Звезда за Емел Етем

  • 1 585
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 878
Цитат от дир.бг
Станция за наблюдение на звезди в Русия издаде сертификат, който удостоверява, че в съзвездието “Касиопея” вече има звезда на името на Емел Етем.
Това е подарък по случай 50-годишния юбилей на вицепремиера и министър на държавната политика при бедствия и аварии от младежкото движение и ръководството на ДПС във Варна, предаде БГНЕС. Според запознати цената на нестандартния подарък е поне четирицифрена.
 
Просто нямам думи!!! На кого е хрумнала тази велика идея newsm78 Мислите ли, че е редно при всичките проблеми,които има България да се подаряват такива награди? И най- вече - с какво е заслужила г-жа Емел тази награда?

# 1
  • Мнения: 2 161
Чудо голямо.Все пак не са й подарили бугати.

# 2
  • Мнения: 1 172
Просто нямам думи!!! На кого е хрумнала тази велика идея newsm78 Мислите ли, че е редно при всичките проблеми,които има България да се подаряват такива награди? И най- вече - с какво е заслужила г-жа Емел тази награда?

За кое нямаш думи? Ти подаръци за рождения си ден не получаваш ли? И какво общо имат те със проблемите на България?

# 3
  • Мнения: 1 878
естествено, че не е Бугати, но при положение, че няма никакви заслуги, не разбирам, защо я награждават newsm78 Та тя никаква работа не върши. Когато бяха големите студове и преспи в Бг, тя си печеше д...то в Мароко ли беше или Египет (забравих)

# 4
  • Мнения: 4 965
Просто нямам думи!!! На кого е хрумнала тази велика идея newsm78 Мислите ли, че е редно при всичките проблеми,които има България да се подаряват такива награди? И най- вече - с какво е заслужила г-жа Емел тази награда?

За кое нямаш думи? Ти подаръци за рождения си ден не получаваш ли? И какво общо имат те със проблемите на България?



Много точно.
Подаръкът не ме кефи, защото не може да се използва реално (аз съм материалист), но пък ако на жената й харесва...
Нали не си го плащала ти?! Пък и цените на звездите са различни...
Да е жива и здрава жената. Наистина й го желая. Не знаех, че има юбилей.


А и това не е награда, а подарък за рожден ден. Пък и тя е министър, а не Господ, че да спре снега и студа.

# 5
  • Мнения: 1 172
естествено, че не е Бугати, но при положение, че няма никакви заслуги, не разбирам, защо я награждават newsm78

Защото има РД и това е подаръка й:
Цитат от дир.бг
Това е подарък по случай 50-годишния юбилей на вицепремиера и министър на държавната политика при бедствия и аварии от младежкото движение и ръководството на ДПС във Варна, предаде БГНЕС.

Не разбирам за какви награди говориш и за какви заслуги.

# 6
  • Мнения: 1 941
До колкото зная, купуването на собствена звезда не е толкова скъпо. И е доста изтъркано ... А, за младежкото ДПС няма значение има или не заслуги за страната. Защото са важни заслугите за партията... Освен това парите за подаръка не са от държавния бюджет, така че й Бугати да са й подарили не би имало значение. Освен за нея де  Wink

# 7
  • Мнения: 2 161
Цитат
Това е подарък по случай 50-годишния юбилей на вицепремиера и министър на държавната политика при бедствия и аварии от младежкото движение и ръководството на ДПС във Варна, предаде БГНЕС. Според запознати цената на нестандартния подарък е поне четирицифрена.

Това горе ти си го писала.Следва,че не е награда,а подарък за юбилей.Защо да не й подарят звезда?

# 8
  • Мнения: 1 878
Добре,може и да не се изразих правилно като използвах думата награда- подарък за рожден дене!!! Ми да и бяха подарили ваза бе хора! Защо звезда newsm78 За да " красиш" небето с твоето име, трябва да имаш някакви заслуги
До колкото зная, купуването на собствена звезда не е толкова скъпо. И е доста изтъркано ... А, за младежкото ДПС няма значение има или не заслуги за страната. Защото са важни заслугите за партията... Освен това парите за подаръка не са от държавния бюджет, така че й Бугати да са й подарили не би имало значение. Освен за нея де  Wink
Оффф ,колко си права! Как не се сетих,ми то дори е много евтин този подарък... Извинете ме,трябваше ракета да и подарят, че да може да си наглежда звездата newsm62

# 9
  • Мнения: 2 161
Абе ти ли ще кажеш на приближените на Е Е какво да й подарят?Хайде така да ти задам въпросът.

# 10
  • Мнения: 1 878
Абе ти ли ще кажеш на приближените на Е Е какво да й подарят?Хайде така да ти задам въпросът.
То щом така ми задаваш въпроса, място за дискусия няма и форумът става излишен

# 11
  • Мнения: 1 172
Добре,може и да не се изразих правилно като използвах думата награда- подарък за рожден дене!!! Ми да и бяха подарили ваза бе хора! Защо звезда newsm78 За да " красиш" небето с твоето име, трябва да имаш някакви заслуги

Всеки може да си "купи" звезда. Ако проблемът ти е в това защо така се раздават звездите по небето - питай тези, които развиват този бизнес. Но това няма нищо общо с проблемите на България.

Ако въпросът ти е защо на такава цена и точно такъв подарък - защото всеки сам избира какви подаръци да прави. Теб защо толкова те засяга?

# 12
  • Мнения: 2 161
Някак си много ти е плоска темата.Ако целиш  всеобщо възмущение да настане,да съскат змийките и темата да стане 15 страници,забрави.Няма да ти се получат нещата.

# 13
  • Мнения: 4 965
А имаш ли идея колко хора имат звезди? И надали всички са толкова "заслужили". Мой познат дори подари такава на "световно безизвестната" си половинка - "заслугата" беше, че я обича и го обича...

# 14
  • София
  • Мнения: 4 867
Аз пък се чудя кой и защо разпродава небето на безценица  newsm78

Всъщност, чии са звездите преди да бъдат продадени?

Общи условия

Активация на акаунт