какво Ви е мнението за италианските дивани!?Препоръчайта някаква марка!

  • 20 536
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 2 472
Кажете ми къде да ходя да гледам диван 2-ка,който да е до 2000 лв.?

В Selamore; има промоция от 21% и със сигурност ще намериш и под тази цена

# 31
  • Мнения: 23 096
Кажете ми къде да ходя да гледам диван 2-ка,който да е до 2000 лв.?

В Selamore; има промоция от 21% и със сигурност ще намериш и под тази цена
Там хич не обичам да ходя Confused Колко време е доставката имаш ли идея?Благодаря.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 178
Аз също търся добър диван на добра цена.Важно е за мен,както и за повечето от вас предполагам, освен италиански, датски или български дивана да е здрав WinkБих се радвала още някой да сподели личните си впечатления при търсенето на  дивани.

# 33
  • Мнения: 681
Миналата седмица ходих до Линеа Стар и харесах страхотен диван на Natuzzi.
Струваше около 4000лв и беше много удобен.
Дамаските също бяха изключителни.
Само,че трябва да се чака около 80 дни поръчката.

Дали знаеш какъв материал са техните дивани -не са дунапрен надявам се.
Можеш ли да видиш на сайта има ли го този който си пробвала http://lineastar.com/bg/sofas/000.html
На сайта има сериозно количество модели, дали някой има техен диван да каже как се държи с времето?

Знам го сайта, но там го няма, защото това бил един от последните им модели, който бил спечелил някаква награда.
 Не си спомням от какво беше направен, но определено не е само от дунапрен, но не е и само от тези материи, които след време някакси деформират седалищната част.
Страшно съм доволна от мострата в магазина.
Изпратиха ми я на и-мейла на снимка.
Аз съм много капризна на дивани и този определено беше по моите критерии.
Преди това гледах тези в Селамор-освен че са по 100000лв ми бяха тоста твърди, както и тези на Боконцепт.
Ако дадеш на лични и-меил ще ти пусна снимката, или направо отиди в магазина на Раковски. Дивана е във вътрешната част на магазина.

# 34
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
damayanti ,много ме изненада с тази цена на Натуци. Кумовете ни имат от преди 5 години,ама цената тогава беше доооста над 4 000 лв. Имат гаранция, от тях знам, 10 год.,но не знам дали още е така. Ще отидем следващия път, в този магазин, да разгледаме.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 2 472
Здравей,

Дали е удобно да споделиш повече информация или снимка за диваните на Натуци !
Аз съм решила да взема решение до края на седмицата и защото в Селамор ми правят много добра отстъпка -предлагат ми 2 дивана за 3500лв ми се икаше да видя и други възможности преди да се реша окончателно.

Къде на Раковска се намира магазина !?

Миналата седмица ходих до Линеа Стар и харесах страхотен диван на Natuzzi.
Струваше около 4000лв и беше много удобен.
Дамаските също бяха изключителни.
Само,че трябва да се чака около 80 дни поръчката.

Дали знаеш какъв материал са техните дивани -не са дунапрен надявам се.
Можеш ли да видиш на сайта има ли го този който си пробвала http://lineastar.com/bg/sofas/000.html
На сайта има сериозно количество модели, дали някой има техен диван да каже как се държи с времето?

Знам го сайта, но там го няма, защото това бил един от последните им модели, който бил спечелил някаква награда.
 Не си спомням от какво беше направен, но определено не е само от дунапрен, но не е и само от тези материи, които след време някакси деформират седалищната част.
Страшно съм доволна от мострата в магазина.
Изпратиха ми я на и-мейла на снимка.
Аз съм много капризна на дивани и този определено беше по моите критерии.
Преди това гледах тези в Селамор-освен че са по 100000лв ми бяха тоста твърди, както и тези на Боконцепт.
Ако дадеш на лични и-меил ще ти пусна снимката, или направо отиди в магазина на Раковски. Дивана е във вътрешната част на магазина.


# 36
  • Мнения: 681
Здравейте момичета. Stop
Казаха ми,че дивана е с много високо качество и гаранция.
Както бях писала по-горе дамаските бяха страхотни(всякакви цветове както и любимите ми флорални мотиви на черен фон). Grinning

Цената в зависимост от дамаската е от 3500-4000лв за диван 3-ка от 2.20см.
Доставката е за около 80дни.
Надявам се да съм ви била полезна.  bouquet

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 16:34 от damayanti

# 37
  • Мнения: 23 096
Здравейте момичета. Stop
Ще кача снимката на дивана на Натуци тук, защото много от Вас се заинтересуваха.
Така няма да стане със снимката.Трябва да я качиш в снимка.бг да речем и оттам да ни дадеш линк.Или ако го има някъде в нета да дадеш директен линк.

# 38
  • Мнения: 681
Усетих се ,но късно! #Cussing out

# 39
  • Мнения: 681
Не мога да дам линк, защото на сайта го нямат. bowuu
Както ви написах това е един от последните им модели.

За съжаление не можах да кача снимката в бг-снимка( откказва ми формата). Blush
Мога да го препратя от моя и-мейл.
Надявам се да не го искате всички,че ще трябва да пращам цял ден. Joy
Иначе дивана е в магазина на Линеа Стар на Раковски, в тази част, която е след Дондуков надолу.
Дивана е този,който е във вътрешната част на магазина.Мострата беше 2-ка.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 2 952
Доставката е за около 80дни.
Много време, аз като ходих забравих за това да попитам и сега ми идва добре инфото.
Знаеш ли каква предплата или капаро искат при поръчката, че излиза че трябва да се забързам.

# 41
  • Мнения: 681
Мен също тази доставка ме изненада. newsm78
Капарото е както навсякъде 50%.
Може да се договориш при подписване на договора и за по-малко.
Но все пак предпочитат да е половината от цялата сума. bowuu

# 42
  • Мнения: 532
Четито на Маринова  !!! Със здраве да го ползвате и много дълго да му се радвате !!!

Моля, помагайте с информация, защото аз трябва да взема решение до 4 април - това е срока до който е промоцията в Селамур  Wink Учудващо но за сега от там имам най-ниска цена - 3500 за дивани 2-ка и 3-ка.

Разгледах нещата на Боконцепт на СТройкото на последния етаж, но се указа, че са  много по скъпи- 2ка и 3-ка ще ми спруват около 5000 лева.

До Natuzzi не можах да се организирам да отида. Ако може  damayanti да постне снимка би било чудесно. Правилно ли разбирам, че цената е за 1 диван !?

Мисля, че вече съм посещавала СИМ ИМПЕКС  / G-OTTO i Divani Italiani/ ако са в Лозонец - но цените са доста високи и за 3 000 лева не бих могла да купя 2 дивана.





Сим импекс са представители и зареждат доста магазини в Сф.където естествено цените са други!
Но имат и фирмени магазини ,на черни връх и в редута..виж в сайта
в Пловдив маг. Галеро също е техен Peace

# 43
  • На село
  • Мнения: 873
Благодаря, Liviat!

На Сим Импекс диваните се правят в Пловдив, български са, не са италиански. Предлагат основно, ако не и само, кожени (ест. кожа) дивани. Имам модел Промо (двойка) от половин година (не го намирам на сайта, но има други подобни на него). Много е удобен, а и цената му опредено я бива - за 650 лв. го взех от предишното Стройко. Импулсивно го купих, но се оказа доста добра покупка.

# 44
  • Мнения: 532
Благодаря, Liviat!

На Сим Импекс диваните се правят в Пловдив, български са, не са италиански. Предлагат основно, ако не и само, кожени (ест. кожа) дивани. Имам модел Промо (двойка) от половин година (не го намирам на сайта, но има други подобни на него). Много е удобен, а и цената му опредено я бива - за 650 лв. го взех от предишното Стройко. Импулсивно го купих, но се оказа доста добра покупка.

Само лека паправка,фабриката е в Пловдив ,но само работната ръка е българска.Иначе я държат италианци и всички материали се внасят от там ..и естествено след това и готовата продукция заминава .

Общи условия

Активация на акаунт