Пушачи - дразнители.

  • 12 115
  • 412
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Хм, а да видите пред строителния техникум какво е сутринта - цигарен митинг. Говоря за ученици, разбира се.

От кого ли са видяли?  newsm78

# 406
  • Мнения: 5 622
Хм, а да видите пред строителния техникум какво е сутринта - цигарен митинг. Говоря за ученици, разбира се.

От кого ли са видяли?  newsm78


Мисля, че визираш родителите, но не мисля,че си особено права в случая. Вярно е, че личният и семеен пример е важен, но специално за тютюнопушенето има и други подтикващи фактори, като например средата(училище, приятели, също и характера на конкретния човек и до колко се поддава на подобни манипулации от околните)

Майка ми е пушачка, но нито аз, нито брат ми, пушим. Приятелите ми също в 90% пушат, даже навремето имах една"приятелка", която ми беше казала, че ако не пуша, тя нямало да ми бъде приятелка..  hahaha Ми казах и , че има много здраве от мен, но на подобни изнудвания, не се поддавам  Stop

Комплексен е отключващия фактор за пропушването, де..Това искам да кажа  Peace


Обикновено си задържам дъха и гледам да мина по възможно най-бързия начин, но пак не става без да се нагълташ с дим.

Аз се дразня само ако ме опушват в затворено помещение, което нямам избор да напусна(например на работа), на открито не ми пречи. Не съм толкова крайна, че чак да си запушвам носа/задържам дъха като минавам през задимени пространства. Правя го само, ако усетя, че някой пред мен е пръднал(или разнася подобни миризми)  Sick или като минавам през безистени, където някой е решил, че е идеално за препикаване  ooooh!

# 407
  • Мнения: 281
Тук е мястото да споделя възмущението си Абсурда на така нар. пушални на обществени места.Работя в поликлиника и  единственото място,където може да се почива е обявено за пушалня.Т.е.ако си непушач и искаш да починеш си длъжен да дишаш дима на пушачите.Дори по време на бременността ми никой не се съобразяваше с мен и зад паравана на 'нали не ти пречи' колежките ми все МЕД.работници кадяха.Аз съм за петиция да се забрани пушенето на общ.места,след като пушачите нямат съзнанието да се съобразяват с оста налита! Rolling Eyes

# 408
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Какво съобразяване с бременни????????????
Пушачките не се съобразяват със собствените си деца /когато са в утробата им/ ,че със твоето ли ще се съобразят #2gunfire
Преди време наши приятели/доста голяма компания/ си правиха сбирка  в  една къща в балкана,на чист въздух Mr. Green Една от тях беше бременна - непушачка.При следващата ни среща всички пушачи  се ХВАЛЕХА колко много са пушили,ама на нея нищо и нямало, трябвало да ги изтърпи ,няма как #Crazy Е,като ми каже някой че трябва да го изтърпя незнам какво ми става,ама с бременните да не се съобразиш,незнам какъв човек си #2gunfire
Както се вижда и в двете теми, всички пушат на терасата и под абсорбаторите,не пушат докато са бременни и кърмещи,съобразяват се с непушачите в техните домове,абе толерантност от всякъде newsm78,ама защо ли немогат да ме убедят,като по всички заведения гледам бременни с цигара в уста и пълен пепелник пред тях или майка,която ми обяснява как пуши между кърменията /то остава и по време на кърмене да пуши/ и това не пречи на бебето. Е сигурно има и изключения,но те са толкова малко ,че не се забелязват  bouquet

# 409
  • Мнения: 6 909
Е,като ми каже някой че трябва да го изтърпя незнам какво ми става,ама с бременните да не се съобразиш,незнам какъв човек си #2gunfire
И аз това се чудя, какъв човек трябва да си...
Наскоро бяхме на почивка, общо 9 човека, от които само 2-ма пушеха. Е, винаги в заведенията стояхме на масите за пушачи заради тези двамата. А единият от тях ми е близък и още ми е много обидно, че не се съобрази с мен, не мога да го преглътна.

# 410
  • Мнения: 109
Какво съобразяване с бременни????????????
Пушачките не се съобразяват със собствените си деца /когато са в утробата им/ ,че със твоето ли ще се съобразят #2gunfire
Преди време наши приятели/доста голяма компания/ си правиха сбирка  в  една къща в балкана,на чист въздух Mr. Green Една от тях беше бременна - непушачка.При следващата ни среща всички пушачи  се ХВАЛЕХА колко много са пушили,ама на нея нищо и нямало, трябвало да ги изтърпи ,няма как #Crazy Е,като ми каже някой че трябва да го изтърпя незнам какво ми става,ама с бременните да не се съобразиш,незнам какъв човек си #2gunfire
Както се вижда и в двете теми, всички пушат на терасата и под абсорбаторите,не пушат докато са бременни и кърмещи,съобразяват се с непушачите в техните домове,абе толерантност от всякъде newsm78,ама защо ли немогат да ме убедят,като по всички заведения гледам бременни с цигара в уста и пълен пепелник пред тях или майка,която ми обяснява как пуши между кърменията /то остава и по време на кърмене да пуши/ и това не пречи на бебето. Е сигурно има и изключения,но те са толкова малко ,че не се забелязват  bouquet
И въпреки всичко fiesta не слагай всички под общт знаменател. Ние пушачите също сме майки и не по малко от непушачите обичаме децата си.   bouquet

# 411
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Наистина немога да сложа всички под общ знаменател и съм сигурна, че има майки -пушачки,много по-добри от майки -непушачки. Хората са различни и пушенето или непушенето не определя дали си добра или лоша майка,дали обичаш детето си или не
но моля ви кажете ми каква майка е тази,която неможе да си наложи волята и да не пуши 9 месеца докато е бременна,напротив гордо заявява колко много е пушила ,а виждате ли че детето и се е родило нормално и нищо му няма. НЕ разбирам тези майки и немога да ги оневиня.
А другото , което не разбирам е кърмене+пушене. #Crazy
 Ако майката не е могла да спре да пуши докато е бременна,добре,ама след като е родила вече бебето няма нужда да го трови ,да си го храни с млекце ,има толкова видове newsm78 Нямам обяснение за тази ситуация ,може някой да обясни.
Всеки прави своя личен избор,аз моя съм го направила и не искам да се бъркам в избора на другия,но това не пречи да имам мнение.  bouquet

# 412
  • Мнения: 109
Наистина немога да сложа всички под общ знаменател и съм сигурна, че има майки -пушачки,много по-добри от майки -непушачки. Хората са различни и пушенето или непушенето не определя дали си добра или лоша майка,дали обичаш детето си или не
но моля ви кажете ми каква майка е тази,която неможе да си наложи волята и да не пуши 9 месеца докато е бременна,напротив гордо заявява колко много е пушила ,а виждате ли че детето и се е родило нормално и нищо му няма. НЕ разбирам тези майки и немога да ги оневиня.
А другото , което не разбирам е кърмене+пушене. #Crazy
 Ако майката не е могла да спре да пуши докато е бременна,добре,ама след като е родила вече бебето няма нужда да го трови ,да си го храни с млекце ,има толкова видове newsm78 Нямам обяснение за тази ситуация ,може някой да обясни.
Всеки прави своя личен избор,аз моя съм го направила и не искам да се бъркам в избора на другия,но това не пречи да имам мнение.  bouquet
Разбира се макър и пушач не подкрепям мами които пушат по време на бременост и кърмене.Аз лично не съм пушила докато съм била бременна. Но сега съм си активен пушач . Blush

Общи условия

Активация на акаунт