Абитуриентски Бал 4

  • 41 397
  • 356
  •   1
Отговори
# 345
Момичета,моля  за
някакви идеи за прическа Praynig
Роклята ми е готова ,само прическа не мога да си харесам.
Косата ми е средно дълга
Всяка идея ще ми е от полза Hug Hug Hug

# 346
  • Мнения: 2 211
Момичета,моля  за
някакви идеи за прическа Praynig
Роклята ми е готова ,само прическа не мога да си харесам.
Косата ми е средно дълга
Всяка идея ще ми е от полза Hug Hug Hug

Виж тук http://pricheski.betabuzz.org/

# 347
# 348
# 349
az imam o6te edin problem.s moqta priqtelka sme si haresali edin i su6 cvqt za rokli.tq mi be6e kazala 4e iska zlatist preliva6 se cvqt oba4e az pod tova razbiram zlatisto s nqkakuv drug cvqt.i sega nz kakvo da pravq.cveta e eto takuv
http://gallery.evo.bg/main.php/v/ReneeFilth/main.php?g2_itemId=18641
i sega se 4udq kak da postupq.odeve se setih i za o6te edin cvqt praskoven.dano da mi otiva

# 350
i az imam sa6tiq problem i mi e mngo kofti.. az re6ih 4e iskam bqla roklq no ne kazvah na nikoi kakvo iskam ..iskam da e iznenada..a ot nqkolko dena moqta pritelka razpravq natam nasam 4e iska bqla i tq..i neznam  mnogoe kofti taka..mislq da se nahvarlq na ne6to bqlo s nqkavi preiva6ti cvetove..makar 4e tq pak moje da mi se porazsardi 6toto e sviknala neinoto da stava i si misli 4e nqma da ima nikoi s bqla.  #Crazy

# 351
  • Мнения: 3
уфф и аз съм абитуриентка тази година и вече съм толкова объркана от всичко което изчетах, всички модели които видях и уж знаех с какво искам да сам а сега  Rolling Eyes за дълга рокля не мисля изобщо не защото не ми харесват а просто не мога да се възприема пък и съм доста слабичка и не стои добре... А къси роклички няма на много места или поне с такова впечетление съм останала аз  Sad Последното на което се спрях е да се шие...мисля че долу горе знам модела, но за съжаление не мога да намеря нещо подобно в интернет и незнам как точно ще го обясня, но това е друг проблем.. та исках да попитам каква долу горе е цената за ушиване на рокля в Асеновград ( мисля там да потарся шивач ). Знам че зависи от модела плата и т.н но долу горе. Ако можете също да ми препоръчате шивач че тази седмица отивам и трагвам на посоки и дано да случа на добър.
След роклята следват и мислите за прическа...  Simple Smile  Имам дълга коса но ще си слагам и 5 реда с клипси защото моята е доста рядка. И прическата която искам е : Косата вдигната нагоре с доста обем и от двете страни около ушите по зализано и това цялото да пада назад. Дано да разбрахте какво имам предвид че не мога да го обесня по точно Simple Smile Ако можете да помогнете с идеи и снимки ще съм много благодарна.
А за 24 май в училище дори нямам идея...но мисля че това е по малкият проблем Simple Smile
Айде моля ви снимчици идейки и помагайте  )

# 352
  • София
  • Мнения: 480
Само не си правете кок! Моля ви.
1. След 2-3 танца вечерта това чудо започва да се смъква,разваля и тн,кофти е
2. Не подхожда на млади момичета
3. Прекалено ангажиращо е

Бъдете със спусната коса /каквато и форма да е/ и няма да сгрешите/. А също така и плитка/и

# 353
  • Мнения: 1 354
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Добър ден на всички  Hug
Мен ли твърде дълго ме нямаше или вие си счупихте пръстите да пишете? Mr. Green Rolling Eyes

Теди,изпуснала съм момента с роклята.Я вземи ми прати на пощата снимки-две,че да те видя,че и незнам кога пак ще имам възможност да влезна. TiredАко може де Rolling Eyes

Иначе как сте,що сте.Нямам възможност да изчета всички страници,та...може и да се изпусна с нещо Whistling

Да се похваля...в неделя бях на първа проба,до тук се получава точно това,което искам...ще видим на края.Лошото е,че дантелата се запрята на горе и трябва да я мисля какво да я правя  Thinking
В петък ще разглеждам обувки.Иска ми се за втората проба да съм с вече купени обувки,за да се режи по тях дължината и така...

Около мен е това,нищо кой знае какво ново.

Искам да помоля някоя от редовните читателки и писателки в темата да пусне една нова темичка,защото страниците са напреднали,а аз нямам възможност.

Чао и поздрави на всички Hug Hug Hug

# 354
  • Мнения: 957
Ето я и новата темичка. Малко по късничко ще я оформя по красиво
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276666.0

# 355
gerito0o az minalata godina si 6ih roklq po poru4ka be6e sempla za6toto ne be6e za moq bal.cenata be6e 250 lv i si q poru4ah v asenovgrad  v firma Aleksandra.

# 356
  • Мнения: 1 224
Ето я и новата темичка. Малко по късничко ще я оформя по красиво
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276666.0
Не виждате ли , че има нова тема ?

Общи условия

Активация на акаунт