Как се сменя адаптирано мляко?

  • 7 665
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 724
До сега съм сменила 4 млека и винаги съм ги сменяла от раз.В момента давам ХИП-син и много го харесва,но на последък в търговската мрежа доста често се среща с изтекъв срок на годност.Така че го проверявайте обезателно когато го копувате!

# 16
  • Мнения: 408
Хипп не съм ползвала и не мога да ти помогна с инфо,но млякото сменяш от раз.Аз давах Аптамил,но след смяната Иво не го понесе,обрина се не го искаше,запече се и смених от раз с миумиу.Разхлабващо мляко е Аптамил комфорт,но нагарча.Аз исках да сменя с комфорт ,но той категорично отказа да си отвори устата след като го опита.

# 17
  • Мнения: 610
Сменя се от раз.В началото беше на Аптамил,но се запичаше.После минахме на Фризовом и го пи до 1годинка.бях много доволна.Незнам зашо искаш да го смениш добър е.С;ед това пиеше Нестле Джуниор

# 18
  • Мнения: 1 900
И аз го смених от раз. Peace

# 19
  • Мнения: 31
Момичета извинявайте ,но искам да попитам - синът ми до сега е на Аптамил АР   реших да го сменя защото е много гъсто и постоянно става на бучки , той се дави и трудно се разбива. Лекарката каза , че вече можем да минем на обикновен Аптамил. Днес от сутринта му давам Аптамил2 , но той повръща по малко - това реакция от смяната ли е или все още има рефлукс и не трябва да сменям ? А и сутринта се беше изходил и след първото шише Аптамил 2 пак. Дали това е нормално? Притеснявам се от повръщането. Не знам дали да продължавам или да спра АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МЕ ПОСЪВЕТВА БЪРЗИЧКО , че следващото хранене да върна Аптамил АР. БЛАГОДАРЯ ! Hug

# 20
  • Мнения: 1 900
Може просто да му е дошло в повече, ние бяхме така първите няколко пъти след смяната. Все пак зависи дали става въпрос за истинско повръщане, многократно и на фонтан Peace

# 21
  • Мнения: 31
А не , само по малко повръща.  newsm78  Ами ще опитам така няколко дена пък да видим.

# 22
  • Мнения: 1 900
Дано се нормализира newsm10

# 23
  • Мнения: 60
А аз да попитам от скоро хапва беб АМ НАН2,но ни подариха Фризолак и се 4удя дали да му го давам като свърши НАН-а или да го подаря на някое май4е Rolling Eyes Има ли опастност бебето да запо4не да повръща????Той до сега е повръщал само по малко кърма и ме е страх да не му стане нещо Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 9 973
А аз да попитам от скоро хапва беб АМ НАН2,но ни подариха Фризолак и се 4удя дали да му го давам като свърши НАН-а или да го подаря на някое май4е Rolling Eyes Има ли опастност бебето да запо4не да повръща????Той до сега е повръщал само по малко кърма и ме е страх да не му стане нещо Rolling Eyes
ако не те е страх,слагай 2:1 НАН:Фризолак,ще го избуташ
ако пък те е страх,дай го някоя мама в по-затруднено положение или на някояприятелка Wink

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Смяната я направих без плавно преминаване. Направо новото.

И аз така- от Нан мина на Нестоген, после на Фризо 2 или 3 ли беше, вече съм забравила  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 60
Нямам такава позната за жалост,някой ако ползва Фризолак да пише на лични да му го пратя,че не ми се тества,от Нан и двамата сме доволни,а сега като погледнах Фризото не е за нас ,защото е от 0-6 месеца ,а ние сме на 7 и половина вече Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 062
Млякото се сменя изведнъж няма нужда да се "захранва" с него. Все едно, ако даваш на детето ябълка сорт златна превъзходна, после ако му дадеш например карастоянка да се налага отново захранване. Не е нужно. А за смесването на млеката не мисля, че е удачно.

# 28
  • Мнения: 164
Здравей и от мен. Ние сменихме от раз Фризовома с Лактана Био и сме много доволни защото ни насища и ни харесва. Успех

# 29
  • Мнения: 4 017
Дали може в тази тема да попитам - Защо се казва, че не е хубаво да се сменя АМ?

Общи условия

Активация на акаунт