Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 04 -Тема 25

  • 26 061
  • 685
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 835
В последния ми кашон се беше разлял някакъв синкав шампоан. С найлоновите пликчета се беше получила странна реакция и някои продукти бяха омазани в бежово. Много се ядосах (а на конференцията ни показаха как пробват кашоните с поръчки за устойчивост).
Та, мисля да рекламирам и пликчетата, нищо че са 90ст. и два от другите омазани продукти. Тези за мен и омазани си ги взимам, какво да правя.
О, за пръв път си взимам фдт Дълготраен комфорт. Ма той много хубав бил.  Hug

# 586
  • София
  • Мнения: 372
И аз си получих кашончето днес .Даааа,спиралата е супер.До отбележа,че сенките с минерали ,ако нямаш четка няма как да ги нанесеш или поне аз не успях.Ще трябва да си купя в в 5та кампания.От топ списъка си поръчах още ФДТ 2 в 1 ,но не съм го пробвала дали е като предния,молива с гумата-много е добър наситен и плътен,спрея с ягода   chef           chef  и това е .
Моя като го отворих малко беше смачкана кутийката на перлите, а пяната на solutions леко беше порекла!

 Joy Joy Joy Joy Извинявай,но се е получило много смешно Joy Joy

# 587
  • София
  • Мнения: 4 051
Подсети ме да питам, като цветове, пудра и фдт 2 в 1, на кое отговарят, на течния, на успокояващия, на дълготрайния фдт или на пудрата? Няма мостри...много е тъпо. По принцип на течния съм almond, но същия цвят на муса ми е светъл Thinking, а все са технология Personal Match newsm78 Някой проучи ли този въпрос?

# 588
  • София
  • Мнения: 372
аз си поръчвам cream и не съм забелязала разлика в цветовете ,но не съм пробвала дълготрайния и успокояващия

# 589
  • Мнения: 3 835
galastra
сенките с минерали блестящи ли са? На снимката изглеждат страхотно, но дали са такива в действителност.  newsm78
А четчицата е много слдка, ще си я взема дори без сенки.  Simple Smile

Това с цветовете и аз сега го забелязах. Взимам си Almond - Успокояващият фдт е много по-тъмен цвят отколкото този на Дълготрайния. Дори в един момент си помислих да не съм объркала цвета.
А пък пудрата с минерали е направо за мулатки в този нюанс. Joy

# 590
  • София
  • Мнения: 372
не мога да преценя ,утре на светло ще ги пробвам пак с четка и ще пиша

# 591
  • Мнения: 3 835
ako може и да се снимаш  Praynig

# 592
  • Мнения: 356
Новите фон дьо тени според мен са сравнително по-тъмни от всички други. Аз взех всички цветове без Ivory, но не можах да ги пробвам, защото моите клиентки веднага ги разграбиха. Някои момичета ги пробваха и мисля, че стоят страхотно, покриват добре и стоят естествено. А новите сенки имат много фини блестящи частички, за мен и те са готини. Simple Smile

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 07:52 от jhony

# 593
  • София
  • Мнения: 4 051
Новите фон дьо тени според мен са сравнително по-тъмни от всички други. Аз взех всички цветове без Ivory, но не можах да ги пробвам, защото моите клиентки веднага ги разграбиха. Някои момичета ги пробваха и мисля, че стоят страхотно, покриват добре и стоят естествено. А новите сенки имат много фини блестящи частички, за мен и те са готини. Simple Smile
Дълготрайния или 2 в 1 имаш пред вид?

# 594
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Момичета - бяхте споменали за проблем с разменени кутии Спа - маска за коса и крем за тяло. Това за новите опаковки ли се отнася или проблемът е още от старите? Не съм имала скоро поръчани такива продукти и ми се иска да знам за кои се отнася - старата или новата серия.
Става въпрос за новите опаковки-май там се е появил проблема  Thinking

# 595
  • гр.София
  • Мнения: 233
Имам следният въпрос, за първи път съм се класирала в Топ клуба  за първото тримесечие и ме интересува "Комплектът от 10 брошури с 50% отстъпка" имат ли специален код и как си ги поръчвам. И от  Кампания 05 ли мога да ги ползвам привилегиите? Благодаря  Simple Smile

# 596
  • София
  • Мнения: 5 828
Кодът е същия, после във фактурата се отразява отстъпката.

# 597
  • Мнения: 1 354
Стики благодаря за снимките,найстина е мъничка,но е сладурска все пак.

Искам да попитам дамите,които са до ниво "Сребърна звезда" , какви са ви подаръците.
Нали пише във всяка кампания подарък.Е какви подаръци сте получавали досега.
Аз чрез тази кампания ставам сребърна звезда,та се сетих и реших да питам,че ми е любопитно. Peace

# 598
  • Мнения: 157
Кодът е същия, после във фактурата се отразява отстъпката.

а каталозите можеш на която си искаш поръчка да си ги поръчаш не е като с продуктите от бланката за топ нали?

# 599
  • София
  • Мнения: 5 828
да

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт