Илона от Music Idol 2 - ужасна несправедливост

  • 3 596
  • 50
  •   2
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 62 595
За съжаление не видях равнопоставеност в оценяването. Оказа се, че едно напълно неграмотно момче, пеещо фалшиво и без абсолютно никакъв слух, дори не и красавец и като нищо с някакви психични проблеми беше допуснато един кръг повече от Илона. Защо? Това равнопоставеност ли е? Ако не бяха пуснали такъв като него нямаше да има съмнение дали е справедливо или не.

# 46
  • Мнения: 3 268
Изгледах и двата концерта-женския и мъжкия.Много ,ама много добър избор на журито.Гласувам почти за всички,просто не знам кой ще отпадне.Всички заслужават да продължат.

# 47
  • Мнения: 982
За съжаление не видях равнопоставеност в оценяването. Оказа се, че едно напълно неграмотно момче, пеещо фалшиво и без абсолютно никакъв слух, дори не и красавец и като нищо с някакви психични проблеми беше допуснато един кръг повече от Илона. Защо? Това равнопоставеност ли е? Ако не бяха пуснали такъв като него нямаше да има съмнение дали е справедливо или не.

Ох, ти да не би да сравняваш Илона с Милен.
Това, че пуснаха Милен е гавра, но с него.Не знам защо го направиха.
Абстрахирай се, ако можеш, от този гаф и кажи не е ли оценена Илона обективно.Виж кои момчета и момичета останаха, не са ли по- добри от Илона?

# 48
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, останалите са по-добри, пеят чудесно. Не зная изобщо дали някой заслужава да напусне.
Гафът с Милен така или иначе съществува. На същия кръг пуснаха и онова русо момиче, което пееше като напомпано с хелий. То също не заслужаваще да е там, но го пуснаха. При положение, че за 1-2 човека се прави изключение, може и за трети да се направи. Ако не искат да има усещане за несправедливост, да не правят гафове.

# 49
  • Мнения: 93
Не съм съгласна с това, че са й направили добро. Може да изглежда милосърдно, но за мен не е. Все едно като ви откажат назначение да се оправдаят с това, че ви правят добро, защото ще се комплексирате като видите нивото на колегите си. Бихте ли приели такова обяснение на отзаза, ако засяга някого от вас? Аз не бих го приела.
 Никой не знае докъде щеше да стигне момичето, защото не го допуснаха. Дори на следващото ниво не я пуснаха.
И според мен Илона не пя добре на кастинга за съжаление, просто явно се притесни или не знам какво, но наистина не пя добре. И и направиха услуга като не я пуснаха - просто щеше да се подтисне допълнително от по-можещите момичета.
Ако на мен ми кажат така на интервю - може и да имат причини, нима някой от вас се смята за толкова перфектен, че смята, че ще пасне на всеки екип? Илона просто не пасваше. Това е всичко. Както няма да пасва и в много други случаи заради недъга си, това е чистата истина. Нелицеприятна, да, но това е България. В друга страна можеше и да има повече шансове, в България - почти никакви за развитие като на Андреа Бочели примерно. Тук само сеирджийския тип шоу се продава.  Sad

# 50
  • Мнения: 982
Не сещам за нампаното с хелий момиче. Simple SmileСигурна съм, обаче, че има хора, които много го харесват.
Това не е сирене, с нож да го разрежеш...това е жури.
Аз затова харесвам спорт, в който роля имат само пистата и хронометъра.Не е като фигурното пързаляне, където пак жури оценява.

Общи условия

Активация на акаунт