Имали ли сте моменти на "бебешко обсебване"? (да се посмеем малко над себе си)

  • 4 118
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 900
Аз още усещам бебе в корема си.

И аз така. Grinning

# 61
И аз още усещам още бебе в корема си

# 62
  • Мнения: 1 212
Явно количките в Билла предлазполагат  Laughing Wink / въобще пазарските колички/ ... и аз съм го правила. Party
Нещо малко по-различно .... в ранните месеци на кърмене / за секс не си и помислях , бях забравила какво е , нямах и желание/ се случва мъжа ми да ме награби ....
Обзема ме приятна топлина, отпускам се и първоинстинктивното ми чувство  Party Party Party  е да надигна сутиена и да му дам да си посуче  Shocked

# 63
  • Мнения: 4 451
Докато приспивах малката една вечер, ни дойдоха гости (очаквахме ги). Като се появих в стаята, вместо да ги поздравя, аз си попадох главата и казах "Дзак". Голям смях падна. hahaha

# 64
  • Мнения: 1 745
Аз току що кихнах без звук,макар че бебка отдавна си спи в стаята,но аз се страхувам да не я събудя.  hahaha Joy hahaha А количката май си е като тик на всички.  Laughing

# 65
  • Мнения: 6 443
И аз още усещам още бебе в корема си
Че ти 2 даже  Hug Hug Hug

# 66
  • Мнения: 56
Присъединявам се към групата на даващите биберони. Аз съм по-тежък случай, давам биберон не само на таткото, но и на една от лелите.

# 67
  • Мнения: 407
Много пъти ми се е случвало да побутвам количката без дребния да е вътре,направо се бях побъркала с това бутане напред назад,защото само така спеше.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 966
Ох, това с биберона ми се случи миналата седмица. Бебка мрънка, аз и измивам биберона, тръгвам към нея да и го дам, но на среща ми баткото, който ми обяснява нещо и аз се опитах да му набутам бибата в устата. Той се дърпа назад, аз продължавам да я бутам, накрая той ми вика "Мамо Shocked, какво правиш?" ooooh!

А това с празната количката май всички сме го правели.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 235
Темичката е страшно готина! Grinning
Обръщам се към половинката и го питам колко е часа, но с интонация все едно говоря на бебка. Той се обърна и  Shocked, след което заяви, че не съм добре.  Laughing

....
Обзема ме приятна топлина, отпускам се и първоинстинктивното ми чувство  Party Party Party  е да надигна сутиена и да му дам да си посуче  Shocked

Е, със сигурност не е имал нищо против!  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 4 753
Мойто бебче е много кротичко и обикновено си спинка в спалнята или ако е будно си гука и не плаче. Компютърът ни е в хола и когато не съм при бебче постоянно се ослушвам дали няма да се разплаче. Понякога нося бебето на леглото в хола и то си спи там спокойно. Аз съответно продължавам да се ослушвам и поне по 3-4 пъти на бегом ходя в спалнята, защото чувам че детето плаче и чак, когато отворя вратата и видя, че го няма там се усещам, че то си спи кротко на леглото до компютъра. Случвало ми се е даже и мъжът ми да е там и да си говорим, в един момент извиквам "бебето" и търча към спалнята.... като се върна той ми се хили и вика "чудя се кво правиш, за какво побягна такава като бебето ти е пред очите"....  hahaha

# 71
  • Мнения: 872
Преди много ми беше смешно когато някоя майка говореше за детето си в първо лице,множествено число.Обаче сега без да се усетя даже редовно казвам НИЕ се наакахме  Shocked, НИЕ паднахме и т.н. Когато някой покрай мен кихне му казвам "живко-здравко". Мамосвам всички около мен. И разни други глупости ...

# 72
  • София
  • Мнения: 565
 Мдаа, и НИЕ така Laughing. Хайде да се чипкаме, да избършем дупето, да издухаме нослето и прочие...
 Наистина готина темичка Hug

# 73
  • Мнения: 351
Хахха.... hahaha
Тва с количката и при мен важи Mr. Green,също така и полюшване до като си седя Mr. Green и си мисля,че го държа в мен и приспивам Crazy Joy
Ооо постоянно съм така! Laughing Laughing Laughing

# 74
  • Мнения: 128
Ами наскоро една вечер си сипах кока-кола след което и добавих наколко равни лъжици АМ.
Вместо да намаля телевизора му шшшъткам.

Общи условия

Активация на акаунт