята също Tired

chanoir  аз ги поръчах от тук http://www.mmtr-bg.com/link2.html но лошото е че поръчката трябва да е минимум 30 лева но пък да ти кажа имат много хубави растения ,аз се изкушавам за още ,1 коренче пасифлора е 10 лв имат ядлива и още 6 цвята Peace

# 359
  • София
  • Мнения: 10 858
Е каква е разликата м/у петунии и грамофончета? Те ужасно много си приличат, аз не мога да ги различа Embarassed

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт