Споделете 54

  • 19 190
  • 1 079
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 17 407
ШАнел, вземи изброй имената, моля те! Сигурна съм, че има таквиа, който се самовключват и такива, които не подозират, че са харесвани от теб.  Grinning  Не ни дръж в напрежение!

# 1 066
# 1 067
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Бу има племенник Мартин Grinning
В подписа ми пише за терзанията него ден.

Бу е близнаци.

Бу успешно спретна презентация, за която се опасява, че е скучна (но пък е за мед. професионалисти, които сигурно са свикнали да слушат скучни неща...) и все още мисли края й.

# 1 068
  • Мнения: 17 407
БУ, какв а е таз презентация, сатана ми любопитно?

# 1 069
  • София
  • Мнения: 1 783
Бу, медицинските специалисти не слушат скучни неща, блеят. Писнало им  е от скучно поднесена информация.
Спасява те само нова, съществена, сериозна и максимално конкретно поднесена информация.

# 1 070
  • Мнения: 17 407
Ъхъ, те даже вече от манджата не се впечатляват на презентациите. ОЯдоха се, ей!

# 1 071
  • Мнения: 2 161
Бу има племенник Мартин Grinning
Честито,Бу.Пожелавам на малкото човече Мартин здраве и успешна кариера на Уолстрийт в бъдеще.

# 1 072
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Бу, медицинските специалисти не слушат скучни неща, блеят. Писнало им  е от скучно поднесена информация.
Спасява те само нова, съществена, сериозна и максимално конкретно поднесена информация.
Ъхъ, те даже вече от манджата не се впечатляват на презентациите. ОЯдоха се, ей!
Еми Rolling Eyes

Аз съм длъжна да кажа нещата, които казвам. Не искам да правя цирк, само и само да ме гледат... ще се надяваме, че ще говоря сравнително интересно.

Дренка, в Плевен утре има първа нац. конференция за кърменето за здр. работници, на която ще представям Ла Лечето.

# 1 073
  • Мнения: 3 405
Ъхъ, те даже вече от манджата не се впечатляват на презентациите. ОЯдоха се, ей!

А от пиенето?

# 1 074
  • София
  • Мнения: 1 783
Аааааааа, Дренко, не си права! Много зависи от манджата.
Бу, сигурна съм, че това което имаш да кажеш ще бъде поднесено така, че да бъде чуто. Не е нужно да се правиш на маймуна и ти го знаеш!

# 1 075
  • Мнения: 17 407
Бу, аз говорех по принцип за представянията. В товя случай ще бъде интересно сигурно-ти не си мед. репрезентатив, все пак, за да подкупваш докторляците Grinning
Анджи, де да ги знам, вино има обиковено- пие се Grinning
ИМ, тука вече и на отделен порцион не се навиват. Аз ти казах- ояли са се Grinning

# 1 076
  • Мнения: 503
Споделям с вас първата ролева игра на Милица! Няма да я описвам, елементарна е.

# 1 077
  • Мнения: 3 405
Състезавах се с миялната, аз съм по-бърза  Laughing даже сготвих.

# 1 078
  • Мнения: X
Нормално е, Анджи. Миялната няма как да Зготви.  Mr. Green

# 1 079

Общи условия

Активация на акаунт