ВРАЦА - 10

  • 10 914
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 68
Радвам се, че мога да бъда полезна. Ето още един сайт ако на някой му е интересно,бременноста по седмици.
http://www.worldnn.com/serv/Document?Action=show&DocID=1528771796
само не знам защо е само до 27 седмица.

# 286
  • Мнения: 117
еййй, та не го знаех по-рано тоя сайт...аз по едно време в началото така се бях объркала с тия гестационни седмици, лунарни и календарни месеци и т.н. ooooh! Някъде преди 2-3 месеца най-после им схванах цаката Laughing Иначе аз си следях развитието на бебчо по седмици с тези статии http://www.bg-mamma.com/site/content/view/16/66/

# 287
  • Мнения: 556
То движи ръце и крака и дори хвърля къчове-напълно съм съгласна,онази вечер беше голямо ритане Joy baby_neutral

# 288
  • Мнения: 117
То движи ръце и крака и дори хвърля къчове-напълно съм съгласна,онази вечер беше голямо ритане Joy baby_neutral
Joy и ние сме много бурни в последно време- сутрин си играе с пълния ми пикочен мехур и понякога ми се струва, че докато ида до тоалетната ще  Embarassed Embarassed А то не спира да поритва ....май си играе с майчето си  Thinking hahaha

# 289
  • Мнения: 556
  hahahaголеми немирници още от сега

# 290
  • Мнения: 2 425
А мен така ме риташе по кокалчето, че имах чувството, че е посинял  hahaha

# 291
  • Мнения: 6
Момичета вие при кой педиатър сте , защото аз още не съм се ориентирала, а и не ги знам- помагайте newsm12 newsm17
На мен вече ми е много тежко и искам да раждам, но и ме е страх малко.  Embarassed

# 292
  • Мнения: 2 425
Не се страхувай, няма да те изядат  Laughing А като видиш малкото съкровище и ще станеш безстрашна от веднъж  Wink А като гледам ти си почти готова за събитието  Flutter Стискаме ти палци и чакаме важния ден  Hug
Аз съм при Янчев и съм много доволна от него и от медицинската сестра.

# 293
  • Мнения: 68
mishlence като гледам в началната страница не ти остава много до раждането.Недей да се страхуваш,все пак ще дойде нещо хубаво и толкова дългоочаквано.Не бой се ние великолепната четворка сме по теб,само където аз съм най на края.Чела съм,че с каквато настройка отидеш да раждаш зависело и как ще протече раждането,не знам колко е вярно колко не,но по добре да тръгнеш с очакване за нещо добро и хубаво.

# 294
  • Мнения: 556
и аз така съм чувала,мисли си че отиваш да се срещнеш със своето съкровище   ylinfant

# 295
  • Мнения: 2 425
И се радвай, че в деветия месец не си в жегите  Whistling

# 296
  • Мнения: 68
Както обаче ще бъдем някои други  hahaha

# 297
  • Мнения: 556
ние добре  даваме съвети,ама ще се видим после какви сме страхливки  Thinking

# 298
  • Мнения: 6
и аз бях смела но от една седмица нещо ....Искам да раждам защото дзверчето направо ме подлужда от ритници и танци в мен Laughing
иначе съм позитивно настроена

# 299
  • Мнения: 159
Хайде на новата ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт