ТРОЯНската мама е секси мадама 2

  • 10 055
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 275
Здравейте на всички! Аз малко се изгубих,но покрай работата,после празника и отдъхването вчера не остана време и за писане Embarassed Радвам се,че сте си изкарали добре на 8ми март.Аз днес най-накрая имам ден само за себе си.Е,малка част ще посветя на разчистването на кочината от вчера,ама няма начин...Бягам да попрочета нещо и във форума за поддържане на фигурата,че лятото наближава и с тез сланинки хич не е добре работата Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 460
 smile3503
привет!!!я сега кажете и не се бавете какво получихте от мъжлетата послучай празника????? Whistling

# 17
  • Мнения: 1 768
smile3503
привет!!!я сега кажете и не се бавете какво получихте от мъжлетата послучай празника????? Whistling

Букет цветя,пари и пак пари вечерта са форумското събиране плюс гледане на детето цяла вечер,докато мама е на купон.. Mr. Green
Напълно съм доволна от армаганите. Grinning

# 18
  • Мнения: 750
Тоя път ме изненада  Mr. Green

Огромен букет и любимите ми бонбони  newsm44

# 19
  • София
  • Мнения: 1 890
  Айде да се отчета както обещах.  Grinning
  Току що се връщам от лекар, всичко е нормално - бебокът е 2.75 см голям в 10 г.с. Видяхме сърдечна дейност.  bowuu Сега остава да се запиша на ЖК и редовните изследвания - кръв, урина... Лекарката е страхотна, радвам се, че отидох при нея, макар че се наложи да чакам 2 седмици, защото е доста заета. Първо, че е младичка и прилича повече на манекенка, отколкото на доктор,  Crazy но е и страхотен специалист и много внимателна. Сега разбирам защо чета толкова добри отзиви за нея - има защо !  Peace
  Между другото - тъй като съм оперирана от перитонит (вследствие на спукан апандесит) в любимата ни троянска болница,  #2gunfire  като ми видя корема с всичките шевове по него, се хвана за главата.  #Crazy Значи освен белега от операцията, който не е хич малък, отстрани има един друг, където ми бяха промушили дренажа. Направо ви казвам, срам ме хвана, толкова беше възмутена как са си оставили ръцете.  Cry

# 20
  • Мнения: 750
Много се радвам за теб, Мирена  Hug Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност (като мойта), леко раждане и най-красивото и здраво бебче, което да те радва много завбъдеще   bouquet

# 21
# 22
  • Мнения: 1 226
Хей, аз като  съм бременна и дърта, и не съм секси, кво да правя.Затова ли още не съм включена. hahaha Joy Joy Joy hahaha
Мирена и аз съв в 10г.с..Гади ли ти се? Hug

# 23
  • Мнения: 750
Мон Шери пак се е заблеяла  Joy Joy Joy
Не е нарочно, ще те включи    Hug

И на теб ти желая лека и безпроблемна бременност, здраво и жизнено бебче, с което много да се гордееш    bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 1 890
Хей, аз като  съм бременна и дърта, и не съм секси, кво да правя.Затова ли още не съм включена. hahaha Joy Joy Joy hahaha
Мирена и аз съв в 10г.с..Гади ли ти се? Hug

    Joy И аз съм дърта бе, на моите години майка ми на училище ме е водила вече.  Mr. Green
    Не ми се гади, нито съм повръщала, само преди 2 седмици си идвах в Троян и в автобуса ми се виеше малко свят. Иначе като карам, няма проблем. Ама нямаше как да кажа на шофьора "я се отмести да карам аз".  hahaha hahaha hahaha

# 25
  • Мнения: 1 768
Бременлийки,кога да ги чакаме бебета?Май ноември,а? Laughing

По туй време и ние я правехме нашта Микаела. WinkАх,а "бехме" млади. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 750
Мон Шери, когато изчислиш  и двете ти деца да са в един месец... през 1 дата....тогава ми се хвали  hahaha hahaha hahaha

Ще включиш ли Стелка в темичката ни, моляятеее Praynig

# 27
  • Мнения: 1 768
Ще включиш ли Стелка в темичката ни, моляятеее Praynig
Включена е вече. Grinning

# 28
  • Мнения: 1 226
Бременлийки,кога да ги чакаме бебета?Май ноември,а? Laughing

По туй време и ние я правехме нашта Микаела. WinkАх,а "бехме" млади. Mr. Green
Края на септември пиле.

# 29
  • Мнения: 337
Добро утроооооооо!!!

Браво Мирена!!!  Hug Браво Стела!!!  Hug Хайде да видим коя първа ще роди от вас двете.Нека надпреварата да започне СЕГА.  Peace

Ани ние с теб по едно и също време сме се "разгонвали".  Joy Joy Joy . Аз все по Коледа и Нова година и ей ги на - Септемврийчета.  hahaha hahaha hahaha МЪЖЛЕТА - ДЕВИ.

Общи условия

Активация на акаунт