Колко и кога ( за извънбрачните връзки идер реч)

  • 8 303
  • 134
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 792
 Колкото искаш и когато поискаш, единственото условие е да не търсиш подкрепа и самоубеждение в последствие по форуми.
Направиш ли го явно не си бил готов и си оправдаваш гузната съвест, но това не решава реалните проблеми.Няма форум или съвкупност от мнения, които да обяснят или оправдаят, личното решение на някои в период от живота му. За какво изобщо е тази тема?

# 121
  • Мнения: 118
Тук и сега Laughing

# 122
ne sam nito Izaura nito Kasandra ...ne se opravdavam - prosto kogato na nqkoi ne mu e doshlo lichno do glavata e mnooogo lesno da lepi etiketi...
za greshnite - da ne sadia nikogo che obicha drug ili druga ...no tova ne opravdava grubostta i t.n. moge da se razdelish intiligentno spored men sled kato si jivql s nqkoi 20 god. - zapazi pone uvajenieto i  ako ima oste nesto dobre..
Kolkoto - do tova dali sam na 18 - dasterq mi izpolzva napravo moia avatar ...ta za tova ne se chudete - taka vrazvat li vi se veche nestata

# 123
А аз не мога да разбера,защо чак след като започнах суперрррррррр сериозна връзка и така 7 години,вече женена жена,някои които ме познаваха и преди това се сетиха ,че били влюбени.....абе къде бяхте,бе еййййййй.Забраненият плод е по сладък.
Защо народа масово преследва семейни хора.....
P.S.: "Заради женени жени село ще подпаля"

# 124
  • Мнения: 156
Общо взето си правя експерименти, но до къде ме водят те? За сега ме връщат все на същото място. Sunglasses

# 125
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
какви експерименти си правиш?

# 126
  • На морето!
  • Мнения: 5 757
Общо взето си правя експерименти, но до къде ме водят те? За сега ме връщат все на същото място. Sunglasses
Гледай да не те заведат в диспансер за кожно венерически заболявания.

# 127
  • Мнения: 156
Това, което исках да кажа е, че до тук наблюденията ми показват, че ми е най-добре със собствения мъж, що се отнася до секса. Но явно не бях разбрана добре.  #Crazy Ми то като се изразявам с недомлъвки. #2gunfire

# 128
  • Мнения: 660
Чуваме се постоянно по телефона-ежедневно.
Евала ти пра'им, че не забравяш да търкаш всеки ден тел.обаждания на либовника! Евала! Аз каквато съм отнесена досега 100% да съм се издънила! Все щях да забравя да изчистя я смс-че,я необяснимо обаждане по никое време! Не е за мен тая работа! Който може го може!

# 129
  • София
  • Мнения: 17 592
Не бих направила подобно нещо.

# 130
с мъжа ми сме заедно вече 10 години и продължаваме да се обичаме и да се разбираме прекрасно. мога спокойно да заявя, че имаме едно наистина здраво и стабилно семейство. но преди 6 месеца се запознах с един мъж, с който се виждах по работа. усетих, че има нещо между нас и с всеки изминал ден то ставаше все по-силно. преди 2 месеца излязохме да пийнеме по нещо. и тогава пламна искрата. вече втори месец съм с него, а чувствата, които ме връхлитат са толкова силни, че не мога да се боря с тях. опитах се да приключа всичко, да спра да го виждан, но уви - нищо не се получи - даже го заобичах още повече. той милия също е толкова влюбен в мен, че дори не мога да ви го опиша. той не е женен.
ако преди 6 м. някой ми беше казал, че ще ми се случи нещо такова щях хуууубавичко да му се посмея и да му кажа да се гръмне някъде.

# 131
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Не ми се е случвало туй чудо

# 132
  • Мнения: 2
"ако преди 6 м. някой ми беше казал, че ще ми се случи нещо такова щях хуууубавичко да му се посмея и да му кажа да се гръмне някъде"
и аз като тебе се хвърлях,че никога не може да се случи с мен,но..... вече 4месеца ходя,като отнесена и незнам кога ще се приземя.дано да не е много болезнено,знам че ще има болка,знам и това,че цената която ще платя е висока но поемам всичко в името на това да изживея тази любов

# 133
"ако преди 6 м. някой ми беше казал, че ще ми се случи нещо такова щях хуууубавичко да му се посмея и да му кажа да се гръмне някъде"
и аз като тебе се хвърлях,че никога не може да се случи с мен,но..... вече 4месеца ходя,като отнесена и незнам кога ще се приземя.дано да не е много болезнено,знам че ще има болка,знам и това,че цената която ще платя е висока но поемам всичко в името на това да изживея тази любов


успокоявам се, като чета, че има и други тук в моето положение  Hug
толкова много се нуждая от подкрепа точно сега. ако беше някаква еднократна забежка хич нямаше да ми пука, но това е толкова силно, че направо се чудя как съм живяла до сега без да го изпитам  Rolling Eyes

# 134
  • Мнения: 156
Ето това вече е проблем. Ако беше само секс... добре, ама чуство, което не е изпитвано до сега си е сериозен проблем. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт