Какво учат децата ни!

  • 3 806
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Oslo
  • Мнения: 659
Моят син също е 3 група и за тържеството по случай 1 пролет подготвят същата приказка. Той е внукът с телефон забучен в ухото, урежда някакви сделки Shocked и няма време да помогне на дядо си за ряпата.... Като мине празникът, ще пиша какви са репликите на другите деца.

# 31
  • Мнения: 6 442
Моят син също е 3 група и за тържеството по случай 1 пролет подготвят същата приказка. Той е внукът с телефон забучен в ухото, урежда някакви сделки Shocked и няма време да помогне на дядо си за ряпата.... Като мине празникът, ще пиша какви са репликите на другите деца.
Ще чакам с нетърпение развитието на приказката  Mr. Green Чак не ми се мисли какви са останалите реплики  ooooh!

# 32
  • Мнения: 4 784
Ужас, госпожа Петрова!
В какво се правърна образованието на децата ни!!!!

# 33
  • Мнения: 3 315
ами племенницата на мъжо пее само разни чалга песнички и то научени в детската  ooooh!  казва ,че госпожите им пускат планета  ............

# 34
  • Мнения: 6 442
ами племенницата на мъжо пее само разни чалга песнички и то научени в детската  ooooh!  казва ,че госпожите им пускат планета  ............

Еееееее,това е вече прекалено!Такъв скандал ще им вдигна,че просто ще се чудя от къде им е дошло!!!!! #Cussing out

# 35
  • Мнения: 3 315
абе пускат им планета , те децата гледат  Shocked и не занимават госпожите и те си пият кафенцето на спокоиствие  Peace  а после дечицата като се приберат си пеят песничките които са научили - в детската градина   ooooh!  

# 36
  • Мнения: 6 442
За първи път чувам,че и телевизия гледат децата в ДГ Shocked

# 37
  • Oslo
  • Мнения: 659
Моят син също е 3 група и за тържеството по случай 1 пролет подготвят същата приказка. Той е внукът с телефон забучен в ухото, урежда някакви сделки Shocked и няма време да помогне на дядо си за ряпата.... Като мине празникът, ще пиша какви са репликите на другите деца.
Ще чакам с нетърпение развитието на приказката  Mr. Green Чак не ми се мисли какви са останалите реплики  ooooh!
Събитието е в четвъртък....после ще пиша пак.
Май нашата приказка не е в толкова хард вариант, защото детето каза, че няма манекенки и бизнесменки в текстовете на другите деца. А относно градината и учителките - аз съм супер доволна, наблюденията ми са от 8 години.  Нямаме телевизори, чалга изпълнения и стоене по столчетата, децата играят през цялото време, което е свободно от учебни занятия. Отношението към тях е отлично, подготовката за училище също.
Надявам се да не ме разочароват този път.....

# 38

Мисля,че някой трябва сериозно да се занимае с подбора по отношение на интелектуалното ниво на Госпожите в детските градини...Тук вече не се касае само до абсурдния сюжет,но и до грешно заучаване на думи в съответния род(бизнесменка!!! smile3555...това звучи толкова смешно,колкото и политичка).... ooooh!

# 39
  • Мнения: 5 877
Голяма идиотщина. Аз мислех, че ние сме с най-бездарното тържество, защото нашето е от приказки, орязани от всякакви лоши неща и снадени една в друга, но поне не са зорлем осъвременени.

# 40
  • Мнения: 4 877
Снощи госпожата на дъщеря ми,която е 3гр. в детската градина ми връчи текст,който детето трябва да научи за тържеството им със следното съдържание: 
Бизнесменка по рождение
Аз обичам забавления
Манекенка аз ще буда
Бизнеса ни да пребъде

Е,кажете ми как е възможно #CrazyТова било модерна версия на Дядовата ръкавичка ShockedПитам детето:някой обясни ли ти какво е бизнесменка,бизнес,манекенка?Не,разбира се CloseТо не знае тяхното значение,дори не разбира какво казва,но внушението е ясно Close
Смятам довечера да си поговоря с госпожата,вие бихте ли се намесили при тази ситуация,или ще оставите нещата така?

е, ти ме изуми. Да не е някоя чалга песен? Така ми звучи. Не, че съм наясно. Ама не с госпожата да говориш, направо запитване до г-н Даниел Вълчев, с копие до кмета ви и инспектората по образование. Това е безумие! Аз обикновено при сериозен проблем не се разправям с конкретния индивид (съжалявам за израза), само го информирам, че ще подам жалба. Няма смисъл да си късам нервите, има си органи, които да се произнесат по случая ми. Ако на мен беше ми се случило, нямаше изобщо да оставя нещата така.
Успех!

P.S. Нали не сте го учили този текст?

# 41
  • Oslo
  • Мнения: 659
Нашето тържество беше вчера, доволна съм. Имаше подготвени драматизации по 2 приказки в осъвременен вариант - Дядо и ряпа и Червената шапчица. Нямаше пошли текстове, никакви манекенки и бизнесменки, само хумор, и то на ниво, достъпно за децата.. Радвам се че не се разочаровах от нищо и този път, защото както съм писала и по-напред в темата - аз съм много доволна от тази градина! Peace

Общи условия

Активация на акаунт