Покажете си пролетно- летните обувки

  • 29 736
  • 411
  •   1
Отговори
# 390
# 391
  • Мнения: 463
Мммммм  Eclat, имаш страхотни обувки....май са в отделен гардероб или си имат специално помещение.... Wink Благородно завиждам!!! Whistling

# 392
# 393
  • София
  • Мнения: 7 800
Олееее Eclat спри се, верно имаш 1000 чифта.  Crazy

# 394
Аз тези които не ги нося ги хвърлям или подарявам на някой.Ако и ние почнем да колекционираме ще напълним цели чувала:) Heart Eyes

# 395
  • Мнения: 1 176
Ами права си Phoenix,Az,чантите и обувките,коланите,шаловете и др. аксесоари са ми в отделен гардероб EmbarassedЗа съжаление обаче,почти няма къде да ги нося. #Cussing out Иля,наистина имам много Rolling Eyes,ама някои от тях не си знаят годините.Просто много пазя,ама като се замисля,май повече купувам,отколкото пазя.Имам още 2-3 чифта,но спирам вече да показвам,че и на мен ми се зави свят.Моето май е прекалено.

# 396
  • Мнения: 2 829
Eclat--страхотна колекция от обувки имаш
поздравления  bouquet


Тополинка--не е кост разместена Mr. Green Mr. Green-де да беше--щях да я наместя Mr. Green Mr. Green

прецакаха ми се ставите от едни чехли на висок ток с кофти подметка-в далечната ми младост Mr. Green Mr. Green Mr. Green
така--

# 397
  • Мнения: 1 176
Krem4e sladko,и аз не ги нося всичките непрекъснато,но незнам от кои да се освободя newsm78.Кои според теб да изхвърля? ThinkingДо една си ги харесвам и ги обувам от време на време.

# 398
  • Мнения: 2 829
Eclat-ако стават за носене ,т.е. не са захабени -защо да ги хвърляш Wink

# 399
  • Мнения: 1 027
Eclat, очарована съм Simple Smile Имаш чудесни обувки и повечето( да не кажа всички) са по мой вкус Peace

# 400
  • Мнения: 1 176
Благодаря момичета.Тъй като са много ,нямам време да ги износя LaughingЕстествено,че няма да хвърлям.Просто се пошегувах с Крем4е сладко.Дано не ми се обиди.

# 401
не не се притеснявай.аз не исках да кажа да ги изхвърлиш щом са новички мн ясно че ще си ги пазиш.

# 402
  • Мнения: 216
Мадами ето ги и моите нови чепици:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=229357

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 22:13 от tedi 7

# 403
Мадами ето ги и моите нови чепици:http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=229357
показва се началната страница:(

# 404
  • Мнения: 216
Сега май го оправих :blush:Sorry много съм зле

Общи условия

Активация на акаунт