GOSH

  • 73 365
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 342
И аз не харесвам лосиона! Иначе ролката е супер, но пак си предпочитам зелената на Виши пред тази на Гош Simple Smile

# 61
vsi4kite im produkti sa super.polzvam i dekorativnata,parfymeriinata i bialata kozmetika na GOSH.

# 62
  • Miami
  • Мнения: 413
Лосиона им е супер! Много съм доволна, мирише супер и е трайна миризмата  Peace

# 63
Az li4no obojavam aromatite na Gosh... prekrasni sa! Izpolzvala sam i spiralata im, koqto naistina ne splastqva miglite... jalko oba4e 4e ne sa taka razprostraneni v Balgaria Thinking

# 64
  • Мнения: 578
Хайде и аз с няколко месеца закъснение да се изкажа Laughing
Аз ползвам сенките /четворка/ от много време. Много съм доволна, защото са меки като текстура, наситени като цвят и не ми дразнят очите, защото аз съм с чувствителни очи. Друго не съм ползвала, просто защото в магазина, от който си купувам сенките няма много голям избор от продукти на марката.

# 65
  • Мнения: 173
Аз съм ползвала много пъти дезодоранта и е страхотен.Но вече не ги намирам Confused

# 66
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
аз също много харесвам дезодоранта"GOSH CLASSIC".

# 67
  • Мнения: 1 237
Дезодоранта е супер.

# 68
  • Мнения: 120
Дезодоранта е супер.

Скоро гледах някакъв нов  зелен  GOSH има ли отзиви ?

# 69
  • Мнения: 0
Всички продукти на GOSH може да намерите на улица Стамболииски на трамвайната спирка на MOLL SOFIA

# 70
  • Мнения: 13 627
Ооо имало тема за една от любимите ми декоративни козметики Simple Smile каквото и да съм пробвала всичко е супер. Четките за грим са страхотни! Може да ме питате за продуктите ако нещо конкретно ви интересува, ползвам ги почти всичките

# 71
  • Мнения: 36
Дали имат някаква пудра за лице, която да придава блясък налицето, но не бронзираща или с едър брокат, по-скоро нещо като илюминатор?

# 72
  • Мнения: 13 627
Имат само бронзираща и една на прах, която е безцветна. Но тя по-скоро матира.

# 73
  • Мнения: 36
благодаря за отговора Jaquie   bouquet

# 74
  • Мнения: 13 627
Моля Simple Smile Опитай белият шоколад на Bourjois (той отговаря на това, което търсиш)

Общи условия

Активация на акаунт