Някой има ли координатите на МАЙКА?

  • 1 619
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 780
Мерси мерси мацки
той корема вече придобива застрашителните си размери  Crazy Mr. Green
За сега Бадемата се радва, гали ми корема, като ядем сладолед или нещо което тя много обича ми вика че сега и бебенцето викало ммммм мами, много вкусно  Wink обяснява как ще го храни, вече знае че бонбони и сок бебетата не пият и разни ей такива...

Милич
а твойте госпожици ходят ли на школо?


М-даааа.. те пораснаха, аз ..  Outta Joint  Mr. Green Да са ни живи и здрави! Heart Eyes Голямата тръгна предучилищна тази година (което си е началото на училището: униформа, пълен учебен ден, екскурзии, спортни състезания). Много е различно от моите спомени. Да не говорим колко е голямо участието на родителите и в учебния процес, и в училищния живот като цяло. Кейт засега ходи с мерак, макар че се изморява страшно много и домашните и идват малко в повече.
Малката започна градина 2 пъти в седмицата по 2 1/2 часа. Идва с мен когато ходя да помагам в училището и е много напред с материала. Ще видиш и ти каква огромна разлика има между първо и второ дете.
Та така.. пълна програма и с двете: на градина, на училище, на танци, на басейн.

Я кажи Бадемката като говори за бебето сестричка или братче иска да има? Божееее... как ме накара пак да се върна към бебешките години на моите.. а колко бързо растат!!

# 16
  • загубено
  • Мнения: 6 490
Е Калида се появила.
Аз съм от по новите момичета в старата седмична.
Но ми стана мило като те засякох  Hug
Тали ти как си? Hug И ти се появяваш все по-рядко в седмичната?

# 17
  • Мнения: 952
Здравейте!

Като видях тема за МАЙКА, хоп и аз в кюпа.  Hug
Скоро и аз се сетих за нея. Бе споменала, че ще останат в България 4 месеца и през март като се приберат Томи ще почва училище. Та със сигурност очакваме включване от нея. Много има вероятно да разказва, дано само са добре и да са се радвали на прекрасна ваканция при близките в БГ.

Все пак се радвам за темата, защото виждам тук Калида. Мила прегръщам ви двете с Дана  Hug И да знаеш, че много, много ми липсваш.

Голямо гуш  Hug и за останалите мами от старата седмична темичка.

Общи условия

Активация на акаунт