Матерна - по време на бременност

  • 12 629
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 476
Аз пих Матерна на Центрум и в последните 2 месеца наистина качих мнооого кг (37), но причината не беше това, повярвай ми! Така че можеш да я пиеш спокойно, но пък ако толкова много се притесняваш, има достатъчно много марки на пазара! Желая ти лека бременност и на финала страхотно бебе!  Hug

# 61
  • Мнения: 187
През първата ми бременност съм изпила само една опаковка Матерна(тогава беше от старата). А сега не пия никакви витамини,но ям пове4ко плодове и зелен4уци. Въпрос на ли4ен избор и преценка на лекаря.

# 62
  • Мнения: 82
аз също пия витамини от началото на 5 месец(преди това пиех само фолиева киселина),но искам да ви питам вярно ли е,че костите на бебето се втвърдяват от витамините и после по-трудно преминава главичката през родовия канал ?  newsm78 и другият ми въпрос е правите ли някакви почивки от витамините или ги пиете ежедневно?

# 63
  • Мнения: 1 303
аз също пия витамини от началото на 5 месец(преди това пиех само фолиева киселина),но искам да ви питам вярно ли е,че костите на бебето се втвърдяват от витамините и после по-трудно преминава главичката през родовия канал ?  newsm78 и другият ми въпрос е правите ли някакви почивки от витамините или ги пиете ежедневно?
Не!В никоя сериозна статия не съм срещнала такова нещо!Съдържанието на Калций в нея доколкото помня си беше в разумни граници,далеч от горната граница на дозировката,разрешена за бремнни.Аз незнаех,че има нова матерна и каква е разликата със старата.Аз пиех Матерна,но ми се гадеше.После минах на Пренатал

# 64
  • Мнения: 3 932
И аз имам сема една опаковка Матерна в актива си, но нямам оплаквания...

# 65
  • Мнения: 1 919
Цитат
другият ми въпрос е правите ли някакви почивки от витамините или ги пиете ежедневно?
аз не правех почивки, пих ги нон стоп  Stop  и подържах ХГБ 123....а съм с анемия....ох как се води забравих името дето си с нисък ХГБ без да ти има нещо...нормалния ми ХГБ е 80-90  Mr. Green ама както каза Акушерката бебетата правят чудеса с организма на мама...

Общи условия

Активация на акаунт