Отговори
# 105
  • Мнения: 8 999
Мъжът ми никога не си е позволявал да ме критикува. Дори прекалено често ми прави комплименти. Не знам дали е на хубаво.

# 106
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 339
Аз пък мога да разчитам на обективното му мнение.
Казва ми, че му харесвам всякак, но винаги ми казва, ако има нещо, което не е както трябва. Винаги ми казва истината, за което съм му благодарна. Критиката му е градивна  Grinning
Напоследък имам голям мерак да си скъся косата. А знам, че той обожава да съм с дълга коса и това е причината да не съм се поддала на импулса си.

# 107
  • Мнения: 727
да си призная чесно-определено се съобразявам Mr. Green
Както някой по-горе е писал,преди ме харесваше всякак Joy,не ми е правел забележки де
НО мога да си направя изводи как ме харесва и как не..
-косата-иска ме с дългааааааааааа
-ноктите-къси( Confused) ама са си дълги Mr. Green Mr. Green
-дрехи- с полиииииии,а аз обичам панталони,но пр по-специални случеи слагам поличка и той грейва Flutter
и устните-С ЧЕРВИЛО....някак си му е фетиш това Crazy Crazy
Та така де...искам да си ме харесва и затова се съобразявам,не ме ограничава,може би защото в 90% вкусовете ни съвпадат

# 108
  • Мнения: 961
Много рядко мъжът ми ми е казвал, че не ме харесва с нещо. Тогава се съобразявам с мнението му, дори аз да мисля, че ми отива. Все пак искам и той да се чувства добре до мен, когато излизаме някъде. Но наистина много, много рядко се случва да не ме хареса.

Последния път беше с роклята, която си бях избрала за една сватба. Смених тоалета. Сега, няколко месеца по-късно, си мисля, че постъпих правилно, че го послушах. Все пак той ме гледа с други (не с моите) очи.

# 109
  • Мнения: 308
За мен мнението му е важно и може би най-важно.Като го ползвам за консултант ми е по-лесно да си избера и знам че наистина съм избрала най-подходящото .

# 110
  • Мнения: 417
Почти никога не съм получавала неодобрение от страна на съпруга ми. И не мисля, че мога да го използвам като надежден консултант Simple Smile Харесва например неща, които на мен не ми харесват.

И аз така  Sunglasses

# 111
  • София
  • Мнения: 160
Моят приятел с всичко си ме харесва и чак даже се дразня понякога, иска ми се да е по-критичен...Абе жени и ние не знаем какво искаме. Единственото нещо, за което мрънка е гланцът за устни - лепкал му и не можело да ме целува Mr. Green

# 112
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
И аз не се съобразявам с никой  Naughty. Винаги ми казва какво му харесва или не, но не ми се бърка и не ми казва да не нося това или онова. Когато го питам - си ми казва честно. Само се дразня, че понякога казва "Нали ти ще си го носиш" и тогава ми иде да го убия  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire.

# 113
  • Мнения: 2 952
Оф , напоследък не се съобразявам така както  в началото.Не питам толкова много и не харча  толова малко както преди.То ако все питам ....  бла бла бла .... Нямам сили вече  аз, остарях  hahaha Mr. Green Пък и той ми е пуснал края в покупките и решенията за разкрасяване.И той се  пъна човека ама и на него не му се ще вече.Караме го ей така по-леко, без много философии и да ви кажа - бива ...  Laughing

# 114
  • Мнения: 446
Важно е естествено , но определено бих се издразнила ако някой определя цвета на косата ми, грима ми или прическата ми. Не бих го и позволила де       JoyБих приела  критика към облеклото си, но само като препоръка, а не със заповеден тон...  Mr. Green и тогава не е сигурно дали ще променя нещо...
Винаги сама съм избирала и дрехите и аксесоарите си, за прическата и цвета на косата също. Той само ми се е радвал Joy

# 115
  • Мнения: 17 407
Той е твърде капризен, така да се каже. Съобразявам се, но  не съвсем. ИМа специфично "изискване" за джобовете на панталоните, задните. За гривната- би ми казал същото. Не бих го послушала обаче Grinning

# 116
  • Мнения: 751
Винаги се допитвам до мъжа ми,дали за прическа,или облекло,но определено мнението му е важно за мен. Simple Smile

# 117
  • Мнения: 233
Аз често искам мнението на мъжа ми.Това което той не харесва е да съм без бретон и да си слагам много тъмно червило,това не значи че винаги се съобразявам с него.

# 118
  • Мнения: 337
Винаги се съобразявам, просто мнението му е много важно за мен, защото той наистина има вкус. Понякога се разминаваме, но има моменти, когато той решава, че не е бил прав.  Когато друг човек те погледне отстрани, си е по-друго.
Е такива ми ти работи.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт