Детегледачка по програмата "В подкрепа на майчинството"

  • 11 575
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 727
nikolina-pikolina, ние си ги гледаме с по 220 Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 165
nikolina-pikolina, ние си ги гледаме с по 220 Simple Smile
Поправка  Laughing, гледаш ги не с по 220, а с 220!  Peace

И аз се интересувам за поправката за пенсионерите, но мисля, че не е прието.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 727
Даа, на журналята нищо не им убягва Simple Smile
Имах предвид, че всяка от нас гледа децата с по 220 лв. Така сигурно е по-правилно. Не знам, изкукала съм, ще прощавате.
пЪрдон за спама.   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 419
Аз вече втори месец се опитвам да си назнача моята детегледачка, поне да й тече стаж... Само че, то не е само да отидеш до общината. Преди това отиваш до НОИ, където подаваш молба за някаква декларация, която е само част от купа документи, които ще ти трябват и там. Обаче (това се случи по дългите празници покрай Великден) някак си между почивните дни, на шефа на НОИ му хрумнало, че е твърде просто да си пуснем само молбата и готово след няколко дни, та ме връщаха да подавам всички ония безумни приложения, които подавах след раждането, като разбира се след това пак чаках срока, за да се издаде Документа, защото "то не е просто принтене, бе Госпожо, правят се справки"  Shocked. Не разбирам защо трябва да доказвам по хиляда пъти, че съм родила, че работя, че съм осигурявана и т.н. Защо са им всички системи тогава, след като не ги ползват  Rolling Eyes За капак, нищо че си нося въпросния лист хартия от НОИ, пак ми трябва служебна бележка заверена от работодателя, че съм осигурена за пред общинската служба  Crazy. И сега ако се окаже, че не мога да си я наема, защото не ми е от квартала, ще ги обявя за най-добри кандидати за 'Безумци на 2008'... Оставям без коментар всичкото време, което нужно да се задвижи системата, която те 'стимулира' да работиш, но ти трябват само няколко работни дни, за да й удовлетвориш бюрокращината  Crossing Arms.

Изплаках си мъката... Надявам се не съм звучала гневно, защото истинското чувство, което изпитвам е огорчение  Rolling Eyes
Смятайте щом лелките от 103та стая в НОИ ме помнеха вече...  Joy

Нинке, не можеш да си ги гледаш с тия пари, но пак е облекчение, особено за родителите с по-ниски доходи, защото не можеш да намериш жена да ти гледа двете деца на парите за едно  Naughty. Аз нашата съм я обявила за жената-чудо - сега както тъкмо проходиха си ги извежда всеки ден и почти не усещам, че и е трудно - днес бях с нея и видях за какво става дума  #Crazy

# 19
  • Мнения: 1 165
Даа, на журналята нищо не им убягва Simple Smile

 #2gunfire #2gunfire

# 20
  • Мнения: 1 895

Каси, защо така се разгневи Laughing Тя узи-бузи те похвали, че си наблюдателна.Сигурна съм,че го е написала с добро чувство и колегиална гордост Laughing

# 21
  • Мнения: 1 174
А някой може ли да напише какви точно документи са необходими за да се наеме детегледачка по въпросната програмата.Да започвам да ги събирам още от сега Crazy ,че до септември не остана много ooooh!

# 22
  • Мнения: 21
мойте са на 3г.вече отгледах ги с 180л.в работата взимах 220л.а сега в момента съм неплатена ат 1г.и незнам до кога ще продължи тая програма е само до 3г.доколкото разбирам така ли?след това на частна детегледачка #Crazy #Crazy #Crazy

# 23
  • Мнения: 1 895
след това на частна детегледачка #Crazy #Crazy #Crazy

Градината е добра алтернатива Peace

# 24
  • Мнения: 4 181
Креми, моля те заключи тази тема и дай линк към основната, за да не се разпиляват нещата  Praynig

Момичета, ако имате други въпроси пишете в основната тема за програмата моля ви, с радост ще ви отговоря  Hug

# 25
  • Мнения: 1 895
Своите въпроси по темата можете да задавате тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=269263.0

Общи условия

Активация на акаунт