На месец колко...

  • 5 051
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 818
0лв  Mr. Green Освен детските - 50лв (Дамаянти, увеличиха ги, не си ли забелязала  Grinning )

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Я, Еми се появи Hug Heart Eyes

.. "справянето без милото"
Аз се зареках, че една година ще мога да се справя без него.Гласувам с трета опция.

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Средна работа съм аз. Стигат ми колкото да се обувам, обличам и да си плащам в салона Mr. Green Е, айде и малко отгоре, да рече за битовите сметки Wink Работя много като интензитет, но малко като време. В смисъл - нормално работно време, не оставам нито по нощите, нито си мъкна лаптоп с домашно за вкъщи. Свърши се тая Sunglasses
Ако ми се наложи, не дай Боже, да си издържам сама децата, няма да ми стигат тези пари. Ще преживяваме, но с дрехи не от същите магазини и определено без салон LaughingСмятам, че имам умения и опит да изкарвам поне два пъти и половина повече. На друго място. Но тогава не знам кой ще е майка вкъщи Rolling Eyes Така че - дано не се налага Praynig
За неравнопоставеността в заплащането между половете...не знам newsm78 Където работя аз няма такова нещо, поне не явно. Но като се замисля....Мениджърските позиции са 5 към 1 в полза на мъжете. Където работи мъжа ми е още по-зле - имат само две жени ooooh!
Така че може би има нещо такова все пак...

# 18
  • между град и село
  • Мнения: 212
 И аз гласувах, доход-0 Embarassed  само детските 25лв Whistling

# 19
  • Мнения: 2 196
Гласувах.
Доходът ми обаче е различен всеки месец, за това посочих една приблизително средна сума.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 210
Билянка Heart Eyes
Белиндич, виж резултатите ....оправдава се моята хипотеза. Всички имаме идея за грубите разходи на едно семейство на месец. Нали ти е ясно, 4е на момичетата, които са отговорили с най-долните два отговора, половинките им допълват бюджета. В крайна сметка-семейството е и за това-да се разпределят нещата. Нямах предвид, 4е на една и съща позиция мъжете и жените вземат разли4но...по-скоро и аз наблюдавам тенденция в разпределението на мениджърските позиции. Друг е въпросът, че в досегашната ми работа малкото жени на мениджърски постове за чеп за зеле не стават...То какво уместно решение да очакваш като една е с ПМС, една с НДК синдром, а третата в климактериум???

# 21
  • Мнения: 73
Това е за 12часов работен ден Mr. Green

# 22
  • Мнения: 843
  Ами да..  СЪ - пружие.   Впрегнати. Заедно сме.   Верно, че  докарва повече пари.  Не, много повече, но това той не трябва да го чете. важното е, че  дава максимума от себе си  за това семейство../  Звуча като лелка от ДиС/
  Стига ми.

  иначе доход - 400-700  . в тази графа.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 210
Това е за 12часов работен ден Mr. Green


Меко казано Twisted Evil
И в момента съм логната през VPN и копам, докато пътувам говоря по телефона и копам, няма събота, няма неделя. Ми тва е. Капитализъм-ако щеш Mr. Green
Но след превода в началото на месеца знам, 4е отивам и сбъдвам желания Simple Smile - моите , на детето, на "милото", общи. За почивките-също.

# 24
  • Мнения: 7 723
Еми, и аз гласувах.
Как върви статистиката? Кви са изводите? Simple Smile

# 25
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Лично аз - 0лв.
Добре, че семейният бюджет не разчита на мен.

# 26
  • Мнения: 488
Гласувах. Едва ли мога да се издържам с детето с тези пари. Но факт е, че заплатата ми е по-голяма от тази на мъжа ми.
Та понякога се позачудвам.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 099
Гласувах. И си пожелах някой ден да съм в най-долната графа, а милото да обгрижва финансите самостоятелно! (Амин!)

# 28
  • София
  • Мнения: 2 210
Еми, и аз гласувах.
Как върви статистиката? Кви са изводите? Simple Smile
Ми..тъжно...ама..най-много ССф са в последната графа. Всъщност е тъжно, защото тези, които са споделили, не са щастливи от факта..(Блонди я изключвам Mr. Green). В смисъл- аз също като , 4е ли бих била спокойна, ако имах сигурност, 4е и да остана без работа няма да е фатално, ама......И тогава с радост бих се разписала в групата.

# 29
  • Мнения: 2 401
 Laughing Laughing Гласувах сред първите , но не оставих коментар, сега гледам  питането ти вече изглежда иначе.  Няма начин да ти кажа цифрта..   А какво му е тъжното на това, че  бгмама форумки са отговорили с последна опция? Изобщо при наличието на тази опция какви изводи би могла да си направиш относно равнопоставеността и т.н.? 

Общи условия

Активация на акаунт