За д-р Елия Костова -Варна

  • 21 932
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 434
Не исках да излезе като мнение за д-р Хаджиева което не си е на мястото, а като търсене на някого с подобен опит който успешно ползва услугите на д-р Костова сега!

# 31
  • Мнения: 2 839
Не исках да излезе като мнение за д-р Хаджиева ...
Ами то така излезе  Laughing
Не взимай решение, от една грешка. Хаджиева колкото и да е хвалена е човек и може да е сбъркала в конкретния случай. А може би, ако беше и звъннала пак, щеше да коригира нещата. Далеч съм от мисълта, че Костова или който и да е лекар не може да сбърка.
Най-добре опитай при Костова пък сега, явно така или иначе си разочарована от Хаджиева.

# 32
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
След като детето ми прекара ангина, подути сливици и накрая разви бронхит и ме заплашиха с инжекции антибиотик, си казах "да ама не на моето дете"! Седнах и запретнах ръкави и като започнах да чета за ХОМЕОПАТИЯТА, че направо нямах време за нищо друго, а все четях! Така стигнах до много изводи и се спрях на Д-р Елия Костова! Прекъснах й почивката на жената, но светкавичната й реакция, да ми изпраща пратки от БГ с лекарства до Турция спаси дъщеря ми от инжекциите! Сега се възстановяваме и искам само да й Благодаря   bouquet   bouquet   bouquet , макар да знам, че тя си има личен форум в който ще направя същото!
Прочетох, че продавала хранителни добавки, че кой ли не го прави?  newsm78 Но пък на сила никой не може да ни накара, нали? Ако искаш взимаш, ако искаш не взимаш! Аз гледам да набавям на дъщеря си нещата от храната, пък дали ще си взема Коластра, Зелена енергия или други продукти си е до личен мой избор и никой няма да ме съди, че не ги искам, нали?
Важното е да проличи лечението възможно най-бързо и болестите да ги минаваме по-леко и без отровата Антибиотик!  Hug

# 33
здравеите мамчета!интересувам се дали елия костова подобрява състояния на деца с множественни увреждания newsm7я

# 34
  • Мнения: 6 039
здравеите мамчета!интересувам се дали елия костова подобрява състояния на деца с множественни увреждания newsm7я

znam, che ima takiva pacienti i mnogo drugi tejki sluchai
za jalost...

# 35
  • Мнения: 81
Бих искала да използвам темата и да попитам. От месец водя детето си при д-р Костова. Излекува се от вирус за 3 дни, но сега от две седмици е с бронхит и нещо не се получава. В същото време не мога да  намеря д-р Костова - няма я в кабинета и не отговаря да телефоните написани на вратата. Дали е нещо нормално или инцидентно.... Преди три седмици имах час за т.н. интервю и пак я нямаше - разбрах след седмица, че е била болна. Нормално такива неща се случват, но ако щее е така винаги малко не ме устройва. Детето ми е от често боледуващите и не бих искала да изтръпвам дали ще я намеря, от друга страна ми направи много добро впечатление. Та това е случвало ли ви се е да неможета да я намерите и колко често - дали мога да разчитам на този лекар или да търся друг.

# 36
  • Мнения: 13 512
Teзи дни придружаваше сшешемн случай в София. PПоне 5-6 приятелки я търсиха /всички деца сега кашлят/ и успяха да се свържат с нея, макар и не от първия път.Бъди по-настоятелна.

# 37
  • Мнения: 6 039
Бих искала да използвам темата и да попитам. От месец водя детето си при д-р Костова. Излекува се от вирус за 3 дни, но сега от две седмици е с бронхит и нещо не се получава. В същото време не мога да  намеря д-р Костова - няма я в кабинета и не отговаря да телефоните написани на вратата. Дали е нещо нормално или инцидентно.... Преди три седмици имах час за т.н. интервю и пак я нямаше - разбрах след седмица, че е била болна. Нормално такива неща се случват, но ако щее е така винаги малко не ме устройва. Детето ми е от често боледуващите и не бих искала да изтръпвам дали ще я намеря, от друга страна ми направи много добро впечатление. Та това е случвало ли ви се е да неможета да я намерите и колко често - дали мога да разчитам на този лекар или да търся друг.

ами или се въоръжи с търпение, или потърси друг, не знам какво да те посъветвам.
Елия Костова е много търсена, и много всеотдайна. Конкретно за тези дни, знам че е в СФ с нейн многогодишен пациент с много сериозна диагноза. Cry Знам, че за 1 ден ще се върне до Варна и после пак заминава.
За щастие, винаги съм успявала да се свържа с нея и ми е помагала и по телефона.

# 38
  • Мнения: 510
Момичета,а някакъв телефон може ли да дадете? Не личен,може на кабинет..,че в това време с малкия не ми се мотае много-много.. Благодаря   bouquet

# 39
  • Мнения: 13 512
Момичета,а някакъв телефон може ли да дадете? Не личен,може на кабинет..,че в това време с малкия не ми се мотае много-много.. Благодаря   bouquet
0887907042

# 40
  • Мнения: 6 039
д-р Елиа Костова вече е във Варна и преглежда в кабинета си. Днес бях при нея, детето ми от  5 дни е с висока Т. След прегледа се оказа, че е гнойна ангина. Даде й каквото трябва, надявам се бързо да се оправи.

# 41
  • Мнения: 2 616
Аз имам ходене при нея, така че ТенкЮ за инфото да не я тормозя да й звъня.

Само да споделя, че докато беше в София отговори на всичките ми милион позвънявания и излекува Марти от грипа дистанционно за 5 дни, при все че педиатърката каза, че е почти убедена, че ще направим пневмония.

Бих искала да използвам темата и да попитам. От месец водя детето си при д-р Костова. Излекува се от вирус за 3 дни, но сега от две седмици е с бронхит и нещо не се получава. В същото време не мога да  намеря д-р Костова - няма я в кабинета и не отговаря да телефоните написани на вратата. Дали е нещо нормално или инцидентно.... Преди три седмици имах час за т.н. интервю и пак я нямаше - разбрах след седмица, че е била болна. Нормално такива неща се случват, но ако щее е така винаги малко не ме устройва. Детето ми е от често боледуващите и не бих искала да изтръпвам дали ще я намеря, от друга страна ми направи много добро впечатление. Та това е случвало ли ви се е да неможета да я намерите и колко често - дали мога да разчитам на този лекар или да търся друг.

Почти съм убедена,че  е нещо инцидентно и наистина не е можела да отговори-напиши й смс или мейл следващия път, дай й възможност да менажира времето и пациентите си, всеки за себе си е най-важен, но винаги има и по-важни. Аз звъня само при изключително висока температура (защото имаме преживян гърч), за всичко останало й пиша.

# 42
  • Мнения: 81
Бях си казала,че няма да пиша в темата, но последното мнение е отправено към мен и само ще споделя. След две седмици лечение с капки и от вирус през бронхит и ненамиране на лекаря в час за преглед и по телефона, няма как да бъда спокойна. От скоро пробвам да лекувам детето си с хомеопатия и нямам опит и лекарства никакви у дома. Няма как да не е най-важно детето ми за мен след като състоянието му вместо да се подобри се влоши - за информация резултата при нас е пневмония и астматични пристъпи. От едно жизнено и весело дете сега имам в къщи един блед призрак на когото незнам как да помогна  и кой път да поема. От трите лекаря който поситехме - хомеопат, личен и алерголог различни мнения и лекарства. Разочарована съм да, и много притеснена, но това е друга тема. След 3 седмици в къщи детето ми бледо и с ужасна кашлица благодарение на компетемтни мнения и разбира се на мой решения.

# 43
  • Мнения: 2 616
Тери, без да искам да защитавам Елия, ти обади ли й се? Ако това ви е първо лечение е възможно да трябва да опита друг медикамент,понякога не един-единствен правилния и не от първия път се улучва. Елия си е вече във Варна. Обади й се,  дори само за да й кажеш, че нещата са зле.
Повечето майки тук ходим при нея от доста време и тя познава децата ни,те си имат история на взетите медикаменти и тя работи далеч по-лесно така.Наистина е добра като лекар, не мога да си обясня каква е била причината да се разминат така нещата с вас  Peace
Сега с какво го лекуваш детенце?

# 44
  • Мнения: 13 512
Аз мисля, че и ние като пациенти имаме роля  и то не маловажна - в описването на симптомите. При мен поне мина време, докато се науча да забелязвам и описвам симптомите в детайли, а знаем.че това е много, много важно. И аз направих преди няколко седмици бронхит, но така се обърках в описанието на симптомите, че...
И след като няколко дни кашлях от 5 до 7 сутринта, и звъннах да и го кажа като важерн симотом. Даде ми лекарство и всичко отмина за 2 дни. Точно 4 приема на лекарството! Но за предните 3 дни виня себе си- че не можех да опиша точно състоянието си.Господ здраве да и дава на Елиа, толкова много ни е помагала!

Общи условия

Активация на акаунт