За Бай Ганьо нещо да попитам...

  • 3 456
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 577
Имам ученичка, която идва при мен на уроци.
Та тя беше възмутена от учителя си. Дал им да пишат за Бай Ганьо като герой и тя написала, че той има и положителни качества - това, че като си набележи нещо го следва до край. Гони целите си.
Но учителят писал слаб, щото не било вярно - това не било положително качество Mr. Green
Е, обясних и , че е права.

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 14:30 от Елфина

# 31
  • Мнения: 1 479
Дьржала сьм матура по литература на тема" Бай Ганьо в Европа".Изкарах с шестица.Целта на темата бе да се наблегне на простотията и невежеството!

# 32
  • Мнения: 984
Звучи ми някак нереално, българка с претенции за интелект поне около средния и поведение достойно за уважение да се изказва по този начин за хората около себе си. Проява на лош вкус е да пускаш подобни теми, защото като прочетох първият ти постинг във форума, който беше копнала неотдавна в една друга тема, ти също си ходила по цървули, да не те усетят хората като си "пристигнала" "там".
Тонът ми е предизвикан от намеците за "свитите" българки във влака.
Искам да ти кажа, че няма по-голям сноб от човек, който е забравил от де е тръгнал. Не си вири носа като котешки задник, непрестижно е.

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 22:17 от д-р Mишон

# 33
аз пък си го препро4етох в4ера (само 4астта за пътуването в Европа и малко за изборите)  и умрях от смях. много е актуално вси4ко, все едно днес го е писал, гениален е Алеко

Лени, няма само комплексирани бг .... всякакви има, споко, току виж си среЩнала и свестни

Общи условия

Активация на акаунт