Ще може ли някой?

  • 1 494
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 984
Аха, Скитнице, уж не на сериозно, но я си премести погледа към първия си постинг. Съвсем сериозно си питаш, а пък се правиш на цапната с мокър парцал сега! Mr. Green Я си кажи, мило, какво ти мъчи душата.

Имаше една хубава тема на ДеВаня "Какво не съм". Там всеки си каза, че не е идеален, всеки си призна колко е хамав и оцъклен, призна си мисловните изневери и майчиното мляко си изказаха някои. Какво по-разголващо от това? ФорОмът е сила. Йе. Hug

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 791
Сега всички ще излезат ангели пак!

Не че сме ангели, но и не желаем да се самобичуваме. Знам си, че не съм идеална, и това ми стига. Нямам никакво намерение да се самозамерям с камъни, само зарад нечий сеир. Нито пък ще замеря някой друг. Не съм цирков артист.

# 17
  • Мнения: 3 423
Малко ви е сексът, каки,
не е да не си го знаете.

# 18
  • Мнения: 1 418
Ооооооо,трески за дялане,колкото искаш,ама аз
не се вживявам.Да се оплакват тези,които са
около мен.Те са най-пряко засегнати.

# 19
  • Мнения: 606
  Нека аз, нека аз....

  Аз съм грешен, гаден сноб! Определено! newsm08

# 20
  • Мнения: 5 370
Ми аз съм това, което съм-не мога да скрия , че съм тежка категория, щото си личи. Mr. Green
Не мога и годините си да скрия, щото се вижда на личната ми карта.щ
Другото са детайли.

# 21
  • Мнения: 1 897
Сега всички ще излезат ангели пак!
Ще отговоря с цитат по памет от една от любимите ми киниги: 'Всеки човек може да бъде добър или лош. Зависи  на коя страница ще отвориш живаота му и какво ще поискаш от него'.

# 22
  • Мнения: 152
Ако ние можехме да съдим себе си?
ти не можеш ли? Аз мога да те осъдя... обаче как ще преминем към изпълнение на присъдата? Лятото на морето? ше се целим с мидички...

# 23
  • Мнения: 503
Какво да ти кажа, Скитнице... Аз непрекъснато се самоанализирам, макар и не с този депресивен уклон, както в младостта (разбирай пубертета). Съдя, съдя, та взема че се помилвам накрая. Самосъжалителният елемент вече липсва.
Стана ми интересно, като прочетох зеФс. Коя е любимата ви област за снобеене? Но това е друга тема.

# 24
  • Мнения: 2 161
Аз съм много критична към себе си.Имам предвид към външния си вид.Иначе какво да се съдя?Първо,сърце не ми дава.И второ,добра съм,чувствителна и благородна.Мисля,че всички,които ме имат от близо са късметлии.

# 25
  • Мнения: 589
"Другата" тема може да стане интересна, дай я отделно, да не спамим.


По темата - има за какво да се съдя и рано или късно и този момент ще дойде със страшна сила.

# 26
  • Мнения: 765
 Познавам се. Осъждам се винаги, когато усетя , че се предавам. Винаги , когато правя неща, все едно не съм аз, винаги, когато живея живота на някой друг. Има още няколко "винаги", които ще си спестя. Обаче се обичам, затова се осъждам, защото всички мои терзания са били плод на моменти на слабост, в които забравям колко съм си ценна.
 Понякога се случва често- цели периоди в които знам , че вървя в грешна посока и се мразя, защото не правя нищо , за да спра.

Общи условия

Активация на акаунт